SPOLOČNOSŤ S RUČENÍM OBMEDZENÝM
🇸🇰 SPORT RETRO, s. r. o.
- IČO44747942
- DIČ2022845715
- IČ DPHSK2022845715
- NACE9311 · Prevádzka šport.zar.
Spoločnosť s ručením obmedzeným, registrovaná 2009, so sídlom v Bratislava, SK. Pôsobí v odvetví Prevádzka šport.zar., 6 verejných zmlúv v CRZ.
Compliance
Štandardný profil
Bez rizikových signálov
Kredit
B · 77/100
Nízke riziko
NIS2
Mimo NIS2
Nereguluje sa
Tržby
–
Bez účtovných závierok
Zamestnanci
10–19
Pásmo zamestnancov
Prehľad / 01
Rizikový profil na prvý pohľad.
Tržby · 2024
1.06mil. €
↗ +89.0% YoY
EBITDA · 2024
-65k €
Čistý zisk · 2024
-106k €
Aktíva spolu
826k €
Zamestnanci
10–19
CRZ zmluvy
6
Σ 2 766 €
Kredit
B· 77/100
Vznik
2009
· 17 rokov
Compliance / 02
Risk signály cez 10 kontrol.
Compliance verdikt
Štandardný profil
Všetky rizikové signály sú v prijateľných hraniciach. Žiadne sankcie, politicky exponované osoby, insolvenčné konania, daňové nedoplatky ani koncentrácia na schránkovej adrese. Firma je vhodná na štandardný proces prijatia klienta bez rozšírenej hĺbkovej kontroly.
Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK)
Čisté
PEP expozícia
Žiadna
Insolvencia / konkurz
Žiadna
Daňový dlh (FS)
€ 0
Dlh zdravotnej poisťovne
€ 0
Dlh sociálnej poisťovne
€ 0
Trestné / súdne prepojenie
Žiadne
Schránková adresa
40 firiem
Debarment (ÚVO)
Čistá
RPVS registrácia
Nie
B
77 / 100
Sankcie / debarment
100
Daňová disciplína
100
Insolvenčný status
100
Doba pôsobenia
100
Stopa v CRZ
80
Financie / 03
Päť rokov finančných výkazov.
Tržby
Zisk
| Rok | Tržby | EBITDA | Zisk | Aktíva | Zdroj |
|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 1.06 mil. € | -65k € | -106k € | 826k € | RUZ závierka |
| 2023 | 559k € | 87k € | 63k € | 542k € | RUZ závierka |
| 2022 | 345k € | 71k € | 53k € | 483k € | RUZ závierka |
| 2021 | 118k € | 3 504 € | -16k € | 479k € | RUZ závierka |
| 2020 | 260k € | -29k € | -53k € | 479k € | RUZ závierka |
Účtovné výkazy podľa rokov
| Položka | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Tržby | 1.06 M € | 559 tis. € | 345 tis. € | 118 tis. € | 260 tis. € | 498 tis. € |
| EBITDA | -65 tis. € | 87 tis. € | 71 tis. € | 4 tis. € | -29 tis. € | 20 tis. € |
| EBITDA marža | -6.2 % | 15.7 % | 20.4 % | 3 % | -11.1 % | 4 % |
| Čistý zisk | -106 tis. € | 63 tis. € | 53 tis. € | -16 tis. € | -53 tis. € | -2 tis. € |
| Aktíva spolu | 826 tis. € | 542 tis. € | 483 tis. € | 479 tis. € | 479 tis. € | 505 tis. € |
Ľudia & vlastníctvo / 04
Štatutári a skutoční vlastníci.
Štatutári (top 3)
IJ
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Ing. Juraj Ondrášik
IJ
Konateľ
Ing. Juraj Ondrášik
IM
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Ing. Michal Lukačovič
Ďalší členovia orgánov
| Meno | Funkcia | Od | Do |
|---|---|---|---|
| Ing. Michal Lukačovič | Konateľ | 2009-06-30 | — |
| Ing. Juraj Ondrášik | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2011-05-04 | 2018-10-24 |
| Ing. Juraj Ondrášik | Konateľ | 2011-03-31 | 2018-12-11 |
| Ing. Juraj Ondrášik | Konateľ | 2011-03-31 | 2018-12-27 |
| Ing. Michal Lukačovič | Konateľ | 2009-06-30 | 2018-10-24 |
| Ing. Michal Lukačovič | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2009-06-30 | 2023-01-27 |
Sieť prepojení
Štatutári (3)
Prepojené firmy (5)
Skutoční vlastníci
RPVS pre túto firmu nevedie záznam — pravdepodobne nezmluvujeme s verejným sektorom.
Registre / 05
Identifikátory cez 13 polí.
Obchodné meno
SPORT RETRO, s. r. o.RPO
Sídlo
Nevädzová 6
Vznik
2009-06-30 · 17 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
44747942RPO
DIČ
2022845715FS
IČ DPH
SK2022845715 · aktívneFS
NACE
9311 · Prevádzka šport.zar.
NUTS región
Bratislavský kraj
Obec
Bratislava
Krajina
SK
IBAN
SK0402000000003405680351FS
Bankové účty
2 evidovanýchFS
Verejné zmluvy / 06
CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.
| Dátum | Obstarávateľ | Predmet | Hodnota |
|---|---|---|---|
| 2024-09-23 | Bratislavský samosprávny kraj | Zmluva o poskytnutí dotácie č. 02047 | 1 000 € |
| 2024-05-22 | Bratislavská vodárenská spoločnosť, a. s. | Poskytnutie cisterny s pitnou vodou | 924 € |
| 2022-05-20 | Bratislavská vodárenská spoločnosť, a. s. | Zmluva o spolupráci | 840 € |
| 2025-05-13 | Odvoz a likvidácia odpadu a.s. | Zmluva o spolupráci - Retro RUN 2025 | 1 € |
| 2024-05-21 | Odvoz a likvidácia odpadu a.s. | Zmluva o spolupráci - Retro RUN 2024 | 1 € |
NIS2 smernica / 07
Verdikt cybersecurity rozsahu.
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
SPORT RETRO, s. r. o. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Zákon →
Novinky a OV / 09
Posledné regulačné a OV záznamy.
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Pre vývojárov / 10
Celá firma jedným requestom.
GET /api/v1/companies/44747942/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB) curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \ -H "Accept: application/json" \ "https://entyrix.com/api/v1/companies/44747942/full" # Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms # { # "ico": "44747942", # "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] }, # "credit": { "grade": "A", "score": 82 }, # "nis2": { "scope": "essential" }, # "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … } # }
Zdroje / 11
Audit log — každý fakt, každý zdroj.
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.
Sledovať zmeny — Dostaň email pri zmene štatutárov, sankcií, financií alebo compliance vlajočiek tejto firmy. Free počas bety. Subscribe emailom →