SPOLOČNOSŤ S RUČENÍM OBMEDZENÝM
🇸🇰 KOSIHY spol. s r. o.
- IČO44746571
- DIČ2022818446
- IČ DPHSK2022818446
- NACE4773 · Lekárne
Spoločnosť s ručením obmedzeným, registrovaná 2009, so sídlom v Bátorove Kosihy, SK. Pôsobí v odvetví Lekárne, 6 verejných zmlúv v CRZ.
Compliance
Štandardný profil
Bez rizikových signálov
Kredit
A+ · 92/100
Veľmi nízke riziko
NIS2
Mimo NIS2
Nereguluje sa
Tržby · 2025
669k €
Zisk 19k €
Zamestnanci
2
Pásmo zamestnancov
Prehľad / 01
Rizikový profil na prvý pohľad.
Tržby · 2025
669k €
↘ -10.7% YoY
EBITDA · 2025
27k €
Čistý zisk · 2025
19k €
Aktíva spolu
257k €
Zamestnanci
2
CRZ zmluvy
6
Σ 0 €
Kredit
A+· 92/100
Vznik
2009
· 17 rokov
Compliance / 02
Risk signály cez 10 kontrol.
Compliance verdikt
Štandardný profil
Všetky rizikové signály sú v prijateľných hraniciach. Žiadne sankcie, politicky exponované osoby, insolvenčné konania, daňové nedoplatky ani koncentrácia na schránkovej adrese. Firma je vhodná na štandardný proces prijatia klienta bez rozšírenej hĺbkovej kontroly.
Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK)
Čisté
PEP expozícia
Žiadna
Insolvencia / konkurz
Žiadna
Daňový dlh (FS)
€ 0
Dlh zdravotnej poisťovne
€ 0
Dlh sociálnej poisťovne
€ 0
Trestné / súdne prepojenie
Žiadne
Schránková adresa
Nie
Debarment (ÚVO)
Čistá
RPVS registrácia
Nie
A+
92 / 100
Sankcie / debarment
100
Daňová disciplína
100
Insolvenčný status
100
Doba pôsobenia
100
Profitabilita
90
Stopa v CRZ
80
Financie / 03
Päť rokov finančných výkazov.
Tržby
Zisk
| Rok | Tržby | EBITDA | Zisk | Aktíva | Zdroj |
|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 669k € | 27k € | 19k € | 257k € | RUZ závierka |
| 2024 | 748k € | 34k € | 25k € | 282k € | RUZ závierka |
| 2023 | 708k € | 40k € | 29k € | 252k € | RUZ závierka |
| 2022 | 679k € | 24k € | 19k € | 259k € | RUZ závierka |
| 2021 | 618k € | 3 509 € | 992 € | 226k € | RUZ závierka |
Účtovné výkazy podľa rokov
| Položka | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Tržby | 669 tis. € | 748 tis. € | 708 tis. € | 679 tis. € | 618 tis. € | 574 tis. € |
| EBITDA | 27 tis. € | 34 tis. € | 40 tis. € | 24 tis. € | 4 tis. € | -11 tis. € |
| EBITDA marža | 4 % | 4.5 % | 5.6 % | 3.6 % | 0.6 % | -2 % |
| Čistý zisk | 19 tis. € | 25 tis. € | 29 tis. € | 19 tis. € | 992 € | -42 tis. € |
| Aktíva spolu | 257 tis. € | 282 tis. € | 252 tis. € | 259 tis. € | 226 tis. € | 208 tis. € |
Ľudia & vlastníctvo / 04
Štatutári a skutoční vlastníci.
Štatutári (top 3)
KH
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Katarína Hóz Hanzen
MK
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Mgr. Katarína Vadkertiová
PI
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
PharmDr. Ildikó Szalmová
Ďalší členovia orgánov
| Meno | Funkcia | Od | Do |
|---|---|---|---|
| Katarína Hóz Hanzen | Konateľ | 2009-05-07 | — |
| Katarína Hanzenová | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2022-05-17 | 2022-12-28 |
| Mgr. Katarína Vadkertiová | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2010-10-07 | 2022-05-16 |
| Mgr. Katarína Vadkertiová | Konateľ | 2010-09-20 | 2024-12-10 |
| Mgr. Katarína Vadkertiová | Konateľ | 2010-09-20 | 2025-06-16 |
| PharmDr. Ildikó Szalmová | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2010-04-07 | 2022-05-16 |
| PharmDr. Ildikó Szalmová | Konateľ | 2010-02-15 | 2010-10-06 |
| PharmDr. Ildikó Szalmová | Konateľ | 2010-02-15 | 2010-09-21 |
| Katarína Hanzenová | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2009-05-07 | 2022-05-16 |
Sieť prepojení
Štatutári (3)
Prepojené firmy (4)
Skutoční vlastníci
RPVS pre túto firmu nevedie záznam — pravdepodobne nezmluvujeme s verejným sektorom.
Registre / 05
Identifikátory cez 13 polí.
Obchodné meno
KOSIHY spol. s r. o.RPO
Sídlo
Modranská cesta 1781
Vznik
2009-05-07 · 17 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
44746571RPO
DIČ
2022818446FS
IČ DPH
SK2022818446 · aktívneFS
NACE
4773 · Lekárne
NUTS región
Nitriansky kraj
Obec
Bátorove Kosihy
Krajina
SK
IBAN
SK5511000000002629202653FS
Bankové účty
1 evidovanýchFS
Verejné zmluvy / 06
CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.
| Dátum | Obstarávateľ | Predmet | Hodnota |
|---|---|---|---|
| 2025-11-28 | Všeobecná zdravotná poisťovňa, a. s. | Poskytovanie a úhrada zdravotnej starostlivosti a služieb súvisiacich s poskytovaním zdravotnej starostlivosti | 0 € |
| 2024-11-28 | Všeobecná zdravotná poisťovňa, a. s. | Poskytovanie a úhrada zdravotnej starostlivosti a služieb súvisiacich s poskytovaním zdravotnej starostlivosti | 0 € |
| 2023-12-28 | Všeobecná zdravotná poisťovňa, a. s. | Poskytovanie a úhrada zdravotnej starostlivosti a služieb súvisiacich s poskytovaním zdravotnej starostlivosti | 0 € |
| 2023-02-16 | Všeobecná zdravotná poisťovňa, a. s. | Poskytovanie a úhrada zdravotnej starostlivosti a služieb súvisiacich s poskytovaním zdravotnej starostlivosti | 0 € |
| 2021-12-13 | Všeobecná zdravotná poisťovňa, a. s. | Poskytovanie a úhrada zdravotnej starostlivosti a služieb súvisiacich s poskytovaním zdravotnej starostlivosti | 0 € |
NIS2 smernica / 07
Verdikt cybersecurity rozsahu.
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
KOSIHY spol. s r. o. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Zákon →
Novinky a OV / 09
Posledné regulačné a OV záznamy.
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Pre vývojárov / 10
Celá firma jedným requestom.
GET /api/v1/companies/44746571/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB) curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \ -H "Accept: application/json" \ "https://entyrix.com/api/v1/companies/44746571/full" # Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms # { # "ico": "44746571", # "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] }, # "credit": { "grade": "A", "score": 82 }, # "nis2": { "scope": "essential" }, # "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … } # }
Zdroje / 11
Audit log — každý fakt, každý zdroj.
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.
Sledovať zmeny — Dostaň email pri zmene štatutárov, sankcií, financií alebo compliance vlajočiek tejto firmy. Free počas bety. Subscribe emailom →