SPOLOČNOSŤ S RUČENÍM OBMEDZENÝM Štandardný profil

🇸🇰 M - TEC PLUS, s.r.o.

  • IČO44743947
  • DIČ2022836882
  • IČ DPHSK2022836882
  • NACE6220

Spoločnosť s ručením obmedzeným, registrovaná 2009, so sídlom v Šahy, SK. Pôsobí v odvetví 6220, 5 verejných zmlúv v CRZ.

Compliance Štandardný profil Bez rizikových signálov
Kredit A+ · 92/100 Veľmi nízke riziko
NIS2 Mimo NIS2 Nereguluje sa
Tržby Bez účtovných závierok
Zamestnanci 5–9 Pásmo zamestnancov
Prehľad / 01

Rizikový profil na prvý pohľad.

Aktuálne 2026-04-27
Denný snapshot
Tržby · 2024
199k €
↘ -9.9% YoY
EBITDA · 2024
-69k €
Čistý zisk · 2024
-76k €
Aktíva spolu
155 €
Zamestnanci
5–9
CRZ zmluvy
5
Σ 16k €
Kredit
A+· 92/100
Vznik
2009
· 17 rokov
Compliance / 02

Risk signály cez 10 kontrol.

Aktuálne 2026-05-12
Denná aktualizácia
Compliance verdikt
Štandardný profil

Všetky rizikové signály sú v prijateľných hraniciach. Žiadne sankcie, politicky exponované osoby, insolvenčné konania, daňové nedoplatky ani koncentrácia na schránkovej adrese. Firma je vhodná na štandardný proces prijatia klienta bez rozšírenej hĺbkovej kontroly.

Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK) Čisté
PEP expozícia Žiadna
Insolvencia / konkurz Žiadna
Daňový dlh (FS) € 0
Dlh zdravotnej poisťovne € 0
Dlh sociálnej poisťovne € 0
Trestné / súdne prepojenie Žiadne
Schránková adresa 60 firiem
Debarment (ÚVO) Čistá
RPVS registrácia Nie
A+
92 / 100
Sankcie / debarment 100
Daňová disciplína 100
Insolvenčný status 100
Doba pôsobenia 100
Stopa v CRZ 75
Financie / 03

Päť rokov finančných výkazov.

Aktuálne 2026-05-11
RUZ účtovné závierky
Tržby Zisk
0 86k 171k 259k 2020 2021 2022 2023 2024
Rok Tržby EBITDA Zisk Aktíva Zdroj
2024 199k € -69k € -76k € 155 € RUZ závierka
2023 221k € 9 337 € 9 337 € 19k € RUZ závierka
2022 229k € 3 455 € 3 455 € 50k € RUZ závierka
2021 236k € 5 201 € 5 201 € 10k € RUZ závierka
2020 222k € 2 313 € 2 313 € 7 313 € RUZ závierka
Účtovné výkazy podľa rokov
Položka202420232022202120202019
Tržby199 tis. €221 tis. €229 tis. €236 tis. €222 tis. €251 tis. €
EBITDA-69 tis. €9 tis. €3 tis. €5 tis. €2 tis. €2 tis. €
EBITDA marža-34.7 %4.2 %1.5 %2.2 %1 %0.9 %
Čistý zisk-76 tis. €9 tis. €3 tis. €5 tis. €2 tis. €2 tis. €
Aktíva spolu155 €19 tis. €50 tis. €10 tis. €7 tis. €7 tis. €
Ľudia & vlastníctvo / 04

Štatutári a skutoční vlastníci.

Aktuálne 2026-05-01
RPO + RPVS

Štatutári (top 3)

LO
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Ladislav Oravec
Od 2022-05-23
LO
Konateľ
Ladislav Oravec
Od 2009-06-02
MP
Konateľ
Miroslav Petrásek
Od 2009-06-02

Ďalší členovia orgánov

MenoFunkciaOdDo
Miroslav Petrásek Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2009-06-02
Ladislav Oravec Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2009-06-02 2022-05-22

Sieť prepojení

Skutoční vlastníci

RPVS pre túto firmu nevedie záznam — pravdepodobne nezmluvujeme s verejným sektorom.
Registre / 05

Identifikátory cez 13 polí.

Aktuálne 2026-05-01
Registre
Obchodné meno
M - TEC PLUS, s.r.o.RPO
Sídlo
SNP 21
Vznik
2009-06-02 · 17 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
44743947RPO
DIČ
2022836882FS
IČ DPH
SK2022836882 · aktívneFS
NACE
6220
NUTS región
Nitriansky kraj
Obec
Šahy
Krajina
SK
IBAN
SK7709000000000223489915FS
Bankové účty
1 evidovanýchFS
Verejné zmluvy / 06

CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.

Aktuálne 2026-05-11
CRZ
5 zmlúv 16k € celková hodnota 2025-08-01 posledná
DátumObstarávateľPredmetHodnota
2022-10-05 Mesto Šahy, Hl. námestie 1 Dodatok č.1_2022 14k €
2024-03-11 Mesto Šahy, Hl. námestie 1 Dodatok č.2/2023 k zmluve o nájme 1 512 €
2011-11-23 Lesy SR š.p., OZ Levice Zmluva o pripojení č.1599 20 €
2025-08-01 Obec Sazdice Zmluva o pripojení 11 €
2023-12-22 Obec Vyškovce nad Ipľom Zmluva o pripojení č. 1608 10 €
NIS2 smernica / 07

Verdikt cybersecurity rozsahu.

Aktuálne 2026-05-11
Zákon 366/2024
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
M - TEC PLUS, s.r.o. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Novinky a OV / 09

Posledné regulačné a OV záznamy.

Aktuálne 2026-05-11
Obchodný vestník
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Pre vývojárov / 10

Celá firma jedným requestom.

REST · v1
Bearer autentifikácia
GET /api/v1/companies/44743947/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB)
curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \
     -H "Accept: application/json" \
     "https://entyrix.com/api/v1/companies/44743947/full"

# Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms
# {
#   "ico": "44743947",
#   "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] },
#   "credit":     { "grade": "A", "score": 82 },
#   "nis2":       { "scope": "essential" },
#   "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … }
# }
Zdroje / 11

Audit log — každý fakt, každý zdroj.

8 registrov
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
data.gov.sk○ Bez timestampu
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
registeruz.sk● Aktuálne · 3d
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
financnasprava.sk● Aktuálne · 3d
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
justice.gov.sk● Aktuálne · 3d
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
crz.gov.sk● Aktuálne · 3d
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
opensanctions.org● Aktuálne · 2d
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
gleif.org○ Bez timestampu
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Entyrix● Aktuálne · 3d

Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.

Sledovať zmeny — Dostaň email pri zmene štatutárov, sankcií, financií alebo compliance vlajočiek tejto firmy. Free počas bety. Subscribe emailom →