SPOLOČNOSŤ S RUČENÍM OBMEDZENÝM
🇸🇰 MODE STYL s. r. o.
- IČO44729090
- DIČ2022804377
- IČ DPHSK2022804377
- NACE1421
Spoločnosť s ručením obmedzeným, registrovaná 2009, so sídlom v Banská Bystrica, SK. Pôsobí v odvetví 1421, 7 verejných zmlúv v CRZ.
Compliance
Zvýšené riziko
Materiálne riziko
Kredit
E · 24/100
Vysoké riziko
NIS2
Mimo NIS2
Nereguluje sa
Tržby · 2025
261k €
Zisk -52k €
Zamestnanci
3–4
Pásmo zamestnancov
Prehľad / 01
Rizikový profil na prvý pohľad.
Tržby · 2025
261k €
↘ -53.4% YoY
EBITDA · 2025
-48k €
Čistý zisk · 2025
-52k €
Aktíva spolu
58k €
Zamestnanci
3–4
CRZ zmluvy
7
Σ 42k €
Kredit
E· 24/100
Vznik
2009
· 17 rokov
Compliance / 02
Risk signály cez 10 kontrol.
Compliance verdikt
Zvýšené riziko
Prítomné tvrdé rizikové znaky — významný daňový nedoplatok, reštrukturalizácia alebo nespoľahlivý platiteľ DPH. Pred akýmkoľvek záväzkom je potrebné manuálne preverenie.
Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK)
Čisté
PEP expozícia
Žiadna
Insolvencia / konkurz
Žiadna
Daňový dlh (FS)
3 799 €
Dlh zdravotnej poisťovne
27k €
Dlh sociálnej poisťovne
95k €
Trestné / súdne prepojenie
Žiadne
Schránková adresa
132 firiem
Debarment (ÚVO)
Čistá
RPVS registrácia
Nie
E
24 / 100
Sankcie / debarment
100
Daňová disciplína
30
Insolvenčný status
100
Doba pôsobenia
100
Profitabilita
30
Stopa v CRZ
85
Financie / 03
Päť rokov finančných výkazov.
Tržby
Zisk
| Rok | Tržby | EBITDA | Zisk | Aktíva | Zdroj |
|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 261k € | -48k € | -52k € | 58k € | RUZ závierka |
| 2024 | 561k € | -81k € | -111k € | 323k € | RUZ závierka |
| 2023 | 403k € | -35k € | -65k € | 392k € | RUZ závierka |
| 2022 | 323k € | -88k € | -118k € | 475k € | RUZ závierka |
| 2021 | 279k € | 22k € | -11k € | 638k € | RUZ závierka |
Účtovné výkazy podľa rokov
| Položka | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Tržby | 261 tis. € | 561 tis. € | 403 tis. € | 323 tis. € | 279 tis. € | 167 tis. € |
| EBITDA | -48 tis. € | -81 tis. € | -35 tis. € | -88 tis. € | 22 tis. € | -51 tis. € |
| EBITDA marža | -18.5 % | -14.5 % | -8.8 % | -27.2 % | 7.9 % | -30.7 % |
| Čistý zisk | -52 tis. € | -111 tis. € | -65 tis. € | -118 tis. € | -11 tis. € | -84 tis. € |
| Aktíva spolu | 58 tis. € | 323 tis. € | 392 tis. € | 475 tis. € | 638 tis. € | 544 tis. € |
Ľudia & vlastníctvo / 04
Štatutári a skutoční vlastníci.
Štatutári (top 3)
JM
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Jozef Melek
JM
Konateľ
Jozef Melek
JM
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Jozef Melek
Ďalší členovia orgánov
| Meno | Funkcia | Od | Do |
|---|---|---|---|
| Jozef Melek | Konateľ | 2023-11-02 | 2025-10-06 |
| Jozef Melek | Konateľ | 2023-11-02 | 2025-10-14 |
| Jana Meleková | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2021-01-15 | 2025-10-14 |
| Jozef Melek | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2021-01-15 | 2022-01-10 |
| Jozef Melek | Konateľ | 2021-01-05 | 2022-01-10 |
| Jozef Melek | Konateľ | 2021-01-05 | 2022-01-04 |
| Jozef Melek ml. | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2018-10-20 | 2019-07-02 |
| Jozef Melek ml. | Konateľ | 2018-10-12 | 2019-07-02 |
| Jozef Melek ml. | Konateľ | 2018-10-12 | 2019-06-25 |
Sieť prepojení
Štatutári (2)
Prepojené firmy (5)
Skutoční vlastníci
RPVS pre túto firmu nevedie záznam — pravdepodobne nezmluvujeme s verejným sektorom.
Registre / 05
Identifikátory cez 13 polí.
Obchodné meno
MODE STYL s. r. o.RPO
Sídlo
Zelená 4453/2C-X3
Vznik
2009-04-08 · 17 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
44729090RPO
DIČ
2022804377FS
IČ DPH
SK2022804377 · aktívneFS
NACE
1421
NUTS región
Banskobystrický kraj
Obec
Banská Bystrica
Krajina
SK
IBAN
CZ8020100000002903114171FS
Bankové účty
2 evidovanýchFS
Verejné zmluvy / 06
CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.
| Dátum | Obstarávateľ | Predmet | Hodnota |
|---|---|---|---|
| 2016-05-26 | Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Námestovo | Dohoda 36/2016/§54 -CzKN o poskytnutí finančného príspevku na podporu vytvárania pracovných miest v rámci národného projektu Cesta z kruhu nezamestnanosti | 20k € |
| 2024-03-14 | Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Námestovo | §60 Dohoda - príspevok pre zamestnávateľa - ŠR | 16k € |
| 2019-03-21 | Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Námestovo | Dohoada o poskytnutí príspevku na úhradu prevádzkových nákladov chránenej dielne alebo chráneného pracoviska a na úhradu nákladov na dopravu zamestnancov podľa § 60 ods. 2 zákona č. 5 /2004 Z. z. o službách zamestnanosti a o zmene a doplnení niektorých | 13k € |
| 2018-03-20 | Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Námestovo | Dohoada o poskytnutí príspevku na úhradu prevádzkových nákladov chránenej dielne alebo chráneného pracoviska a na úhradu nákladov na dopravu zamestnancov podľa § 60 ods. 2 zákona č. 5 /2004 Z. z. o službách zamestnanosti a o zmene a doplnení niektorých | 13k € |
| 2023-03-16 | Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Námestovo | §60 Dohoda - príspevok pre zamestnávateľa - ŠR | 12k € |
NIS2 smernica / 07
Verdikt cybersecurity rozsahu.
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
MODE STYL s. r. o. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Zákon →
Novinky a OV / 09
Posledné regulačné a OV záznamy.
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Pre vývojárov / 10
Celá firma jedným requestom.
GET /api/v1/companies/44729090/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB) curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \ -H "Accept: application/json" \ "https://entyrix.com/api/v1/companies/44729090/full" # Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms # { # "ico": "44729090", # "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] }, # "credit": { "grade": "A", "score": 82 }, # "nis2": { "scope": "essential" }, # "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … } # }
Zdroje / 11
Audit log — každý fakt, každý zdroj.
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.
Sledovať zmeny — Dostaň email pri zmene štatutárov, sankcií, financií alebo compliance vlajočiek tejto firmy. Free počas bety. Subscribe emailom →