SPOLOČNOSŤ S RUČENÍM OBMEDZENÝM Štandardný profil

🇸🇰 JUMAKU s.r.o.

  • IČO44726864
  • DIČ2022804597
  • IČ DPHSK2022804597
  • NACE5622

Spoločnosť s ručením obmedzeným, registrovaná 2009, so sídlom v Bratislava - mestská časť Staré Mesto, SK. Pôsobí v odvetví 5622.

Compliance Štandardný profil Bez rizikových signálov
Kredit A+ · 95/100 Veľmi nízke riziko
NIS2 Mimo NIS2 Nereguluje sa
Tržby · 2025 337k € Zisk 57k €
Zamestnanci 3–4 Pásmo zamestnancov
Prehľad / 01

Rizikový profil na prvý pohľad.

Aktuálne 2026-04-27
Denný snapshot
Tržby · 2025
337k €
↗ +5.4% YoY
EBITDA · 2025
70k €
Čistý zisk · 2025
57k €
Aktíva spolu
160k €
Zamestnanci
3–4
Kredit
A+· 95/100
Vznik
2009
· 17 rokov
Compliance / 02

Risk signály cez 10 kontrol.

Aktuálne 2026-05-12
Denná aktualizácia
Compliance verdikt
Štandardný profil

Všetky rizikové signály sú v prijateľných hraniciach. Žiadne sankcie, politicky exponované osoby, insolvenčné konania, daňové nedoplatky ani koncentrácia na schránkovej adrese. Firma je vhodná na štandardný proces prijatia klienta bez rozšírenej hĺbkovej kontroly.

Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK) Čisté
PEP expozícia Žiadna
Insolvencia / konkurz Žiadna
Daňový dlh (FS) € 0
Dlh zdravotnej poisťovne € 0
Dlh sociálnej poisťovne € 0
Trestné / súdne prepojenie Žiadne
Schránková adresa 180 firiem
Debarment (ÚVO) Čistá
RPVS registrácia Nie
A+
95 / 100
Sankcie / debarment 100
Daňová disciplína 100
Insolvenčný status 100
Doba pôsobenia 100
Profitabilita 90
Financie / 03

Päť rokov finančných výkazov.

Aktuálne 2026-05-11
RUZ účtovné závierky
Tržby Zisk
0 122k 244k 370k 2021 2022 2023 2024 2025
Rok Tržby EBITDA Zisk Aktíva Zdroj
2025 337k € 70k € 57k € 160k € RUZ závierka
2024 319k € 99k € 76k € 180k € RUZ závierka
2023 229k € 69k € 65k € 162k € RUZ závierka
2022 102k € -17k € -25k € 92k € RUZ závierka
2021 12k € -15k € -15k € 87k € RUZ závierka
Účtovné výkazy podľa rokov
Položka202520242023202220212020
Tržby337 tis. €319 tis. €229 tis. €102 tis. €12 tis. €62 tis. €
EBITDA70 tis. €99 tis. €69 tis. €-17 tis. €-15 tis. €-29 tis. €
EBITDA marža20.9 %31 %30.3 %-16.6 %-124.8 %-47.5 %
Čistý zisk57 tis. €76 tis. €65 tis. €-25 tis. €-15 tis. €-37 tis. €
Aktíva spolu160 tis. €180 tis. €162 tis. €92 tis. €87 tis. €106 tis. €
Ľudia & vlastníctvo / 04

Štatutári a skutoční vlastníci.

Aktuálne 2026-05-01
RPO + RPVS

Štatutári (top 3)

MM
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Mgr. Michaela Kuráňová
Od 2023-04-13
II
Konateľ
Ing. Ivana Kuráňová
Od 2016-07-25
JJ
Konateľ
JUDr. Juraj Kuráň
Od 2016-07-25

Ďalší členovia orgánov

MenoFunkciaOdDo
Juraj Kuráň Konateľ 2016-07-25
Michaela Kuráňová Konateľ 2016-07-25
JUDr. Juraj Kuráň Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2016-12-15 2023-04-12
JUDr. Martin Kuráň Konateľ 2016-07-25 2025-04-15
JUDr. Martin Kuráň Konateľ 2016-07-25 2025-10-01
Ing. Norbert Lengyel Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2013-07-18 2016-12-14
Ing. Norbert Lengyel Konateľ 2013-07-11 2016-07-25
Ing. Norbert Lengyel Konateľ 2013-07-11 2016-12-14
Juraj Kuráň Konateľ 2009-04-07 2013-07-11

Sieť prepojení

Skutoční vlastníci

RPVS pre túto firmu nevedie záznam — pravdepodobne nezmluvujeme s verejným sektorom.
Registre / 05

Identifikátory cez 13 polí.

Aktuálne 2026-05-01
Registre
Obchodné meno
JUMAKU s.r.o.RPO
Sídlo
Michalská 7
Vznik
2009-04-07 · 17 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
44726864RPO
DIČ
2022804597FS
IČ DPH
SK2022804597 · aktívneFS
NACE
5622
NUTS región
Bratislavský kraj
Obec
Bratislava - mestská časť Staré Mesto
Krajina
SK
IBAN
SK6375000000004007673222FS
Bankové účty
1 evidovanýchFS
Verejné zmluvy / 06

CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.

Aktuálne 2026-05-11
CRZ
1 zmlúv
DátumObstarávateľPredmetHodnota
2020-06-04 Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Považská Bystrica D O H O D A číslo: 20/11/54E/2777 0 €
NIS2 smernica / 07

Verdikt cybersecurity rozsahu.

Aktuálne 2026-05-11
Zákon 366/2024
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
JUMAKU s.r.o. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Novinky a OV / 09

Posledné regulačné a OV záznamy.

Aktuálne 2026-05-11
Obchodný vestník
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Pre vývojárov / 10

Celá firma jedným requestom.

REST · v1
Bearer autentifikácia
GET /api/v1/companies/44726864/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB)
curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \
     -H "Accept: application/json" \
     "https://entyrix.com/api/v1/companies/44726864/full"

# Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms
# {
#   "ico": "44726864",
#   "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] },
#   "credit":     { "grade": "A", "score": 82 },
#   "nis2":       { "scope": "essential" },
#   "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … }
# }
Zdroje / 11

Audit log — každý fakt, každý zdroj.

8 registrov
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
data.gov.sk○ Bez timestampu
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
registeruz.sk● Aktuálne · 4d
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
financnasprava.sk● Aktuálne · 4d
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
justice.gov.sk● Aktuálne · 4d
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
crz.gov.sk● Aktuálne · 4d
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
opensanctions.org● Aktuálne · 3d
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
gleif.org○ Bez timestampu
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Entyrix● Aktuálne · 4d

Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.

Sledovať zmeny — Dostaň email pri zmene štatutárov, sankcií, financií alebo compliance vlajočiek tejto firmy. Free počas bety. Subscribe emailom →