SPOLOČNOSŤ S RUČENÍM OBMEDZENÝM Zvýšené riziko

🇸🇰 FX-35 s.r.o.

  • IČO44718551
  • DIČ2022798107
  • NACE4712

Spoločnosť s ručením obmedzeným, registrovaná 2009, so sídlom v Kráľovský Chlmec, SK. Pôsobí v odvetví 4712.

Compliance Zvýšené riziko Materiálne riziko
Kredit D · 48/100 Zvýšené riziko
NIS2 Mimo NIS2 Nereguluje sa
Tržby · 2018 Bez účtovných závierok
Zamestnanci 0 Pásmo zamestnancov
Prehľad / 01

Rizikový profil na prvý pohľad.

Aktuálne 2026-04-27
Denný snapshot
EBITDA · 2018
-3 €
Čistý zisk · 2018
-4 729 €
Aktíva spolu
3.23mil. €
Zamestnanci
0
Kredit
D· 48/100
Vznik
2009
· 17 rokov
Compliance / 02

Risk signály cez 10 kontrol.

Aktuálne 2026-05-15
Denná aktualizácia
Compliance verdikt
Zvýšené riziko

Prítomné tvrdé rizikové znaky — významný daňový nedoplatok, reštrukturalizácia alebo nespoľahlivý platiteľ DPH. Pred akýmkoľvek záväzkom je potrebné manuálne preverenie.

Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK) Čisté
PEP expozícia Prepojené
Insolvencia / konkurz Žiadna
Daňový dlh (FS) 866 €
Dlh zdravotnej poisťovne € 0
Dlh sociálnej poisťovne € 0
Trestné / súdne prepojenie Žiadne
Schránková adresa Nie
Debarment (ÚVO) Čistá
RPVS registrácia Nie
D
48 / 100
Sankcie / debarment 100
Daňová disciplína 30
Insolvenčný status 100
Doba pôsobenia 100
Profitabilita 30
Financie / 03

Päť rokov finančných výkazov.

Aktuálne 2026-05-11
RUZ účtovné závierky
Tržby Zisk
0 110k 219k 332k 2014 2015 2016 2017 2018
Rok Tržby EBITDA Zisk Aktíva Zdroj
2018 -3 € -4 729 € 3.23 mil. € RUZ závierka
2017 -1 220 € -10k € 3.03 mil. € RUZ závierka
2016 -4 137 € -8 613 € 2.07 mil. € RUZ závierka
2015 227k € 5 763 € -915 € 1.19 mil. € RUZ závierka
2014 302k € -5 749 € -12k € 384k € RUZ závierka
Účtovné výkazy podľa rokov
Položka20182017201620152014
Tržby227 tis. €302 tis. €
EBITDA-3 €-1 tis. €-4 tis. €6 tis. €-6 tis. €
EBITDA marža2.5 %-1.9 %
Čistý zisk-5 tis. €-10 tis. €-9 tis. €-915 €-12 tis. €
Aktíva spolu3.23 M €3.03 M €2.07 M €1.19 M €384 tis. €
Ľudia & vlastníctvo / 04

Štatutári a skutoční vlastníci.

Aktuálne 2026-05-01
RPO + RPVS

Štatutári (top 3)

AK
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Attila Kovács
Od 2016-02-12
AK
Konateľ
Attila Kovács
Od 2016-02-04
LV
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
László Varga
Od 2013-01-23
Do 2016-02-11

Ďalší členovia orgánov

MenoFunkciaOdDo
László Varga Konateľ 2013-01-15 2016-02-11
László Varga Konateľ 2013-01-15 2016-02-04
Zoltán Borbély Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2009-04-02 2013-01-22
Zoltán Borbély Konateľ 2009-04-02 2013-01-15
Zoltán Borbély Konateľ 2009-04-02 2013-01-22

Sieť prepojení

Skutoční vlastníci

RPVS pre túto firmu nevedie záznam — pravdepodobne nezmluvujeme s verejným sektorom.
Registre / 05

Identifikátory cez 10 polí.

Aktuálne 2026-05-01
Registre
Obchodné meno
FX-35 s.r.o.RPO
Sídlo
L. Mécsa 385/4
Vznik
2009-04-02 · 17 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
44718551RPO
DIČ
2022798107FS
NACE
4712
NUTS región
Košický kraj
Obec
Kráľovský Chlmec
Krajina
SK
Verejné zmluvy / 06

CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.

Aktuálne 2026-05-11
CRZ

K tejto firme neevidujeme zmluvy v CRZ (SK dodávateľská strana).

NIS2 smernica / 07

Verdikt cybersecurity rozsahu.

Aktuálne 2026-05-11
Zákon 366/2024
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
FX-35 s.r.o. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Novinky a OV / 09

Posledné regulačné a OV záznamy.

Aktuálne 2026-05-11
Obchodný vestník
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Pre vývojárov / 10

Celá firma jedným requestom.

REST · v1
Bearer autentifikácia
GET /api/v1/companies/44718551/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB)
curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \
     -H "Accept: application/json" \
     "https://entyrix.com/api/v1/companies/44718551/full"

# Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms
# {
#   "ico": "44718551",
#   "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] },
#   "credit":     { "grade": "A", "score": 82 },
#   "nis2":       { "scope": "essential" },
#   "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … }
# }
Zdroje / 11

Audit log — každý fakt, každý zdroj.

8 registrov
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
data.gov.sk○ Bez timestampu
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
registeruz.sk● Aktuálne · 4d
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
financnasprava.sk● Aktuálne · 4d
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
justice.gov.sk● Aktuálne · 4d
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
crz.gov.sk● Aktuálne · 4d
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
opensanctions.org● Aktuálne · 0d
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
gleif.org○ Bez timestampu
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Entyrix● Aktuálne · 4d

Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.

Sledovať zmeny — Dostaň email pri zmene štatutárov, sankcií, financií alebo compliance vlajočiek tejto firmy. Free počas bety. Subscribe emailom →