AKCIOVÁ SPOLOČNOSŤ
🇸🇰 ORAVA SKIPARK, a.s.
- IČO44716028
- DIČ2022790242
- IČ DPHSK2022790242
- NACE4939 · Ost.osobná pozemná dopr.
Akciová spoločnosť, registrovaná 2009, so sídlom v Dolný Kubín, SK. Pôsobí v odvetví Ost.osobná pozemná dopr., 15 verejných zmlúv v CRZ.
Compliance
Štandardný profil
Bez rizikových signálov
Kredit
A+ · 96/100
Veľmi nízke riziko
NIS2
Mimo NIS2
Nereguluje sa
Tržby · 2024
3.48 mil. €
Zisk -177k €
Zamestnanci
25–49
Pásmo zamestnancov
Prehľad / 01
Rizikový profil na prvý pohľad.
Tržby · 2024
3.48mil. €
↘ -5.2% YoY
EBITDA · 2024
568k €
Čistý zisk · 2024
-177k €
Aktíva spolu
5.71mil. €
Zamestnanci
25–49
CRZ zmluvy
15
Σ 47k €
Kredit
A+· 96/100
Vznik
2009
· 17 rokov
Compliance / 02
Risk signály cez 10 kontrol.
Compliance verdikt
Štandardný profil
Všetky rizikové signály sú v prijateľných hraniciach. Žiadne sankcie, politicky exponované osoby, insolvenčné konania, daňové nedoplatky ani koncentrácia na schránkovej adrese. Firma je vhodná na štandardný proces prijatia klienta bez rozšírenej hĺbkovej kontroly.
Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK)
Čisté
PEP expozícia
Žiadna
Insolvencia / konkurz
Žiadna
Daňový dlh (FS)
€ 0
Dlh zdravotnej poisťovne
€ 0
Dlh sociálnej poisťovne
€ 0
Trestné / súdne prepojenie
Žiadne
Schránková adresa
Nie
Debarment (ÚVO)
Čistá
RPVS registrácia
Nie
A+
96 / 100
Sankcie / debarment
100
Daňová disciplína
100
Insolvenčný status
100
Doba pôsobenia
100
Profitabilita
30
Stopa v CRZ
100
Financie / 03
Päť rokov finančných výkazov.
Tržby
Zisk
| Rok | Tržby | EBITDA | Zisk | Aktíva | Zdroj |
|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 3.48 mil. € | 568k € | -177k € | 5.71 mil. € | RUZ závierka |
| 2023 | 3.67 mil. € | 1.08 mil. € | 255k € | 6.42 mil. € | RUZ závierka |
| 2022 | 3.37 mil. € | 1.31 mil. € | 461k € | 6.69 mil. € | RUZ závierka |
| 2021 | 560k € | -73k € | -659k € | 6.7 mil. € | RUZ závierka |
| 2020 | 2.79 mil. € | 1.24 mil. € | 421k € | 7.35 mil. € | RUZ závierka |
Účtovné výkazy podľa rokov
| Položka | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Tržby | 3.48 M € | 3.67 M € | 3.37 M € | 560 tis. € | 2.79 M € | 2.76 M € |
| EBITDA | 568 tis. € | 1.08 M € | 1.31 M € | -73 tis. € | 1.24 M € | 987 tis. € |
| EBITDA marža | 16.3 % | 29.5 % | 38.7 % | -13 % | 44.3 % | 35.7 % |
| Čistý zisk | -177 tis. € | 255 tis. € | 461 tis. € | -659 tis. € | 421 tis. € | 224 tis. € |
| Aktíva spolu | 5.71 M € | 6.42 M € | 6.69 M € | 6.70 M € | 7.35 M € | 8.09 M € |
Ľudia & vlastníctvo / 04
Štatutári a skutoční vlastníci.
Štatutári (top 3)
BM
Člen dozorného orgánu
Bc. Michal Žofaj
IS
Člen dozorného orgánu
Ing. Stanislav Huba
IV
Člen predstavenstva
Ing. Vladimír Klocok
Ďalší členovia orgánov
| Meno | Funkcia | Od | Do |
|---|---|---|---|
| Mgr. Vladimír Klocok, ALM | Predseda predstavenstva | 2022-12-20 | — |
| Peter Madera | Člen predstavenstva | 2022-12-20 | — |
| Peter Plančo | Člen dozorného orgánu | 2020-06-15 | — |
| Ing. Martin Klocok | Člen predstavenstva | 2022-12-20 | 2023-03-03 |
| Ing. Martin Klocok | Člen predstavenstva | 2022-12-20 | 2023-02-15 |
| Ing. Ľubica Ľubeková | Člen dozorného orgánu | 2020-06-15 | 2025-01-28 |
| Ing. Ľubica Ľubeková | Člen dozorného orgánu | 2020-06-15 | 2024-12-31 |
| Ing. Michal Mišúl | Člen dozorného orgánu | 2020-06-15 | 2024-12-31 |
| Ing. Michal Mišúl | Člen dozorného orgánu | 2020-06-15 | 2025-01-28 |
Sieť prepojení
Štatutári (3)
Prepojené firmy (5)
Skutoční vlastníci (RPVS)
Vladimír Klocok
Eva Klocoková
Martin Klocok
Vyriešené podľa § 4 ods. 4 zákona č. 315/2016 Z. z.
Registre / 05
Identifikátory cez 14 polí.
Obchodné meno
ORAVA SKIPARK, a.s.RPO
Sídlo
Radlinského 1739/21
Vznik
2009-03-31 · 17 rokov
Právna forma
Akciová spoločnosťRPO
IČO
44716028RPO
DIČ
2022790242FS
IČ DPH
SK2022790242 · aktívneFS
NACE
4939 · Ost.osobná pozemná dopr.
NUTS región
Žilinský kraj
Obec
Dolný Kubín
Krajina
SK
IBAN
SK0511000000002923887710FS
Bankové účty
4 evidovanýchFS
Verejné zmluvy / 06
CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.
| Dátum | Obstarávateľ | Predmet | Hodnota |
|---|---|---|---|
| 2011-12-24 | Ministerstvo hospodárstva SR | Zmluva o poskytnutí finančných prostriedkov zo štátneho rozpočtu SR v roku 2011 | 1.04 mil. € |
| 2012-12-20 | Ministerstvo hospodárstva SR | Zmluva o poskytnutí finančných prostriedkov zo štátneho rozpočtu SR v roku 2012 | 486k € |
| 2014-05-27 | Ministerstvo hospodárstva Slovenskej republiky | ZMLUVA O POSKYTNUTÍ NENÁVRATNÉHO FINANČNÉHO PRÍSPEVKU | 153k € |
| 2015-07-31 | Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Dolný Kubín | Dodatok č. 1 k dohode o poskytnutí príspevku na podporu vytvorenia pracovného miesta v prvom pravidelne platenom zamestnaní | 24k € |
| 2015-06-25 | Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Dolný Kubín | Dohoda o poskytnutí príspevku na podporu vytvorenia pracovného miesta v prvom pravidelne platenom zamestnaní | 24k € |
NIS2 smernica / 07
Verdikt cybersecurity rozsahu.
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
ORAVA SKIPARK, a.s. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Zákon →
Novinky a OV / 09
Posledné regulačné a OV záznamy.
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Pre vývojárov / 10
Celá firma jedným requestom.
GET /api/v1/companies/44716028/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB) curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \ -H "Accept: application/json" \ "https://entyrix.com/api/v1/companies/44716028/full" # Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms # { # "ico": "44716028", # "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] }, # "credit": { "grade": "A", "score": 82 }, # "nis2": { "scope": "essential" }, # "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … } # }
Zdroje / 11
Audit log — každý fakt, každý zdroj.
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.
Sledovať zmeny — Dostaň email pri zmene štatutárov, sankcií, financií alebo compliance vlajočiek tejto firmy. Free počas bety. Subscribe emailom →