🇸🇰 Spoločnosť s ručením obmedzeným · Krásnohorské Podhradie · SK

LR Facility s.r.o.

IČO44702451DIČ2022817159NACE4712EST.2009 · 17r.
Compliance · Zvýšené rizikoKredit · E · 33/1000 zamestnancov
Compliance verdiktODPORÚČANIE
Zvýšené riziko
Materiálny rizikový signál — eskaluj na compliance review.
Prečo? Daňové nedoplatky
BonitaE · 33/100
E
33/100
Vysoké riziko · krátke platobné termíny.
NIS2 smernicaMIMO
Mimo NIS2
Nepodlieha NIS2 smernici.
Prehľad / 01

Rizikový profil na prvý pohľad.

Aktuálne 2026-04-27
Denný snapshot
Tržby · 2022
96k €
↘ -62.1% YoY
EBITDA · 2022
-77k €
Čistý zisk · 2022
-79k €
Aktíva spolu
187k €
Zamestnanci
0
Kredit
E· 33/100
Vznik
2009
· 17 rokov
Compliance / 02

Risk signály cez 10 kontrol.

Aktuálne 2026-05-17
Denná aktualizácia
Compliance verdikt
Zvýšené riziko

Prítomné tvrdé rizikové znaky — významný daňový nedoplatok, reštrukturalizácia alebo nespoľahlivý platiteľ DPH. Pred akýmkoľvek záväzkom je potrebné manuálne preverenie.

Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK) Čisté
PEP expozícia Žiadna
Insolvencia / konkurz Žiadna
Daňový dlh (FS) 3 514 €
Dlh zdravotnej poisťovne € 0
Dlh sociálnej poisťovne 4 416 €
Trestné / súdne prepojenie Žiadne
Schránková adresa Nie
Debarment (ÚVO) Čistá
RPVS registrácia Nie
E
33 / 100
Sankcie / debarment 100
Daňová disciplína 30
Insolvenčný status 100
Doba pôsobenia 100
Profitabilita 30
NIS2 smernica / 07

Verdikt cybersecurity rozsahu.

Aktuálne 2026-05-11
Zákon 366/2024
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
LR Facility s.r.o. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Financie / 03

Päť rokov finančných výkazov.

Aktuálne 2026-05-11
RUZ účtovné závierky
Tržby Zisk
0 92k 185k 280k 2018 2019 2020 2021 2022
Rok Tržby EBITDA Zisk Aktíva Zdroj
2022 96k € -77k € -79k € 187k € RUZ závierka
2021 254k € -4 210 € -14k € 268k € RUZ závierka
2020 236k € -75k € -86k € 502k € RUZ závierka
2019 73k € 1 361 € 485 € 572k € RUZ závierka
2018 72k € -6 920 € -9 334 € 76k € RUZ závierka
Účtovné výkazy podľa rokov
Položka202220212020201920182017
Tržby96 tis. €254 tis. €236 tis. €73 tis. €72 tis. €776 tis. €
EBITDA-77 tis. €-4 tis. €-75 tis. €1 tis. €-7 tis. €8 tis. €
EBITDA marža-80.1 %-1.7 %-32 %1.9 %-9.7 %1 %
Čistý zisk-79 tis. €-14 tis. €-86 tis. €485 €-9 tis. €4 tis. €
Aktíva spolu187 tis. €268 tis. €502 tis. €572 tis. €76 tis. €2.15 M €
Verejné zmluvy / 06

CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.

Aktuálne 2026-05-11
CRZ
1 zmlúv
DátumObstarávateľPredmetHodnota
2020-12-15 Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Rožňava Dohoda o poskytnutí finančného príspevku na podporu vytvárania pracovných miest v rámci projektu „Pracuj, zmeň svoj život“- Aktivita č. 3 Podpora zamestnávania UoZ – Opatrenie č. 2 podľa § 54 ods. 1 písm. d) zákona č. 5/2004 Z. z. o službách zamestnanosti 4 827 €
Ľudia & vlastníctvo / 04

Štatutári a skutoční vlastníci.

Aktuálne 2026-05-01
RPO + RPVS

Štatutári (top 3)

IP
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Ing. Peter Lipták
Od 2022-07-13
IP
Konateľ
Ing. Peter Lipták
Od 2017-01-09
IP
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Ing. Peter Lipták
Od 2017-01-21
Do 2022-07-12

Ďalší členovia orgánov

MenoFunkciaOdDo
Jakub Slovák Konateľ 2014-12-11 2017-01-09
Jakub Slovák Konateľ 2014-12-11 2017-01-20
Alexander Simonyi Konateľ 2009-04-15 2017-01-09
Alexander Simonyi Konateľ 2009-04-15 2017-01-20
Alexander Simonyi Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2009-04-15 2017-01-20
Ján Slovák Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2009-04-15 2017-01-20
Ján Slovák Konateľ 2009-04-15 2014-12-29
Ján Slovák Konateľ 2009-04-15 2014-12-11

Sieť prepojení

Skutoční vlastníci

RPVS pre túto firmu nevedie záznam — pravdepodobne nezmluvujeme s verejným sektorom.
Novinky a OV / 09

Posledné regulačné a OV záznamy.

Aktuálne 2026-05-11
Obchodný vestník
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Registre / 05

Identifikátory cez 10 polí.

Aktuálne 2026-05-01
Registre
Obchodné meno
LR Facility s.r.o.RPO
Sídlo
Osloboditeľov 569
Vznik
2009-04-15 · 17 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
44702451RPO
DIČ
2022817159FS
NACE
4712
NUTS región
Košický kraj
Obec
Krásnohorské Podhradie
Krajina
SK
Pre vývojárov / 10

Celá firma jedným requestom.

REST · v1
Bearer autentifikácia
GET /api/v1/companies/44702451/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB)
curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \
     -H "Accept: application/json" \
     "https://entyrix.com/api/v1/companies/44702451/full"

# Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms
# {
#   "ico": "44702451",
#   "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] },
#   "credit":     { "grade": "A", "score": 82 },
#   "nis2":       { "scope": "essential" },
#   "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … }
# }
Zdroje / 11

Audit log — každý fakt, každý zdroj.

8 registrov
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
data.gov.sk○ Bez timestampu
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
registeruz.sk● Aktuálne · 7d
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
financnasprava.sk● Aktuálne · 7d
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
justice.gov.sk● Aktuálne · 7d
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
crz.gov.sk● Aktuálne · 6d
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
opensanctions.org● Aktuálne · 1d
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
gleif.org○ Bez timestampu
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Entyrix● Aktuálne · 6d

Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.