SPOLOČNOSŤ S RUČENÍM OBMEDZENÝM Štandardný profil

🇸🇰 Inštalacentrum, s.r.o.

  • IČO44695292
  • DIČ2022796149
  • IČ DPHSK2022796149
  • NACE4322 · Inšt.kanal,výhrev.zar.

Spoločnosť s ručením obmedzeným, registrovaná 2009, so sídlom v Michalovce, SK. Pôsobí v odvetví Inšt.kanal,výhrev.zar., 5 verejných zmlúv v CRZ.

Compliance Štandardný profil Bez rizikových signálov
Kredit A+ · 90/100 Veľmi nízke riziko
NIS2 Mimo NIS2 Nereguluje sa
Tržby · 2025 99k € Zisk -5 688 €
Zamestnanci 1 Pásmo zamestnancov
Prehľad / 01

Rizikový profil na prvý pohľad.

Aktuálne 2026-04-27
Denný snapshot
Tržby · 2025
99k €
↘ -4.5% YoY
EBITDA · 2025
-4 583 €
Čistý zisk · 2025
-5 688 €
Aktíva spolu
11k €
Zamestnanci
1
CRZ zmluvy
5
Σ 0 €
Kredit
A+· 90/100
Vznik
2009
· 17 rokov
Compliance / 02

Risk signály cez 10 kontrol.

Aktuálne 2026-05-16
Denná aktualizácia
Compliance verdikt
Štandardný profil

Všetky rizikové signály sú v prijateľných hraniciach. Žiadne sankcie, politicky exponované osoby, insolvenčné konania, daňové nedoplatky ani koncentrácia na schránkovej adrese. Firma je vhodná na štandardný proces prijatia klienta bez rozšírenej hĺbkovej kontroly.

Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK) Čisté
PEP expozícia Žiadna
Insolvencia / konkurz Žiadna
Daňový dlh (FS) € 0
Dlh zdravotnej poisťovne € 0
Dlh sociálnej poisťovne € 0
Trestné / súdne prepojenie Žiadne
Schránková adresa Nie
Debarment (ÚVO) Čistá
RPVS registrácia Nie
A+
90 / 100
Sankcie / debarment 100
Daňová disciplína 100
Insolvenčný status 100
Doba pôsobenia 100
Profitabilita 30
Stopa v CRZ 75
Financie / 03

Päť rokov finančných výkazov.

Aktuálne 2026-05-11
RUZ účtovné závierky
Tržby Zisk
0 65k 131k 198k 2021 2022 2023 2024 2025
Rok Tržby EBITDA Zisk Aktíva Zdroj
2025 99k € -4 583 € -5 688 € 11k € RUZ závierka
2024 104k € 1 037 € -72 € 24k € RUZ závierka
2023 180k € 6 927 € 5 355 € 52k € RUZ závierka
2022 138k € 19k € 14k € 97k € RUZ závierka
2021 132k € 35 € -6 576 € 73k € RUZ závierka
Účtovné výkazy podľa rokov
Položka202520242023202220212020
Tržby99 tis. €104 tis. €180 tis. €138 tis. €132 tis. €175 tis. €
EBITDA-5 tis. €1 tis. €7 tis. €19 tis. €35 €16 tis. €
EBITDA marža-4.6 %1 %3.8 %14 %0 %9.4 %
Čistý zisk-6 tis. €-72 €5 tis. €14 tis. €-7 tis. €8 tis. €
Aktíva spolu11 tis. €24 tis. €52 tis. €97 tis. €73 tis. €92 tis. €
Ľudia & vlastníctvo / 04

Štatutári a skutoční vlastníci.

Aktuálne 2026-05-01
RPO + RPVS

Štatutári (top 3)

IJ
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Ing. Jana Marcinková
Od 2022-11-08
MM
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Marián Marcinko
Od 2022-11-08
IJ
Konateľ
Ing. Jana Marcinková
Od 2009-03-28

Ďalší členovia orgánov

MenoFunkciaOdDo
Ing. Vincent Marcinko Konateľ 2009-03-28
Marián Marcinko Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2012-11-06 2022-11-07
Ing. Jana Marcinková Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2009-03-28 2022-11-07
Ing. Vincent Marcinko Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2009-03-28 2012-11-05

Sieť prepojení

Skutoční vlastníci (RPVS)

Marián Marcinko
od 2017-08-02 · do 2023-07-10
Jana Marcinková
od 2017-08-02 · do 2023-07-10
Marián Marcinko
od 2017-06-13 · do 2017-08-02
Jana Marcinková
od 2017-06-13 · do 2017-08-02
Marián Marcinko
od 2017-01-31 · do 2017-06-13
Jana Marcinková
od 2017-01-31 · do 2017-06-13
Vyriešené podľa § 4 ods. 4 zákona č. 315/2016 Z. z.
Registre / 05

Identifikátory cez 14 polí.

Aktuálne 2026-05-01
Registre
Obchodné meno
Inštalacentrum, s.r.o.RPO
Sídlo
P.O. Hviezdoslava 3661
Vznik
2009-03-28 · 17 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
44695292RPO
DIČ
2022796149FS
IČ DPH
SK2022796149 · aktívneFS
NACE
4322 · Inšt.kanal,výhrev.zar.
NUTS región
Košický kraj
Obec
Michalovce
Krajina
SK
IBAN
SK5909000000005029039892FS
Bankové účty
1 evidovanýchFS

Poloha

Súradnice: OSM POI match (osm_pois). Približné. Otvoriť v OpenStreetMap →

Verejné zmluvy / 06

CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.

Aktuálne 2026-05-11
CRZ
5 zmlúv 0 € celková hodnota 2024-12-17 posledná
DátumObstarávateľPredmetHodnota
2018-07-25 Slovenské národné múzeum ZMLUVA O DIELO 46k €
2014-03-12 Agentúra správy majetku Michalovce MK, park techniky – Vybudovanie vodovodnej prípojky 19k €
2017-08-16 Ministerstvo obrany -Agentúra správy majetku "Michalovce, Strelnica Veľké Ozorovce - oprava technologického zariadenia vodárne 10k €
2014-07-15 Agentúra správy majetku Michalovce, MK, b. č. 1 - Oprava vodovodnej prípojky 4 676 €
2024-12-17 Stredná odborná škola obchodu a služieb, Školská 4, Michalovce Rámcová zmluva o poskytovaní služieb č. 5/2025 0 €
NIS2 smernica / 07

Verdikt cybersecurity rozsahu.

Aktuálne 2026-05-11
Zákon 366/2024
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
Inštalacentrum, s.r.o. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Novinky a OV / 09

Posledné regulačné a OV záznamy.

Aktuálne 2026-05-11
Obchodný vestník
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Pre vývojárov / 10

Celá firma jedným requestom.

REST · v1
Bearer autentifikácia
GET /api/v1/companies/44695292/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB)
curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \
     -H "Accept: application/json" \
     "https://entyrix.com/api/v1/companies/44695292/full"

# Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms
# {
#   "ico": "44695292",
#   "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] },
#   "credit":     { "grade": "A", "score": 82 },
#   "nis2":       { "scope": "essential" },
#   "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … }
# }
Zdroje / 11

Audit log — každý fakt, každý zdroj.

8 registrov
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
data.gov.sk○ Bez timestampu
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
registeruz.sk● Aktuálne · 6d
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
financnasprava.sk● Aktuálne · 6d
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
justice.gov.sk● Aktuálne · 6d
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
crz.gov.sk● Aktuálne · 6d
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
opensanctions.org● Aktuálne · 1d
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
gleif.org○ Bez timestampu
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Entyrix● Aktuálne · 6d

Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.

Sledovať zmeny — Dostaň email pri zmene štatutárov, sankcií, financií alebo compliance vlajočiek tejto firmy. Free počas bety. Subscribe emailom →