SPOLOČNOSŤ S RUČENÍM OBMEDZENÝM
🇸🇰 SYSTEM-IS s. r. o.
- IČO44681445
- DIČ2022814893
- IČ DPHSK2022814893
- NACE6210
Spoločnosť s ručením obmedzeným, registrovaná 2009, so sídlom v Banská Bystrica, SK. Pôsobí v odvetví 6210, 11 verejných zmlúv v CRZ.
Compliance
Zvýšené riziko
Materiálne riziko
Kredit
C · 67/100
Stredné riziko
NIS2
Mimo NIS2
Nereguluje sa
Tržby
–
Bez účtovných závierok
Zamestnanci
5–9
Pásmo zamestnancov
Prehľad / 01
Rizikový profil na prvý pohľad.
Tržby · 2024
509k €
↗ +9.6% YoY
EBITDA · 2024
49k €
Čistý zisk · 2024
-29k €
Aktíva spolu
262k €
Zamestnanci
5–9
CRZ zmluvy
11
Σ 44k €
Kredit
C· 67/100
Vznik
2009
· 17 rokov
Compliance / 02
Risk signály cez 10 kontrol.
Compliance verdikt
Zvýšené riziko
Prítomné tvrdé rizikové znaky — významný daňový nedoplatok, reštrukturalizácia alebo nespoľahlivý platiteľ DPH. Pred akýmkoľvek záväzkom je potrebné manuálne preverenie.
Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK)
Čisté
PEP expozícia
Žiadna
Insolvencia / konkurz
Žiadna
Daňový dlh (FS)
€ 0
Dlh zdravotnej poisťovne
€ 0
Dlh sociálnej poisťovne
€ 0
Trestné / súdne prepojenie
Žiadne
Schránková adresa
Nie
Debarment (ÚVO)
Čistá
RPVS registrácia
Nie
C
67 / 100
Sankcie / debarment
100
Daňová disciplína
100
Insolvenčný status
100
Doba pôsobenia
100
Stopa v CRZ
100
Financie / 03
Päť rokov finančných výkazov.
Tržby
Zisk
| Rok | Tržby | EBITDA | Zisk | Aktíva | Zdroj |
|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 509k € | 49k € | -29k € | 262k € | RUZ závierka |
| 2023 | 464k € | 58k € | 30k € | 242k € | RUZ závierka |
| 2022 | 417k € | 50k € | 24k € | 187k € | RUZ závierka |
| 2021 | 373k € | 37k € | 8 094 € | 180k € | RUZ závierka |
| 2020 | 314k € | 43k € | 8 369 € | 251k € | RUZ závierka |
Účtovné výkazy podľa rokov
| Položka | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Tržby | 509 tis. € | 464 tis. € | 417 tis. € | 373 tis. € | 314 tis. € | 363 tis. € |
| EBITDA | 49 tis. € | 58 tis. € | 50 tis. € | 37 tis. € | 43 tis. € | 50 tis. € |
| EBITDA marža | 9.7 % | 12.4 % | 12 % | 10 % | 13.8 % | 13.9 % |
| Čistý zisk | -29 tis. € | 30 tis. € | 24 tis. € | 8 tis. € | 8 tis. € | 13 tis. € |
| Aktíva spolu | 262 tis. € | 242 tis. € | 187 tis. € | 180 tis. € | 251 tis. € | 262 tis. € |
Ľudia & vlastníctvo / 04
Štatutári a skutoční vlastníci.
Štatutári (top 3)
MR
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Michal Rusko
MR
Konateľ
Michal Rusko
TT
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Tomáš Taraj
Ďalší členovia orgánov
| Meno | Funkcia | Od | Do |
|---|---|---|---|
| Michal Rusko | Konateľ | 2018-09-04 | 2025-11-17 |
| Monika Tarajová | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2009-04-25 | 2014-03-05 |
| Tomáš Taraj | Konateľ | 2009-04-25 | 2025-11-17 |
| Tomáš Taraj | Konateľ | 2009-04-25 | 2025-11-17 |
Sieť prepojení
Štatutári (2)
Prepojené firmy (5)
Skutoční vlastníci
RPVS pre túto firmu nevedie záznam — pravdepodobne nezmluvujeme s verejným sektorom.
Registre / 05
Identifikátory cez 13 polí.
Obchodné meno
SYSTEM-IS s. r. o.RPO
Sídlo
Jegorovova 14
Vznik
2009-04-25 · 17 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
44681445RPO
DIČ
2022814893FS
IČ DPH
SK2022814893 · aktívneFS
NACE
6210
NUTS región
Banskobystrický kraj
Obec
Banská Bystrica
Krajina
SK
IBAN
LT803250019147619664FS
Bankové účty
3 evidovanýchFS
Verejné zmluvy / 06
CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.
| Dátum | Obstarávateľ | Predmet | Hodnota |
|---|---|---|---|
| 2023-05-29 | Mestská časť Bratislava - Rača | Zmluva o dielo | 12k € |
| 2025-11-04 | Správa Národného parku Muránska planina so sídlom v Revúcej | Kúpna zmluva | 9 613 € |
| 2013-06-10 | Slovenská agentúra životného prostredia | Zmluva o dielo - "Dochádzkový systém pre zamestnancov SAŽP" | 6 738 € |
| 2021-12-06 | Kancelária prezidenta Slovenskej republiky | Zmluva o dielo | 6 109 € |
| 2016-08-12 | Úrad vládneho auditu | Zmluva o dielo | 5 987 € |
NIS2 smernica / 07
Verdikt cybersecurity rozsahu.
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
SYSTEM-IS s. r. o. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Zákon →
Novinky a OV / 09
Posledné regulačné a OV záznamy.
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Pre vývojárov / 10
Celá firma jedným requestom.
GET /api/v1/companies/44681445/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB) curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \ -H "Accept: application/json" \ "https://entyrix.com/api/v1/companies/44681445/full" # Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms # { # "ico": "44681445", # "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] }, # "credit": { "grade": "A", "score": 82 }, # "nis2": { "scope": "essential" }, # "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … } # }
Zdroje / 11
Audit log — každý fakt, každý zdroj.
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.
Sledovať zmeny — Dostaň email pri zmene štatutárov, sankcií, financií alebo compliance vlajočiek tejto firmy. Free počas bety. Subscribe emailom →