SPOLOČNOSŤ S RUČENÍM OBMEDZENÝM
🇸🇰 Atter, s.r.o.
- IČO44679955
- DIČ2022828456
- IČ DPHSK2022828456
- LEI315700IALFFCXCD68176
- NACE6820 · Prenájom vlast.nehnuteľ.
Spoločnosť s ručením obmedzeným, registrovaná 2009, so sídlom v Bratislava, SK. Pôsobí v odvetví Prenájom vlast.nehnuteľ., 14 verejných zmlúv v CRZ.
Compliance
Štandardný profil
Bez rizikových signálov
Kredit
A+ · 100/100
Veľmi nízke riziko
NIS2
Mimo NIS2
Nereguluje sa
Tržby
–
Bez účtovných závierok
Zamestnanci
3–4
Pásmo zamestnancov
Prehľad / 01
Rizikový profil na prvý pohľad.
Tržby · 2025
247k €
↘ -23.6% YoY
EBITDA · 2025
164k €
Čistý zisk · 2025
87k €
Aktíva spolu
873k €
Zamestnanci
3–4
CRZ zmluvy
14
Σ 108k €
Kredit
A+· 100/100
Vznik
2009
· 17 rokov
Compliance / 02
Risk signály cez 10 kontrol.
Compliance verdikt
Štandardný profil
Všetky rizikové signály sú v prijateľných hraniciach. Žiadne sankcie, politicky exponované osoby, insolvenčné konania, daňové nedoplatky ani koncentrácia na schránkovej adrese. Firma je vhodná na štandardný proces prijatia klienta bez rozšírenej hĺbkovej kontroly.
Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK)
Čisté
PEP expozícia
Žiadna
Insolvencia / konkurz
Žiadna
Daňový dlh (FS)
€ 0
Dlh zdravotnej poisťovne
€ 0
Dlh sociálnej poisťovne
€ 0
Trestné / súdne prepojenie
Žiadne
Schránková adresa
252 firiem
Debarment (ÚVO)
Čistá
RPVS registrácia
Nie
A+
100 / 100
Sankcie / debarment
100
Daňová disciplína
100
Insolvenčný status
100
Doba pôsobenia
100
Stopa v CRZ
100
Financie / 03
Päť rokov finančných výkazov.
Tržby
Zisk
| Rok | Tržby | EBITDA | Zisk | Aktíva | Zdroj |
|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 247k € | 164k € | 87k € | 873k € | RUZ závierka |
| 2024 | 324k € | 179k € | 84k € | 875k € | RUZ závierka |
| 2023 | 344k € | 265k € | 156k € | 950k € | RUZ závierka |
| 2022 | 157k € | 50k € | 1 610 € | 878k € | RUZ závierka |
| 2021 | 103k € | 39k € | 2 166 € | 790k € | RUZ závierka |
Účtovné výkazy podľa rokov
| Položka | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Tržby | 247 tis. € | 324 tis. € | 344 tis. € | 157 tis. € | 103 tis. € | 91 tis. € |
| EBITDA | 164 tis. € | 179 tis. € | 265 tis. € | 50 tis. € | 39 tis. € | 43 tis. € |
| EBITDA marža | 66.3 % | 55.1 % | 76.9 % | 32 % | 38.1 % | 46.6 % |
| Čistý zisk | 87 tis. € | 84 tis. € | 156 tis. € | 2 tis. € | 2 tis. € | 4 tis. € |
| Aktíva spolu | 873 tis. € | 875 tis. € | 950 tis. € | 878 tis. € | 790 tis. € | 1.00 M € |
Ľudia & vlastníctvo / 04
Štatutári a skutoční vlastníci.
Štatutári (top 3)
MS
Konateľ
Mgr. Silvia Marettová
IF
Konateľ
Ing. František Maretta
MS
Konateľ
Mgr. Silvia Marettová
Ďalší členovia orgánov
| Meno | Funkcia | Od | Do |
|---|---|---|---|
| František Maretta | Konateľ | 2009-03-25 | 2014-07-24 |
| František Maretta | Konateľ | 2009-03-25 | 2021-05-18 |
Sieť prepojení
Štatutári (2)
Prepojené firmy (1)
Skutoční vlastníci
RPVS pre túto firmu nevedie záznam — pravdepodobne nezmluvujeme s verejným sektorom.
Registre / 05
Identifikátory cez 14 polí.
Obchodné meno
Atter, s.r.o.RPO
Sídlo
Gorkého 3
Vznik
2009-03-25 · 17 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
44679955RPO
DIČ
2022828456FS
IČ DPH
SK2022828456 · aktívneFS
LEI
315700IALFFCXCD68176GLEIF
NACE
6820 · Prenájom vlast.nehnuteľ.
NUTS región
Bratislavský kraj
Obec
Bratislava
Krajina
SK
IBAN
SK2411110000001326919038FS
Bankové účty
3 evidovanýchFS
Verejné zmluvy / 06
CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.
| Dátum | Obstarávateľ | Predmet | Hodnota |
|---|---|---|---|
| 2025-02-26 | Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Dolný Kubín | Dohoda §59, zamestnávateľ, ŠR | 14k € |
| 2024-03-22 | Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Dolný Kubín | Dohoda §59, zamestnávateľ, ŠR | 13k € |
| 2026-04-30 | Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Dolný Kubín | Dohoda, §59, zamestnávateľ, ŠR - v zmysle schémy DM a mimo schémy | 12k € |
| 2022-12-16 | Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Dolný Kubín | Dohoda §59, zamestnávateľ, ŠR | 11k € |
| 2026-02-25 | Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Dolný Kubín | Dohoda, §60, príspevok pre zamestnávateľa, ŠR - v zmysle schémy DM a mimo schémy | 11k € |
NIS2 smernica / 07
Verdikt cybersecurity rozsahu.
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
Atter, s.r.o. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Zákon →
Novinky a OV / 09
Posledné regulačné a OV záznamy.
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Pre vývojárov / 10
Celá firma jedným requestom.
GET /api/v1/companies/44679955/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB) curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \ -H "Accept: application/json" \ "https://entyrix.com/api/v1/companies/44679955/full" # Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms # { # "ico": "44679955", # "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] }, # "credit": { "grade": "A", "score": 82 }, # "nis2": { "scope": "essential" }, # "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … } # }
Zdroje / 11
Audit log — každý fakt, každý zdroj.
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.
Sledovať zmeny — Dostaň email pri zmene štatutárov, sankcií, financií alebo compliance vlajočiek tejto firmy. Free počas bety. Subscribe emailom →