SPOLOČNOSŤ S RUČENÍM OBMEDZENÝM Štandardný profil

🇸🇰 TERKOV GASTRO s.r.o.

  • IČO44674198
  • DIČ2022797524
  • IČ DPHSK2022797524
  • NACE5611

Spoločnosť s ručením obmedzeným, registrovaná 2009, so sídlom v Štvrtok na Ostrove, SK. Pôsobí v odvetví 5611.

Compliance Štandardný profil Bez rizikových signálov
Kredit A+ · 100/100 Veľmi nízke riziko
NIS2 Mimo NIS2 Nereguluje sa
Tržby · 2025 2.28 mil. € Zisk 142k €
Zamestnanci 25–49 Pásmo zamestnancov
Prehľad / 01

Rizikový profil na prvý pohľad.

Aktuálne 2026-04-27
Denný snapshot
Tržby · 2025
2.28mil. €
↗ +3.7% YoY
EBITDA · 2025
226k €
Čistý zisk · 2025
142k €
Aktíva spolu
379k €
Zamestnanci
25–49
Kredit
A+· 100/100
Vznik
2009
· 17 rokov
Compliance / 02

Risk signály cez 10 kontrol.

Aktuálne 2026-05-15
Denná aktualizácia
Compliance verdikt
Štandardný profil

Všetky rizikové signály sú v prijateľných hraniciach. Žiadne sankcie, politicky exponované osoby, insolvenčné konania, daňové nedoplatky ani koncentrácia na schránkovej adrese. Firma je vhodná na štandardný proces prijatia klienta bez rozšírenej hĺbkovej kontroly.

Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK) Čisté
PEP expozícia Žiadna
Insolvencia / konkurz Žiadna
Daňový dlh (FS) € 0
Dlh zdravotnej poisťovne € 0
Dlh sociálnej poisťovne € 0
Trestné / súdne prepojenie Žiadne
Schránková adresa Nie
Debarment (ÚVO) Čistá
RPVS registrácia Nie
A+
100 / 100
Sankcie / debarment 100
Daňová disciplína 100
Insolvenčný status 100
Doba pôsobenia 100
Profitabilita 90
Financie / 03

Päť rokov finančných výkazov.

Aktuálne 2026-05-11
RUZ účtovné závierky
Tržby Zisk
0 829k 2M 3M 2021 2022 2023 2024 2025
Rok Tržby EBITDA Zisk Aktíva Zdroj
2025 2.28 mil. € 226k € 142k € 379k € RUZ závierka
2024 2.2 mil. € 272k € 171k € 442k € RUZ závierka
2023 2.17 mil. € 243k € 161k € 444k € RUZ závierka
2022 1.48 mil. € -43k € -95k € 364k € RUZ závierka
2021 1 mil. € 32k € -17k € 432k € RUZ závierka
Účtovné výkazy podľa rokov
Položka202520242023202220212020
Tržby2.28 M €2.20 M €2.17 M €1.48 M €1.00 M €1.03 M €
EBITDA226 tis. €272 tis. €243 tis. €-43 tis. €32 tis. €34 tis. €
EBITDA marža9.9 %12.3 %11.2 %-2.9 %3.2 %3.3 %
Čistý zisk142 tis. €171 tis. €161 tis. €-95 tis. €-17 tis. €-4 tis. €
Aktíva spolu379 tis. €442 tis. €444 tis. €364 tis. €432 tis. €480 tis. €
Ľudia & vlastníctvo / 04

Štatutári a skutoční vlastníci.

Aktuálne 2026-05-01
RPO + RPVS

Štatutári (top 3)

MK
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Martin Kovács
Od 2022-10-18
PT
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Peter Terneny
Od 2022-10-18
MK
Konateľ
Martin Kovács
Od 2009-04-01

Ďalší členovia orgánov

MenoFunkciaOdDo
Peter Terneny Konateľ 2009-04-01
Martin Kovács Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2009-04-01 2022-10-17
Peter Terneny Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2009-04-01 2022-10-17

Sieť prepojení

Skutoční vlastníci

RPVS pre túto firmu nevedie záznam — pravdepodobne nezmluvujeme s verejným sektorom.
Registre / 05

Identifikátory cez 13 polí.

Aktuálne 2026-05-01
Registre
Obchodné meno
TERKOV GASTRO s.r.o.RPO
Sídlo
Funduš 219/14
Vznik
2009-04-01 · 17 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
44674198RPO
DIČ
2022797524FS
IČ DPH
SK2022797524 · aktívneFS
NACE
5611
NUTS región
Trnavský kraj
Obec
Štvrtok na Ostrove
Krajina
SK
IBAN
SK5511000000002629052691FS
Bankové účty
1 evidovanýchFS
Verejné zmluvy / 06

CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.

Aktuálne 2026-05-11
CRZ
4 zmlúv
DátumObstarávateľPredmetHodnota
2020-11-05 Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Partizánske Dohoda o ukončení dohody č. 20/09/54E/718 o poskytnutí finančného príspevku - Opatrenie č. 1 v rámci projektu "Prvá pomoc" podľa § 54 ods. 1 písm. e) zákona č. 5/2004 Z.z. o službách zamestnanosti a o zmene a doplnení niektorých zákonov v znení neskoršíc 0 €
2020-05-21 Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Bratislava o poskytnutí finančného príspevku v rámci projektu „Prvá pomoc“ – Opatrenie č. 3Bpodľa § 54 ods. 1 písm. e) zákona č. 5/2004 Z. z. o službách zamestnanosti a o zmene a doplnení niektorých zákonov v znení neskorších predpisov 0 €
2020-05-14 Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Bratislava o poskytnutí finančného príspevku v rámci projektu „Prvá pomoc“ – Opatrenie č. 3B podľa § 54 ods. 1 písm. e) zákona č. 5/2004 Z. z. o službách zamestnanosti a o zmene a doplnení niektorých zákonov v znení neskorších predpisov 0 €
2020-05-07 Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Partizánske Dohoda č. 20/09/54E/718 o poskytnutí finančného príspevku v rámci projektu "Prvá pomoc" - Opatrenie č. 1 podľa § 54 ods. 1 písm. e) zákona č. 5/2004 Z.z. o službách zamestnanosti a o zmene a doplnení niektorých zákonov v znení neskorších predpisov. 0 €
NIS2 smernica / 07

Verdikt cybersecurity rozsahu.

Aktuálne 2026-05-11
Zákon 366/2024
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
TERKOV GASTRO s.r.o. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Novinky a OV / 09

Posledné regulačné a OV záznamy.

Aktuálne 2026-05-11
Obchodný vestník
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Pre vývojárov / 10

Celá firma jedným requestom.

REST · v1
Bearer autentifikácia
GET /api/v1/companies/44674198/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB)
curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \
     -H "Accept: application/json" \
     "https://entyrix.com/api/v1/companies/44674198/full"

# Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms
# {
#   "ico": "44674198",
#   "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] },
#   "credit":     { "grade": "A", "score": 82 },
#   "nis2":       { "scope": "essential" },
#   "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … }
# }
Zdroje / 11

Audit log — každý fakt, každý zdroj.

8 registrov
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
data.gov.sk○ Bez timestampu
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
registeruz.sk● Aktuálne · 5d
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
financnasprava.sk● Aktuálne · 5d
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
justice.gov.sk● Aktuálne · 5d
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
crz.gov.sk● Aktuálne · 5d
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
opensanctions.org● Aktuálne · 1d
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
gleif.org○ Bez timestampu
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Entyrix● Aktuálne · 5d

Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.

Sledovať zmeny — Dostaň email pri zmene štatutárov, sankcií, financií alebo compliance vlajočiek tejto firmy. Free počas bety. Subscribe emailom →