SPOLOČNOSŤ S RUČENÍM OBMEDZENÝM
🇸🇰 SEGAT TRANZ s.r.o.
- IČO44664648
- DIČ2022795467
- IČ DPHSK2022795467
- NACE4932 · Taxislužba
Spoločnosť s ručením obmedzeným, registrovaná 2009, so sídlom v Poprad, SK. Pôsobí v odvetví Taxislužba.
Compliance
Štandardný profil
Bez rizikových signálov
Kredit
A · 85/100
Veľmi nízke riziko
NIS2
Mimo NIS2
Nereguluje sa
Tržby · 2024
372k €
Zisk -22k €
Zamestnanci
2
Pásmo zamestnancov
Prehľad / 01
Rizikový profil na prvý pohľad.
Tržby · 2024
372k €
↘ -5.2% YoY
EBITDA · 2024
9 292 €
Čistý zisk · 2024
-22k €
Aktíva spolu
148k €
Zamestnanci
2
Kredit
A· 85/100
Vznik
2009
· 17 rokov
Compliance / 02
Risk signály cez 10 kontrol.
Compliance verdikt
Štandardný profil
Všetky rizikové signály sú v prijateľných hraniciach. Žiadne sankcie, politicky exponované osoby, insolvenčné konania, daňové nedoplatky ani koncentrácia na schránkovej adrese. Firma je vhodná na štandardný proces prijatia klienta bez rozšírenej hĺbkovej kontroly.
Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK)
Čisté
PEP expozícia
Žiadna
Insolvencia / konkurz
Žiadna
Daňový dlh (FS)
€ 0
Dlh zdravotnej poisťovne
€ 0
Dlh sociálnej poisťovne
€ 0
Trestné / súdne prepojenie
Žiadne
Schránková adresa
Nie
Debarment (ÚVO)
Čistá
RPVS registrácia
Nie
A
85 / 100
Sankcie / debarment
100
Daňová disciplína
100
Insolvenčný status
100
Doba pôsobenia
100
Profitabilita
30
Financie / 03
Päť rokov finančných výkazov.
Tržby
Zisk
| Rok | Tržby | EBITDA | Zisk | Aktíva | Zdroj |
|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 372k € | 9 292 € | -22k € | 148k € | RUZ závierka |
| 2023 | 392k € | 17k € | -16k € | 177k € | RUZ závierka |
| 2022 | 236k € | 7 763 € | -7 184 € | 120k € | RUZ závierka |
| 2021 | 133k € | 25k € | 9 818 € | 22k € | RUZ závierka |
| 2020 | 129k € | 17k € | -5 482 € | 33k € | RUZ závierka |
Účtovné výkazy podľa rokov
| Položka | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Tržby | 372 tis. € | 392 tis. € | 236 tis. € | 133 tis. € | 129 tis. € | 167 tis. € |
| EBITDA | 9 tis. € | 17 tis. € | 8 tis. € | 25 tis. € | 17 tis. € | 25 tis. € |
| EBITDA marža | 2.5 % | 4.3 % | 3.3 % | 18.9 % | 13.4 % | 14.7 % |
| Čistý zisk | -22 tis. € | -16 tis. € | -7 tis. € | 10 tis. € | -5 tis. € | -12 tis. € |
| Aktíva spolu | 148 tis. € | 177 tis. € | 120 tis. € | 22 tis. € | 33 tis. € | 43 tis. € |
Ľudia & vlastníctvo / 04
Štatutári a skutoční vlastníci.
Štatutári (top 3)
IA
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Ing. Alexander Kanovits
ŠM
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Štefan Modrič
JK
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Jozef Kanovits
Ďalší členovia orgánov
| Meno | Funkcia | Od | Do |
|---|---|---|---|
| Ing. Alexander Kanovits | Konateľ | 2009-03-26 | — |
| Jozef Kanovits | Konateľ | 2009-03-26 | — |
| Štefan Modrič | Konateľ | 2009-03-26 | — |
| Ing. Alexander Kanovits | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2009-03-26 | 2022-05-31 |
| Jozef Kanovits | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2009-03-26 | 2022-05-21 |
| Štefan Modrič | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2009-03-26 | 2022-05-31 |
Sieť prepojení
Štatutári (3)
Prepojené firmy (5)
Skutoční vlastníci
RPVS pre túto firmu nevedie záznam — pravdepodobne nezmluvujeme s verejným sektorom.
Registre / 05
Identifikátory cez 13 polí.
Obchodné meno
SEGAT TRANZ s.r.o.RPO
Sídlo
Štefánikova 4560/48
Vznik
2009-03-26 · 17 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
44664648RPO
DIČ
2022795467FS
IČ DPH
SK2022795467 · aktívneFS
NACE
4932 · Taxislužba
NUTS región
Prešovský kraj
Obec
Poprad
Krajina
SK
IBAN
SK4702000000002611205151FS
Bankové účty
1 evidovanýchFS
Verejné zmluvy / 06
CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.
| Dátum | Obstarávateľ | Predmet | Hodnota |
|---|---|---|---|
| 2020-12-15 | Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Poprad | Dodatok č. 1 k D O H O D E číslo: 20/36/54E/3612 o poskytnutí finančného príspevku – Opatrenie č. 3B v rámci projektu „Prvá pomoc“ podľa § 54 ods. 1 písm. e) zákona č. 5/2004 Z. z. o službách zamestnanosti a o zmene a doplnení niektorých zákonov v znení n | 0 € |
| 2020-12-15 | Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Poprad | D O H O D A o ukončení dohody č. 20/36/54E/2889 zo dňa 01.06.2020 | 0 € |
| 2020-07-17 | Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Poprad | D O H O D A číslo: 20/36/54E/3612 o poskytnutí finančného príspevku v rámci projektu Prvá pomoc“ – Opatrenie č. 3B podľa § 54 ods. 1 písm. e) zákona č. 5/2004 Z. z. o službách zamestnanosti a o zmene a doplnení niektorých zákonov v znení neskorších predp | 0 € |
| 2020-06-01 | Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Poprad | Dohoda o poskytnutí finančného príspevku v rámci projektu „Prvá pomoc“ – Opatrenie č. 1 | 0 € |
NIS2 smernica / 07
Verdikt cybersecurity rozsahu.
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
SEGAT TRANZ s.r.o. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Zákon →
Novinky a OV / 09
Posledné regulačné a OV záznamy.
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Pre vývojárov / 10
Celá firma jedným requestom.
GET /api/v1/companies/44664648/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB) curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \ -H "Accept: application/json" \ "https://entyrix.com/api/v1/companies/44664648/full" # Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms # { # "ico": "44664648", # "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] }, # "credit": { "grade": "A", "score": 82 }, # "nis2": { "scope": "essential" }, # "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … } # }
Zdroje / 11
Audit log — každý fakt, každý zdroj.
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.
Sledovať zmeny — Dostaň email pri zmene štatutárov, sankcií, financií alebo compliance vlajočiek tejto firmy. Free počas bety. Subscribe emailom →