SPOLOČNOSŤ S RUČENÍM OBMEDZENÝM
🇸🇰 LIALEX s.r.o.
- IČO44654669
- DIČ2022776470
- IČ DPHSK2022776470
- NACE4335
Spoločnosť s ručením obmedzeným, registrovaná 2009, so sídlom v Zvolen, SK. Pôsobí v odvetví 4335.
Compliance
Zvýšené riziko
Materiálne riziko
Kredit
D · 50/100
Zvýšené riziko
NIS2
Mimo NIS2
Nereguluje sa
Tržby
–
Bez účtovných závierok
Zamestnanci
3–4
Pásmo zamestnancov
Prehľad / 01
Rizikový profil na prvý pohľad.
Tržby · 2024
1.73mil. €
↗ +68.4% YoY
EBITDA · 2024
48k €
Čistý zisk · 2024
23k €
Aktíva spolu
841k €
Zamestnanci
3–4
Kredit
D· 50/100
Vznik
2009
· 17 rokov
Compliance / 02
Risk signály cez 10 kontrol.
Compliance verdikt
Zvýšené riziko
Prítomné tvrdé rizikové znaky — významný daňový nedoplatok, reštrukturalizácia alebo nespoľahlivý platiteľ DPH. Pred akýmkoľvek záväzkom je potrebné manuálne preverenie.
Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK)
Čisté
PEP expozícia
Žiadna
Insolvencia / konkurz
Žiadna
Daňový dlh (FS)
10k €
Dlh zdravotnej poisťovne
€ 0
Dlh sociálnej poisťovne
€ 0
Trestné / súdne prepojenie
Žiadne
Schránková adresa
Nie
Debarment (ÚVO)
Čistá
RPVS registrácia
Nie
D
50 / 100
Sankcie / debarment
100
Daňová disciplína
30
Insolvenčný status
100
Doba pôsobenia
100
Financie / 03
Päť rokov finančných výkazov.
Tržby
Zisk
| Rok | Tržby | EBITDA | Zisk | Aktíva | Zdroj |
|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 1.73 mil. € | 48k € | 23k € | 841k € | RUZ závierka |
| 2023 | 1.02 mil. € | 19k € | 3 267 € | 246k € | RUZ závierka |
| 2022 | 584k € | 8 912 € | 2 829 € | 162k € | RUZ závierka |
| 2021 | 428k € | 1 069 € | 566 € | 328k € | RUZ závierka |
| 2020 | 278k € | 12k € | 1 248 € | 153k € | RUZ závierka |
Účtovné výkazy podľa rokov
| Položka | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Tržby | 1.73 M € | 1.02 M € | 584 tis. € | 428 tis. € | 278 tis. € | 497 tis. € |
| EBITDA | 48 tis. € | 19 tis. € | 9 tis. € | 1 tis. € | 12 tis. € | 9 tis. € |
| EBITDA marža | 2.8 % | 1.8 % | 1.5 % | 0.2 % | 4.4 % | 1.8 % |
| Čistý zisk | 23 tis. € | 3 tis. € | 3 tis. € | 566 € | 1 tis. € | -67 € |
| Aktíva spolu | 841 tis. € | 246 tis. € | 162 tis. € | 328 tis. € | 153 tis. € | 118 tis. € |
Ľudia & vlastníctvo / 04
Štatutári a skutoční vlastníci.
Štatutári (top 3)
JK
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Jakub Kováč
LK
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Lívia Kováčová
LK
Konateľ
Lívia Kováčová
Ďalší členovia orgánov
| Meno | Funkcia | Od | Do |
|---|---|---|---|
| Alexander Kováč | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2021-07-24 | 2025-01-24 |
| Eva Grnáčová | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2020-08-25 | 2021-07-23 |
| Alexander Kováč | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2018-11-01 | 2020-08-24 |
| Alexander Kováč | Konateľ | 2018-10-10 | 2025-01-24 |
| Alexander Kováč | Konateľ | 2018-10-10 | 2024-11-29 |
| Lívia Kováčová | Konateľ | 2018-10-10 | 2025-01-24 |
| Vojtech Orban | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2017-10-11 | 2018-10-31 |
| Vojtech Orban | Konateľ | 2017-09-26 | 2018-10-31 |
| Vojtech Orban | Konateľ | 2017-09-26 | 2018-10-10 |
Sieť prepojení
Štatutári (3)
Prepojené firmy (5)
Skutoční vlastníci
RPVS pre túto firmu nevedie záznam — pravdepodobne nezmluvujeme s verejným sektorom.
Registre / 05
Identifikátory cez 13 polí.
Obchodné meno
LIALEX s.r.o.RPO
Sídlo
J. Kozáčeka 2072/22
Vznik
2009-03-03 · 17 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
44654669RPO
DIČ
2022776470FS
IČ DPH
SK2022776470 · aktívneFS
NACE
4335
NUTS región
Banskobystrický kraj
Obec
Zvolen
Krajina
SK
IBAN
SK0509000000005136425684FS
Bankové účty
2 evidovanýchFS
Verejné zmluvy / 06
CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.
K tejto firme neevidujeme zmluvy v CRZ (SK dodávateľská strana).
NIS2 smernica / 07
Verdikt cybersecurity rozsahu.
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
LIALEX s.r.o. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Zákon →
Novinky a OV / 09
Posledné regulačné a OV záznamy.
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Pre vývojárov / 10
Celá firma jedným requestom.
GET /api/v1/companies/44654669/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB) curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \ -H "Accept: application/json" \ "https://entyrix.com/api/v1/companies/44654669/full" # Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms # { # "ico": "44654669", # "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] }, # "credit": { "grade": "A", "score": 82 }, # "nis2": { "scope": "essential" }, # "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … } # }
Zdroje / 11
Audit log — každý fakt, každý zdroj.
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.
Sledovať zmeny — Dostaň email pri zmene štatutárov, sankcií, financií alebo compliance vlajočiek tejto firmy. Free počas bety. Subscribe emailom →