SPOLOČNOSŤ S RUČENÍM OBMEDZENÝM Štandardný profil

🇸🇰 WFG trade, s.r.o.

  • IČO44641745
  • DIČ2022768836
  • IČ DPHSK2022768836
  • NACE6820 · Prenájom vlast.nehnuteľ.

Spoločnosť s ručením obmedzeným, registrovaná 2009, so sídlom v Žilina, SK. Pôsobí v odvetví Prenájom vlast.nehnuteľ., 2 verejných zmlúv v CRZ.

Compliance Štandardný profil Bez rizikových signálov
Kredit A+ · 92/100 Veľmi nízke riziko
NIS2 Mimo NIS2 Nereguluje sa
Tržby · 2024 165k € Zisk -37k €
Zamestnanci 0 Pásmo zamestnancov
Prehľad / 01

Rizikový profil na prvý pohľad.

Aktuálne 2026-04-27
Denný snapshot
Tržby · 2024
165k €
↘ -48.2% YoY
EBITDA · 2024
23k €
Čistý zisk · 2024
-37k €
Aktíva spolu
2.08mil. €
Zamestnanci
0
CRZ zmluvy
2
Σ 216 €
Kredit
A+· 92/100
Vznik
2009
· 17 rokov
Compliance / 02

Risk signály cez 10 kontrol.

Aktuálne 2026-05-16
Denná aktualizácia
Compliance verdikt
Štandardný profil

Všetky rizikové signály sú v prijateľných hraniciach. Žiadne sankcie, politicky exponované osoby, insolvenčné konania, daňové nedoplatky ani koncentrácia na schránkovej adrese. Firma je vhodná na štandardný proces prijatia klienta bez rozšírenej hĺbkovej kontroly.

Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK) Čisté
PEP expozícia Žiadna
Insolvencia / konkurz Žiadna
Daňový dlh (FS) € 0
Dlh zdravotnej poisťovne € 0
Dlh sociálnej poisťovne € 0
Trestné / súdne prepojenie Žiadne
Schránková adresa 138 firiem
Debarment (ÚVO) Čistá
RPVS registrácia Nie
A+
92 / 100
Sankcie / debarment 100
Daňová disciplína 100
Insolvenčný status 100
Doba pôsobenia 100
Profitabilita 30
Stopa v CRZ 60
Financie / 03

Päť rokov finančných výkazov.

Aktuálne 2026-05-11
RUZ účtovné závierky
Tržby Zisk
0 369k 738k 1M 2020 2021 2022 2023 2024
Rok Tržby EBITDA Zisk Aktíva Zdroj
2024 165k € 23k € -37k € 2.08 mil. € RUZ závierka
2023 318k € 33k € 592 € 1.82 mil. € RUZ závierka
2022 1.02 mil. € 168k € 101k € 1.36 mil. € RUZ závierka
2021 619k € 182k € 112k € 1.35 mil. € RUZ závierka
2020 544k € 23k € 430 € 951k € RUZ závierka
Účtovné výkazy podľa rokov
Položka202420232022202120202019
Tržby165 tis. €318 tis. €1.02 M €619 tis. €544 tis. €403 tis. €
EBITDA23 tis. €33 tis. €168 tis. €182 tis. €23 tis. €33 tis. €
EBITDA marža13.7 %10.3 %16.6 %29.3 %4.3 %8.2 %
Čistý zisk-37 tis. €592 €101 tis. €112 tis. €430 €19 tis. €
Aktíva spolu2.08 M €1.82 M €1.36 M €1.35 M €951 tis. €1.23 M €
Ľudia & vlastníctvo / 04

Štatutári a skutoční vlastníci.

Aktuálne 2026-05-01
RPO + RPVS

Štatutári (top 3)

JI
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
JUDr. Ing. Roman Kružliak
Od 2022-04-14
JI
Konateľ
JUDr. Ing. Roman Kružliak
Od 2009-09-02
IJ
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Ing. Jozef Kružliak, PhD.
Od 2022-04-14
Do 2025-08-14

Ďalší členovia orgánov

MenoFunkciaOdDo
Ing. Jozef Kružliak, PhD. Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2017-01-11 2022-04-13
JUDr. Ing. Roman Kružliak Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2017-01-11 2022-04-13
Ing. Roman Kružliak Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2013-12-14 2017-01-10
Ing. Roman Kružliak Konateľ 2009-09-02 2017-01-10
Ing. Roman Kružliak Konateľ 2009-09-02 2013-12-13
Ing. Ján Šimko Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2009-02-25 2013-12-13
Ing. Ján Šimko Konateľ 2009-02-25 2013-11-27
Ing. Ján Šimko Konateľ 2009-02-25 2013-12-13

Sieť prepojení

Skutoční vlastníci

RPVS pre túto firmu nevedie záznam — pravdepodobne nezmluvujeme s verejným sektorom.
Registre / 05

Identifikátory cez 13 polí.

Aktuálne 2026-05-01
Registre
Obchodné meno
WFG trade, s.r.o.RPO
Sídlo
Daxnerova 9
Vznik
2009-02-25 · 17 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
44641745RPO
DIČ
2022768836FS
IČ DPH
SK2022768836 · aktívneFS
NACE
6820 · Prenájom vlast.nehnuteľ.
NUTS región
Žilinský kraj
Obec
Žilina
Krajina
SK
IBAN
SK7011000000002940033645FS
Bankové účty
1 evidovanýchFS
Verejné zmluvy / 06

CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.

Aktuálne 2026-05-11
CRZ
2 zmlúv 216 € celková hodnota 2026-02-16 posledná
DátumObstarávateľPredmetHodnota
2022-04-05 Národná diaľničná spoločnosť, a.s. Nájomná zmluva 215 €
2026-02-16 Obec Višňové Kúpna zmluva o prevode vlastníctva 1 €
NIS2 smernica / 07

Verdikt cybersecurity rozsahu.

Aktuálne 2026-05-11
Zákon 366/2024
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
WFG trade, s.r.o. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Novinky a OV / 09

Posledné regulačné a OV záznamy.

Aktuálne 2026-05-11
Obchodný vestník
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Pre vývojárov / 10

Celá firma jedným requestom.

REST · v1
Bearer autentifikácia
GET /api/v1/companies/44641745/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB)
curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \
     -H "Accept: application/json" \
     "https://entyrix.com/api/v1/companies/44641745/full"

# Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms
# {
#   "ico": "44641745",
#   "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] },
#   "credit":     { "grade": "A", "score": 82 },
#   "nis2":       { "scope": "essential" },
#   "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … }
# }
Zdroje / 11

Audit log — každý fakt, každý zdroj.

8 registrov
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
data.gov.sk○ Bez timestampu
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
registeruz.sk● Aktuálne · 5d
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
financnasprava.sk● Aktuálne · 5d
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
justice.gov.sk● Aktuálne · 5d
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
crz.gov.sk● Aktuálne · 5d
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
opensanctions.org● Aktuálne · 0d
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
gleif.org○ Bez timestampu
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Entyrix● Aktuálne · 5d

Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.

Sledovať zmeny — Dostaň email pri zmene štatutárov, sankcií, financií alebo compliance vlajočiek tejto firmy. Free počas bety. Subscribe emailom →