SPOLOČNOSŤ S RUČENÍM OBMEDZENÝM
🇸🇰 BPS & Tulipa s. r. o.
- IČO44565828
- DIČ2022766328
- IČ DPHSK2022766328
- NACE8299 · Ost.pomocné obchod.čin.
Spoločnosť s ručením obmedzeným, registrovaná 2009, so sídlom v Bratislava - mestská časť Ružinov, SK. Pôsobí v odvetví Ost.pomocné obchod.čin..
Compliance
Enhanced due diligence
Rozšírená previerka
Kredit
B · 75/100
Nízke riziko
NIS2
Mimo NIS2
Nereguluje sa
Tržby
–
Bez účtovných závierok
Zamestnanci
3–4
Pásmo zamestnancov
Prehľad / 01
Rizikový profil na prvý pohľad.
Tržby · 2024
404k €
↗ +12.3% YoY
EBITDA · 2024
17k €
Čistý zisk · 2024
939 €
Aktíva spolu
166k €
Zamestnanci
3–4
Kredit
B· 75/100
Vznik
2009
· 17 rokov
Compliance / 02
Risk signály cez 10 kontrol.
Compliance verdikt
Enhanced due diligence
Detegované mäkké signály — politicky exponované osoby, súdna história alebo daňový nedoplatok. Pred nadviazaním obchodného vzťahu odporúčame rozšírenú hĺbkovú kontrolu.
Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK)
Čisté
PEP expozícia
Žiadna
Insolvencia / konkurz
Žiadna
Daňový dlh (FS)
8 325 €
Dlh zdravotnej poisťovne
€ 0
Dlh sociálnej poisťovne
€ 0
Trestné / súdne prepojenie
Žiadne
Schránková adresa
Nie
Debarment (ÚVO)
Čistá
RPVS registrácia
Nie
B
75 / 100
Sankcie / debarment
100
Daňová disciplína
30
Insolvenčný status
100
Doba pôsobenia
100
Financie / 03
Päť rokov finančných výkazov.
Tržby
Zisk
| Rok | Tržby | EBITDA | Zisk | Aktíva | Zdroj |
|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 404k € | 17k € | 939 € | 166k € | RUZ závierka |
| 2023 | 360k € | 19k € | 13k € | 107k € | RUZ závierka |
| 2022 | 227k € | 18k € | 13k € | 86k € | RUZ závierka |
| 2021 | 42k € | 3 332 € | 1 648 € | 19k € | RUZ závierka |
| 2020 | 40k € | 4 561 € | 3 883 € | 65k € | RUZ závierka |
Účtovné výkazy podľa rokov
| Položka | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Tržby | 404 tis. € | 360 tis. € | 227 tis. € | 42 tis. € | 40 tis. € | 40 tis. € |
| EBITDA | 17 tis. € | 19 tis. € | 18 tis. € | 3 tis. € | 5 tis. € | 9 tis. € |
| EBITDA marža | 4.2 % | 5.2 % | 7.9 % | 7.9 % | 11.4 % | 23.1 % |
| Čistý zisk | 939 € | 13 tis. € | 13 tis. € | 2 tis. € | 4 tis. € | 8 tis. € |
| Aktíva spolu | 166 tis. € | 107 tis. € | 86 tis. € | 19 tis. € | 65 tis. € | 66 tis. € |
Ľudia & vlastníctvo / 04
Štatutári a skutoční vlastníci.
Štatutári (top 3)
IM
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Ing. Martin Šindler
JA
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
JUDr. Anna Ďurkovičová
JA
Konateľ
JUDr. Anna Ďurkovičová
Ďalší členovia orgánov
| Meno | Funkcia | Od | Do |
|---|---|---|---|
| Ing. Marek Ďurkovič | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2022-04-13 | — |
| JUDr. Marek Mráz | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2022-04-13 | — |
| JUDr. Marek Mráz | Konateľ | 2022-04-01 | — |
| Ing. Marek Ďurkovič | Konateľ | 2009-02-20 | — |
| Ing. Marek Ďurkovič | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2022-02-16 | 2022-04-12 |
| JUDr. Anna Ďurkovičová | Konateľ | 2018-05-04 | 2021-03-09 |
| JUDr. Anna Ďurkovičová | Konateľ | 2018-05-04 | 2020-09-22 |
| Ing. Marek Ďurkovič | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2009-02-20 | 2022-02-15 |
| Ing. Marek Ďurkovič | Konateľ | 2009-02-20 | 2010-02-04 |
Sieť prepojení
Štatutári (3)
Prepojené firmy (5)
Skutoční vlastníci
RPVS pre túto firmu nevedie záznam — pravdepodobne nezmluvujeme s verejným sektorom.
Registre / 05
Identifikátory cez 13 polí.
Obchodné meno
BPS & Tulipa s. r. o.RPO
Sídlo
Rožňavská 4
Vznik
2009-02-20 · 17 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
44565828RPO
DIČ
2022766328FS
IČ DPH
SK2022766328 · aktívneFS
NACE
8299 · Ost.pomocné obchod.čin.
NUTS región
Bratislavský kraj
Obec
Bratislava - mestská časť Ružinov
Krajina
SK
IBAN
SK1983300000002201452387FS
Bankové účty
2 evidovanýchFS
Verejné zmluvy / 06
CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.
K tejto firme neevidujeme zmluvy v CRZ (SK dodávateľská strana).
NIS2 smernica / 07
Verdikt cybersecurity rozsahu.
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
BPS & Tulipa s. r. o. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Zákon →
Novinky a OV / 09
Posledné regulačné a OV záznamy.
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Pre vývojárov / 10
Celá firma jedným requestom.
GET /api/v1/companies/44565828/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB) curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \ -H "Accept: application/json" \ "https://entyrix.com/api/v1/companies/44565828/full" # Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms # { # "ico": "44565828", # "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] }, # "credit": { "grade": "A", "score": 82 }, # "nis2": { "scope": "essential" }, # "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … } # }
Zdroje / 11
Audit log — každý fakt, každý zdroj.
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.
Sledovať zmeny — Dostaň email pri zmene štatutárov, sankcií, financií alebo compliance vlajočiek tejto firmy. Free počas bety. Subscribe emailom →