SPOLOČNOSŤ S RUČENÍM OBMEDZENÝM
🇸🇰 Farma Slaská, s.r.o.
- IČO44560974
- DIČ2022760971
- IČ DPHSK2022760971
- NACE0142 · Chov ost.dobytka,byvolov
Spoločnosť s ručením obmedzeným, registrovaná 2009, so sídlom v Žiar nad Hronom, SK. Pôsobí v odvetví Chov ost.dobytka,byvolov, 20 verejných zmlúv v CRZ, 1 projektov z EÚ fondov.
Compliance
Štandardný profil
Bez rizikových signálov
Kredit
A+ · 94/100
Veľmi nízke riziko
NIS2
Mimo NIS2
Nereguluje sa
Tržby · 2024
99k €
Zisk 6 516 €
Zamestnanci
2
Pásmo zamestnancov
Prehľad / 01
Rizikový profil na prvý pohľad.
Tržby · 2024
99k €
↗ +654.0% YoY
EBITDA · 2024
53k €
Čistý zisk · 2024
6 516 €
Aktíva spolu
537k €
Zamestnanci
2
CRZ zmluvy
20
Σ 82k €
EU projekty
1
Σ 80k €
Kredit
A+· 94/100
Vznik
2009
· 17 rokov
Compliance / 02
Risk signály cez 10 kontrol.
Compliance verdikt
Štandardný profil
Všetky rizikové signály sú v prijateľných hraniciach. Žiadne sankcie, politicky exponované osoby, insolvenčné konania, daňové nedoplatky ani koncentrácia na schránkovej adrese. Firma je vhodná na štandardný proces prijatia klienta bez rozšírenej hĺbkovej kontroly.
Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK)
Čisté
PEP expozícia
Žiadna
Insolvencia / konkurz
Žiadna
Daňový dlh (FS)
€ 0
Dlh zdravotnej poisťovne
€ 0
Dlh sociálnej poisťovne
€ 0
Trestné / súdne prepojenie
Žiadne
Schránková adresa
Nie
Debarment (ÚVO)
Čistá
RPVS registrácia
Áno
A+
94 / 100
Sankcie / debarment
100
Daňová disciplína
100
Insolvenčný status
100
Doba pôsobenia
100
Profitabilita
90
Stopa v CRZ
100
Financie / 03
Päť rokov finančných výkazov.
Tržby
Zisk
| Rok | Tržby | EBITDA | Zisk | Aktíva | Zdroj |
|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 99k € | 53k € | 6 516 € | 537k € | RUZ závierka |
| 2023 | 13k € | 80k € | 40k € | 395k € | RUZ závierka |
| 2022 | 4 772 € | 32k € | 924 € | 348k € | RUZ závierka |
| 2021 | 13k € | 8 667 € | 412 € | 315k € | RUZ závierka |
| 2020 | 17k € | 1 338 € | 131 € | 58k € | RUZ závierka |
Účtovné výkazy podľa rokov
| Položka | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Tržby | 99 tis. € | 13 tis. € | 5 tis. € | 13 tis. € | 17 tis. € | 1 tis. € |
| EBITDA | 53 tis. € | 80 tis. € | 32 tis. € | 9 tis. € | 1 tis. € | 345 € |
| EBITDA marža | 53.2 % | 611.3 % | 667.6 % | 65.7 % | 7.7 % | 34.5 % |
| Čistý zisk | 7 tis. € | 40 tis. € | 924 € | 412 € | 131 € | 197 € |
| Aktíva spolu | 537 tis. € | 395 tis. € | 348 tis. € | 315 tis. € | 58 tis. € | 17 tis. € |
Ľudia & vlastníctvo / 04
Štatutári a skutoční vlastníci.
Štatutári (top 3)
IP
Konateľ
Ing. Peter Kret
IB
Konateľ
Ing. Boris Beniak
KA
Konateľ
Kvetoslava Antalová
Ďalší členovia orgánov
| Meno | Funkcia | Od | Do |
|---|---|---|---|
| Mgr. Kvetoslava Antalová | Konateľ | 2013-10-23 | 2019-10-30 |
| Mgr. Kvetoslava Antalová | Konateľ | 2013-10-23 | 2019-12-02 |
| Ing. Pavol Kadlec | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2011-04-19 | 2013-01-10 |
| Ing. Pavol Kadlec | Konateľ | 2011-03-21 | 2013-01-10 |
| Ing. Pavol Kadlec | Konateľ | 2011-03-21 | 2013-01-11 |
| Ing. Boris Beniak | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2009-01-29 | 2020-02-13 |
| Ing. Boris Beniak | Konateľ | 2009-01-29 | 2013-10-23 |
| Ing. Boris Beniak | Konateľ | 2009-01-29 | 2013-11-05 |
Sieť prepojení
Štatutári (2)
Prepojené firmy (5)
Skutoční vlastníci (RPVS)
Boris Beniak
Boris BENIAK
Vyriešené podľa § 4 ods. 4 zákona č. 315/2016 Z. z.
Registre / 05
Identifikátory cez 13 polí.
Obchodné meno
Farma Slaská, s.r.o.RPO
Sídlo
Š. Moysesa 427/81
Vznik
2009-01-29 · 17 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
44560974RPO
DIČ
2022760971FS
IČ DPH
SK2022760971 · aktívneFS
NACE
0142 · Chov ost.dobytka,byvolov
NUTS región
Banskobystrický kraj
Obec
Žiar nad Hronom
Krajina
SK
IBAN
SK8611000000002927856268FS
Bankové účty
2 evidovanýchFS
Verejné zmluvy / 06
CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.
| Dátum | Obstarávateľ | Predmet | Hodnota |
|---|---|---|---|
| 2025-02-18 | Pôdohospodárska platobná agentúra | ZMLUVA O POSKYTNUTÍ NENÁVRATNÉHO FINANČNÉHO PRÍSPEVKU Č. 309040FSK7 | 56k € |
| 2022-11-29 | Pôdohospodárska platobná agentúra | Zmluva č.SMS2022/01578 o poskytnutí dotácie na sucho | 7 695 € |
| 2024-10-28 | Pôdohospodárska platobná agentúra | Zmluva č.SPZ2024/00219 o poskytnutí pomoci vo forme úľav na environmentálnych daniach | 5 016 € |
| 2024-11-28 | Pôdohospodárska platobná agentúra | Zmluva č.DRZ2024/00243 o poskytnutí dotácie na živočíšnu výrobu | 4 200 € |
| 2023-11-09 | Pôdohospodárska platobná agentúra | Zmluva č.SPZ2023/00503 o poskytnutí pomoci vo forme úľav na environmentálnych daniach | 3 724 € |
NIS2 smernica / 07
Verdikt cybersecurity rozsahu.
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
Farma Slaská, s.r.o. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Zákon →
Novinky a OV / 09
Posledné regulačné a OV záznamy.
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Pre vývojárov / 10
Celá firma jedným requestom.
GET /api/v1/companies/44560974/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB) curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \ -H "Accept: application/json" \ "https://entyrix.com/api/v1/companies/44560974/full" # Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms # { # "ico": "44560974", # "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] }, # "credit": { "grade": "A", "score": 82 }, # "nis2": { "scope": "essential" }, # "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … } # }
Zdroje / 11
Audit log — každý fakt, každý zdroj.
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.
Sledovať zmeny — Dostaň email pri zmene štatutárov, sankcií, financií alebo compliance vlajočiek tejto firmy. Free počas bety. Subscribe emailom →