SPOLOČNOSŤ S RUČENÍM OBMEDZENÝM
🇸🇰 Emako, s. r. o.
- IČO44560532
- DIČ2022743129
- IČ DPHSK2022743129
- NACE4712
Spoločnosť s ručením obmedzeným, registrovaná 2008, so sídlom v Diviaky nad Nitricou, SK. Pôsobí v odvetví 4712.
Compliance
Štandardný profil
Bez rizikových signálov
Kredit
A · 85/100
Veľmi nízke riziko
NIS2
Mimo NIS2
Nereguluje sa
Tržby
–
Bez účtovných závierok
Zamestnanci
3–4
Pásmo zamestnancov
Prehľad / 01
Rizikový profil na prvý pohľad.
Tržby · 2025
806k €
↘ -11.5% YoY
EBITDA · 2025
37k €
Čistý zisk · 2025
-2 752 €
Aktíva spolu
970k €
Zamestnanci
3–4
Kredit
A· 85/100
Vznik
2008
· 18 rokov
Compliance / 02
Risk signály cez 10 kontrol.
Compliance verdikt
Štandardný profil
Všetky rizikové signály sú v prijateľných hraniciach. Žiadne sankcie, politicky exponované osoby, insolvenčné konania, daňové nedoplatky ani koncentrácia na schránkovej adrese. Firma je vhodná na štandardný proces prijatia klienta bez rozšírenej hĺbkovej kontroly.
Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK)
Čisté
PEP expozícia
Žiadna
Insolvencia / konkurz
Žiadna
Daňový dlh (FS)
€ 0
Dlh zdravotnej poisťovne
€ 0
Dlh sociálnej poisťovne
€ 0
Trestné / súdne prepojenie
Žiadne
Schránková adresa
262 firiem
Debarment (ÚVO)
Čistá
RPVS registrácia
Nie
A
85 / 100
Sankcie / debarment
100
Daňová disciplína
100
Insolvenčný status
100
Doba pôsobenia
100
Financie / 03
Päť rokov finančných výkazov.
Tržby
Zisk
| Rok | Tržby | EBITDA | Zisk | Aktíva | Zdroj |
|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 806k € | 37k € | -2 752 € | 970k € | RUZ závierka |
| 2024 | 910k € | 55k € | 3 001 € | 928k € | RUZ závierka |
| 2023 | 973k € | 39k € | 1 434 € | 868k € | RUZ závierka |
| 2022 | 607k € | -60k € | -93k € | 905k € | RUZ závierka |
| 2021 | 525k € | 134k € | 79k € | 992k € | RUZ závierka |
Účtovné výkazy podľa rokov
| Položka | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Tržby | 806 tis. € | 910 tis. € | 973 tis. € | 607 tis. € | 525 tis. € | 222 tis. € |
| EBITDA | 37 tis. € | 55 tis. € | 39 tis. € | -60 tis. € | 134 tis. € | -171 tis. € |
| EBITDA marža | 4.6 % | 6 % | 4 % | -9.9 % | 25.5 % | -77 % |
| Čistý zisk | -3 tis. € | 3 tis. € | 1 tis. € | -93 tis. € | 79 tis. € | 911 tis. € |
| Aktíva spolu | 970 tis. € | 928 tis. € | 868 tis. € | 905 tis. € | 992 tis. € | 1.53 M € |
Ľudia & vlastníctvo / 04
Štatutári a skutoční vlastníci.
Štatutári (top 3)
VI
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Vladimír Iliaš
VI
Konateľ
Vladimír Iliaš
RJ
Konateľ
Radoslav Janček
Ďalší členovia orgánov
| Meno | Funkcia | Od | Do |
|---|---|---|---|
| Radoslav Janček | Konateľ | 2008-12-30 | 2011-03-28 |
| Radoslav Janček | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2008-12-30 | 2011-05-02 |
| Vladimír Iliaš | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2008-12-30 | 2023-10-17 |
Sieť prepojení
Štatutári (2)
Prepojené firmy (5)
Skutoční vlastníci
RPVS pre túto firmu nevedie záznam — pravdepodobne nezmluvujeme s verejným sektorom.
Registre / 05
Identifikátory cez 13 polí.
Obchodné meno
Emako, s. r. o.RPO
Sídlo
208
Vznik
2008-12-30 · 18 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
44560532RPO
DIČ
2022743129FS
IČ DPH
SK2022743129 · aktívneFS
NACE
4712
NUTS región
Trenčiansky kraj
Obec
Diviaky nad Nitricou
Krajina
SK
IBAN
CZ7403000000000269968962FS
Bankové účty
3 evidovanýchFS
Verejné zmluvy / 06
CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.
| Dátum | Obstarávateľ | Predmet | Hodnota |
|---|---|---|---|
| 2015-06-22 | Implementačná agentúra Ministerstva práce, sociálnych vecí a rodiny Slovenskej republiky | DODATOK č. DOD/01-2015//221/2015-IZ-4.0/V k Zmluve o poskytnutí nenávratného finančného príspevku zamestnávateľovi v rámci rámci NP RaP | 0 € |
| 2015-04-14 | Implementačná agentúra pre Operačný program Zamestnanosť a sociálna inklúzia | ZMLUVA O POSKYTNUTÍ NENÁVRATNÉHO FINANČNÉHO PRÍSPEVKU ZAMESTNÁVATEĽOVI č. 221/2015-IZ-4.0/V v rámci národného projektu s kódom ITMS: 2710330019 zo dňa 14.04.2015. | 0 € |
NIS2 smernica / 07
Verdikt cybersecurity rozsahu.
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
Emako, s. r. o. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Zákon →
Novinky a OV / 09
Posledné regulačné a OV záznamy.
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Pre vývojárov / 10
Celá firma jedným requestom.
GET /api/v1/companies/44560532/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB) curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \ -H "Accept: application/json" \ "https://entyrix.com/api/v1/companies/44560532/full" # Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms # { # "ico": "44560532", # "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] }, # "credit": { "grade": "A", "score": 82 }, # "nis2": { "scope": "essential" }, # "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … } # }
Zdroje / 11
Audit log — každý fakt, každý zdroj.
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.
Sledovať zmeny — Dostaň email pri zmene štatutárov, sankcií, financií alebo compliance vlajočiek tejto firmy. Free počas bety. Subscribe emailom →