SPOLOČNOSŤ S RUČENÍM OBMEDZENÝM
🇸🇰 AUTOSTYL TM, s. r. o.
- IČO44556314
- DIČ2820000964
- IČ DPHSK2820000964
- NACE4618 · Sprostr.obch.so šp.tov.
Spoločnosť s ručením obmedzeným, registrovaná 2008, so sídlom v Michalovce, SK. Pôsobí v odvetví Sprostr.obch.so šp.tov., 2 verejných zmlúv v CRZ.
Compliance
Štandardný profil
Bez rizikových signálov
Kredit
A · 89/100
Veľmi nízke riziko
NIS2
Mimo NIS2
Nereguluje sa
Tržby · 2025
0 €
Zisk -572 €
Zamestnanci
0
Pásmo zamestnancov
Prehľad / 01
Rizikový profil na prvý pohľad.
Tržby · 2025
0 €
EBITDA · 2025
-113 €
Čistý zisk · 2025
-572 €
Aktíva spolu
481k €
Zamestnanci
0
CRZ zmluvy
2
Σ 0 €
Kredit
A· 89/100
Vznik
2008
· 18 rokov
Compliance / 02
Risk signály cez 10 kontrol.
Compliance verdikt
Štandardný profil
Všetky rizikové signály sú v prijateľných hraniciach. Žiadne sankcie, politicky exponované osoby, insolvenčné konania, daňové nedoplatky ani koncentrácia na schránkovej adrese. Firma je vhodná na štandardný proces prijatia klienta bez rozšírenej hĺbkovej kontroly.
Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK)
Čisté
PEP expozícia
Žiadna
Insolvencia / konkurz
Žiadna
Daňový dlh (FS)
€ 0
Dlh zdravotnej poisťovne
€ 0
Dlh sociálnej poisťovne
€ 0
Trestné / súdne prepojenie
Žiadne
Schránková adresa
Nie
Debarment (ÚVO)
Čistá
RPVS registrácia
Nie
A
89 / 100
Sankcie / debarment
100
Daňová disciplína
100
Insolvenčný status
100
Doba pôsobenia
100
Profitabilita
30
Stopa v CRZ
60
Financie / 03
Päť rokov finančných výkazov.
Tržby
Zisk
| Rok | Tržby | EBITDA | Zisk | Aktíva | Zdroj |
|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 0 € | -113 € | -572 € | 481k € | RUZ závierka |
| 2024 | — | -45 € | -495 € | 482k € | RUZ závierka |
| 2023 | 13k € | -74 € | 4 451 € | 483k € | RUZ závierka |
| 2022 | 5 512 € | -2 695 € | 5 310 € | 509k € | RUZ závierka |
| 2021 | 24k € | -6 792 € | 862 € | 597k € | RUZ závierka |
Účtovné výkazy podľa rokov
| Položka | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Tržby | 0 € | — | 13 tis. € | 6 tis. € | 24 tis. € | 883 tis. € |
| EBITDA | -113 € | -45 € | -74 € | -3 tis. € | -7 tis. € | -18 tis. € |
| EBITDA marža | — | — | -0.6 % | -48.9 % | -28.8 % | -2 % |
| Čistý zisk | -572 € | -495 € | 4 tis. € | 5 tis. € | 862 € | -12 tis. € |
| Aktíva spolu | 481 tis. € | 482 tis. € | 483 tis. € | 509 tis. € | 597 tis. € | 590 tis. € |
Ľudia & vlastníctvo / 04
Štatutári a skutoční vlastníci.
Štatutári (top 3)
IS
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Ing. Stanislav Kalman
IF
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Ing. Františka Štefanková
IF
Konateľ
Ing. Františka Štefanková
Ďalší členovia orgánov
| Meno | Funkcia | Od | Do |
|---|---|---|---|
| Ing. Stanislav Kalman | Konateľ | 2008-12-23 | — |
| Ing. Stanislav Kalman | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2022-11-09 | 2023-03-01 |
| Ing. Františka Štefanková | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2010-02-12 | 2022-05-25 |
| Ing. Ján Hardoň | Konateľ | 2008-12-23 | 2009-12-31 |
| Ing. Ján Hardoň | Konateľ | 2008-12-23 | 2010-02-11 |
| Ing. Ján Hardoň | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2008-12-23 | 2010-02-11 |
| Ing. Stanislav Kalman | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2008-12-23 | 2022-11-08 |
Sieť prepojení
Štatutári (3)
Prepojené firmy (5)
Skutoční vlastníci
RPVS pre túto firmu nevedie záznam — pravdepodobne nezmluvujeme s verejným sektorom.
Registre / 05
Identifikátory cez 13 polí.
Obchodné meno
AUTOSTYL TM, s. r. o.RPO
Sídlo
Močarianska 3999
Vznik
2008-12-23 · 18 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
44556314RPO
DIČ
2820000964FS
IČ DPH
SK2820000964 · aktívneFS
NACE
4618 · Sprostr.obch.so šp.tov.
NUTS región
Košický kraj
Obec
Michalovce
Krajina
SK
IBAN
SK4511000000002629152393FS
Bankové účty
1 evidovanýchFS
Verejné zmluvy / 06
CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.
| Dátum | Obstarávateľ | Predmet | Hodnota |
|---|---|---|---|
| 2016-03-01 | Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Prešov | Dohoda o poskytnutí finančného príspevku na podporu vytvorenia pracovného miesta v prvom pravidelne platenom zamestnaní podľa §51a | 12k € |
| 2016-07-06 | Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Prešov | Dodatok č. 2 k dohode č. 16/37/51A2/45 o poskytnutí finančného príspevku na podporu vytvorenia pracovného miesta v prvom pravidelne platenom zamestnaní | 6 185 € |
| 2023-02-08 | Všeobecná zdravotná poisťovňa, a. s. | Poskytovanie a úhrada zdravotnej starostlivosti a služieb súvisiacich s poskytovaním zdravotnej starostlivosti | 0 € |
| 2022-12-21 | Všeobecná zdravotná poisťovňa, a. s. | Poskytovanie a úhrada zdravotnej starostlivosti a služieb súvisiacich s poskytovaním zdravotnej starostlivosti | 0 € |
| 2016-04-18 | Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Prešov | Dodatok č. 1 k dohode č. 16/37/051A2/45 o poskytnutí finančného príspevku na podporu vytvorenia pracovného miesta v prvom pravidelne platenom zamestnaní podľa § 51a | 0 € |
NIS2 smernica / 07
Verdikt cybersecurity rozsahu.
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
AUTOSTYL TM, s. r. o. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Zákon →
Novinky a OV / 09
Posledné regulačné a OV záznamy.
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Pre vývojárov / 10
Celá firma jedným requestom.
GET /api/v1/companies/44556314/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB) curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \ -H "Accept: application/json" \ "https://entyrix.com/api/v1/companies/44556314/full" # Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms # { # "ico": "44556314", # "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] }, # "credit": { "grade": "A", "score": 82 }, # "nis2": { "scope": "essential" }, # "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … } # }
Zdroje / 11
Audit log — každý fakt, každý zdroj.
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.
Sledovať zmeny — Dostaň email pri zmene štatutárov, sankcií, financií alebo compliance vlajočiek tejto firmy. Free počas bety. Subscribe emailom →