SPOLOČNOSŤ S RUČENÍM OBMEDZENÝM Štandardný profil

🇸🇰 TERMAT s. r. o

  • IČO44547340
  • DIČ2022733020
  • IČ DPHSK2022733020
  • NACE4690 · Nešpecializ.veľkoobchod

Spoločnosť s ručením obmedzeným, registrovaná 2008, so sídlom v Prievidza, SK. Pôsobí v odvetví Nešpecializ.veľkoobchod.

Compliance Štandardný profil Bez rizikových signálov
Kredit A · 87/100 Veľmi nízke riziko
NIS2 Mimo NIS2 Nereguluje sa
Tržby Bez účtovných závierok
Zamestnanci 3–4 Pásmo zamestnancov
Prehľad / 01

Rizikový profil na prvý pohľad.

Aktuálne 2026-04-27
Denný snapshot
Tržby · 2024
248k €
↘ -1.0% YoY
EBITDA · 2024
43k €
Čistý zisk · 2024
3 723 €
Aktíva spolu
616k €
Zamestnanci
3–4
Kredit
A· 87/100
Vznik
2008
· 18 rokov
Compliance / 02

Risk signály cez 10 kontrol.

Aktuálne 2026-05-12
Denná aktualizácia
Compliance verdikt
Štandardný profil

Všetky rizikové signály sú v prijateľných hraniciach. Žiadne sankcie, politicky exponované osoby, insolvenčné konania, daňové nedoplatky ani koncentrácia na schránkovej adrese. Firma je vhodná na štandardný proces prijatia klienta bez rozšírenej hĺbkovej kontroly.

Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK) Čisté
PEP expozícia Žiadna
Insolvencia / konkurz Žiadna
Daňový dlh (FS) € 0
Dlh zdravotnej poisťovne € 0
Dlh sociálnej poisťovne € 0
Trestné / súdne prepojenie Žiadne
Schránková adresa Nie
Debarment (ÚVO) Čistá
RPVS registrácia Áno
A
87 / 100
Sankcie / debarment 100
Daňová disciplína 100
Insolvenčný status 100
Doba pôsobenia 100
Financie / 03

Päť rokov finančných výkazov.

Aktuálne 2026-05-11
RUZ účtovné závierky
Tržby Zisk
0 95k 190k 288k 2020 2021 2022 2023 2024
Rok Tržby EBITDA Zisk Aktíva Zdroj
2024 248k € 43k € 3 723 € 616k € RUZ závierka
2023 250k € 36k € -3 547 € 608k € RUZ závierka
2022 262k € 35k € -2 568 € 641k € RUZ závierka
2021 219k € 37k € -2 554 € 688k € RUZ závierka
2020 196k € 30k € -296 € 680k € RUZ závierka
Účtovné výkazy podľa rokov
Položka202420232022202120202019
Tržby248 tis. €250 tis. €262 tis. €219 tis. €196 tis. €239 tis. €
EBITDA43 tis. €36 tis. €35 tis. €37 tis. €30 tis. €32 tis. €
EBITDA marža17.5 %14.2 %13.5 %17 %15.2 %13.4 %
Čistý zisk4 tis. €-4 tis. €-3 tis. €-3 tis. €-296 €5 tis. €
Aktíva spolu616 tis. €608 tis. €641 tis. €688 tis. €680 tis. €582 tis. €
Ľudia & vlastníctvo / 04

Štatutári a skutoční vlastníci.

Aktuálne 2026-05-01
RPO + RPVS

Štatutári (top 3)

IM
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Ing. Miroslava Molnárová
Od 2022-05-17
VH
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Vladimír Horváth
Od 2022-05-17
IM
Konateľ
Ing. Miroslava Molnárová
Od 2010-09-01

Ďalší členovia orgánov

MenoFunkciaOdDo
Vladimír Horváth Konateľ 2008-12-15
Ing. Miroslava Molnárová Konateľ 2010-09-01 2022-06-23
Ing. Miroslava Molnárová Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2008-12-15 2022-05-16
Michal Kuric Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2008-12-15 2010-07-14
Vladimír Horváth Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2008-12-15 2022-05-16

Sieť prepojení

Skutoční vlastníci (RPVS)

Vladimír Horváth
od 2023-09-04
Miroslava Molnárová
od 2023-09-04
Vyriešené podľa § 4 ods. 4 zákona č. 315/2016 Z. z.
Registre / 05

Identifikátory cez 13 polí.

Aktuálne 2026-05-01
Registre
Obchodné meno
TERMAT s. r. oRPO
Sídlo
Malonecpalská 35
Vznik
2008-12-15 · 18 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
44547340RPO
DIČ
2022733020FS
IČ DPH
SK2022733020 · aktívneFS
NACE
4690 · Nešpecializ.veľkoobchod
NUTS región
Trenčiansky kraj
Obec
Prievidza
Krajina
SK
IBAN
SK2875000000004023983335FS
Bankové účty
2 evidovanýchFS
Verejné zmluvy / 06

CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.

Aktuálne 2026-05-11
CRZ

K tejto firme neevidujeme zmluvy v CRZ (SK dodávateľská strana).

NIS2 smernica / 07

Verdikt cybersecurity rozsahu.

Aktuálne 2026-05-11
Zákon 366/2024
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
TERMAT s. r. o nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Novinky a OV / 09

Posledné regulačné a OV záznamy.

Aktuálne 2026-05-11
Obchodný vestník
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Pre vývojárov / 10

Celá firma jedným requestom.

REST · v1
Bearer autentifikácia
GET /api/v1/companies/44547340/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB)
curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \
     -H "Accept: application/json" \
     "https://entyrix.com/api/v1/companies/44547340/full"

# Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms
# {
#   "ico": "44547340",
#   "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] },
#   "credit":     { "grade": "A", "score": 82 },
#   "nis2":       { "scope": "essential" },
#   "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … }
# }
Zdroje / 11

Audit log — každý fakt, každý zdroj.

8 registrov
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
data.gov.sk○ Bez timestampu
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
registeruz.sk● Aktuálne · 3d
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
financnasprava.sk● Aktuálne · 3d
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
justice.gov.sk● Aktuálne · 3d
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
crz.gov.sk● Aktuálne · 3d
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
opensanctions.org● Aktuálne · 2d
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
gleif.org○ Bez timestampu
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Entyrix● Aktuálne · 3d

Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.

Sledovať zmeny — Dostaň email pri zmene štatutárov, sankcií, financií alebo compliance vlajočiek tejto firmy. Free počas bety. Subscribe emailom →