SPOLOČNOSŤ S RUČENÍM OBMEDZENÝM
🇸🇰 ANTAL s.r.o.
- IČO44546971
- DIČ2820003285
- IČ DPHSK2820003285
- NACE0150 · Zmiešané hospodárstvo
Spoločnosť s ručením obmedzeným, registrovaná 2008, so sídlom v Tornaľa, SK. Pôsobí v odvetví Zmiešané hospodárstvo, 17 verejných zmlúv v CRZ.
Compliance
Štandardný profil
Bez rizikových signálov
Kredit
A+ · 95/100
Veľmi nízke riziko
NIS2
Mimo NIS2
Nereguluje sa
Tržby · 2025
905k €
Zisk 2 380 €
Zamestnanci
10–19
Pásmo zamestnancov
Prehľad / 01
Rizikový profil na prvý pohľad.
Tržby · 2025
905k €
↗ +43.7% YoY
EBITDA · 2025
261k €
Čistý zisk · 2025
2 380 €
Aktíva spolu
1.27mil. €
Zamestnanci
10–19
CRZ zmluvy
17
Σ 307k €
Kredit
A+· 95/100
Vznik
2008
· 18 rokov
Compliance / 02
Risk signály cez 10 kontrol.
Compliance verdikt
Štandardný profil
Všetky rizikové signály sú v prijateľných hraniciach. Žiadne sankcie, politicky exponované osoby, insolvenčné konania, daňové nedoplatky ani koncentrácia na schránkovej adrese. Firma je vhodná na štandardný proces prijatia klienta bez rozšírenej hĺbkovej kontroly.
Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK)
Čisté
PEP expozícia
Žiadna
Insolvencia / konkurz
Žiadna
Daňový dlh (FS)
€ 0
Dlh zdravotnej poisťovne
€ 0
Dlh sociálnej poisťovne
€ 0
Trestné / súdne prepojenie
Žiadne
Schránková adresa
Nie
Debarment (ÚVO)
Čistá
RPVS registrácia
Áno
A+
95 / 100
Sankcie / debarment
100
Daňová disciplína
100
Insolvenčný status
100
Doba pôsobenia
100
Profitabilita
90
Stopa v CRZ
100
Financie / 03
Päť rokov finančných výkazov.
Tržby
Zisk
| Rok | Tržby | EBITDA | Zisk | Aktíva | Zdroj |
|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 905k € | 261k € | 2 380 € | 1.27 mil. € | RUZ závierka |
| 2024 | 630k € | 168k € | -55k € | 1.5 mil. € | RUZ závierka |
| 2023 | 791k € | 252k € | 13k € | 1.39 mil. € | RUZ závierka |
| 2022 | 966k € | 364k € | 102k € | 1.33 mil. € | RUZ závierka |
| 2021 | 797k € | 316k € | 64k € | 1.1 mil. € | RUZ závierka |
Účtovné výkazy podľa rokov
| Položka | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Tržby | 905 tis. € | 630 tis. € | 791 tis. € | 966 tis. € | 797 tis. € | 712 tis. € |
| EBITDA | 261 tis. € | 168 tis. € | 252 tis. € | 364 tis. € | 316 tis. € | 224 tis. € |
| EBITDA marža | 28.9 % | 26.6 % | 31.8 % | 37.7 % | 39.7 % | 31.5 % |
| Čistý zisk | 2 tis. € | -55 tis. € | 13 tis. € | 102 tis. € | 64 tis. € | 31 tis. € |
| Aktíva spolu | 1.27 M € | 1.50 M € | 1.39 M € | 1.33 M € | 1.10 M € | 1.10 M € |
Ľudia & vlastníctvo / 04
Štatutári a skutoční vlastníci.
Štatutári (top 3)
GA
Konateľ
Gabriela Antalová
ZA
Konateľ
Zoltán Antal
SA
Konateľ
Szabolcs Antal
Ďalší členovia orgánov
| Meno | Funkcia | Od | Do |
|---|---|---|---|
| Zoltán Antal | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2021-01-28 | — |
| Gabriela Antalová | Konateľ | 2018-03-09 | 2022-06-13 |
| Gabriela Antalová | Konateľ | 2018-03-09 | 2022-06-03 |
| Zoltán Antal | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2008-12-24 | 2021-01-27 |
| Zoltán Antal | Konateľ | 2008-12-24 | 2022-06-13 |
| Zoltán Antal | Konateľ | 2008-12-24 | 2018-03-23 |
| Zoltán Antal | Konateľ | 2008-12-24 | 2021-01-27 |
| Zoltán Antal | Konateľ | 2008-12-24 | 2018-03-08 |
| Zoltán Antal | Konateľ | 2008-12-24 | 2022-06-03 |
Sieť prepojení
Štatutári (3)
Prepojené firmy (5)
Skutoční vlastníci (RPVS)
Zoltán Antal
Zoltán Antal
Vyriešené podľa § 4 ods. 4 zákona č. 315/2016 Z. z.
Registre / 05
Identifikátory cez 14 polí.
Obchodné meno
ANTAL s.r.o.RPO
Sídlo
Alexandra Pénteka 1955/76
Vznik
2008-12-24 · 18 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
44546971RPO
DIČ
2820003285FS
IČ DPH
SK2820003285 · aktívneFS
NACE
0150 · Zmiešané hospodárstvo
NUTS región
Banskobystrický kraj
Obec
Tornaľa
Krajina
SK
Web
IBAN
SK1109000000000381706348FS
Bankové účty
3 evidovanýchFS
Poloha
Súradnice: OSM POI match (osm_pois). Približné. Otvoriť v OpenStreetMap →
Verejné zmluvy / 06
CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.
| Dátum | Obstarávateľ | Predmet | Hodnota |
|---|---|---|---|
| 2023-10-18 | Pôdohospodárska platobná agentúra | ZMLUVA O POSKYTNUTÍ NENÁVRATNÉHO FINANČNÉHO PRÍSPEVKU 041BB520593 | 274k € |
| 2018-10-29 | Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Revúca | Dohoda o poskytnutí finančného príspevku na podporu vytvárania pracovných miest u verejných zamestnávateľov vo vymedzených oblastiach zamestnávania pre UoZ v rámci NP "Cesta na trh práce-2"-Opatrenie č. 1 | 12k € |
| 2022-11-02 | Pôdohospodárska platobná agentúra | Zmluva č.SPP2022/00032 o poskytnutí dotácie na platby poistného v poľnohospodárskej prvovýrobe | 8 627 € |
| 2021-12-09 | Pôdohospodárska platobná agentúra | Zmluva č.SPP2021/00506 o poskytnutí dotácie na platby poistného v poľnohospodárskej prvovýrobe | 7 127 € |
| 2023-11-21 | Pôdohospodárska platobná agentúra | Zmluva č.SPP2023/00021 o poskytnutí dotácie na platby poistného v poľnohospodárskej prvovýrobe | 6 806 € |
NIS2 smernica / 07
Verdikt cybersecurity rozsahu.
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
ANTAL s.r.o. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Zákon →
Novinky a OV / 09
Posledné regulačné a OV záznamy.
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Pre vývojárov / 10
Celá firma jedným requestom.
GET /api/v1/companies/44546971/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB) curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \ -H "Accept: application/json" \ "https://entyrix.com/api/v1/companies/44546971/full" # Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms # { # "ico": "44546971", # "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] }, # "credit": { "grade": "A", "score": 82 }, # "nis2": { "scope": "essential" }, # "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … } # }
Zdroje / 11
Audit log — každý fakt, každý zdroj.
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.
Sledovať zmeny — Dostaň email pri zmene štatutárov, sankcií, financií alebo compliance vlajočiek tejto firmy. Free počas bety. Subscribe emailom →