🇸🇰 Spoločnosť s ručením obmedzeným · Liptovský Mikuláš · SK

MUDr. Jaroslava Hlavačková, s.r.o.

IČO44525702DIČ2022735000NACE8623 · Zubná lekárska praxEST.2008 · 18r.
Compliance · Štandardný profilKredit · A+ · 100/1005–9 zamestnancov
Compliance verdiktODPORÚČANIE
Štandardný profil
Všetky rizikové kontroly v poriadku. Štandardný onboarding.
Prečo? Bez rizikových signálov.
BonitaA+ · 100/100
A+
100/100
Najvyššia bonita · veľmi nízke riziko zlyhania v 12 mes.
↑ Lepšie než median odvetvia
NIS2 smernicaMIMO
Mimo NIS2
Nepodlieha NIS2 smernici.
Prehľad / 01

Rizikový profil na prvý pohľad.

Aktuálne 2026-04-27
Denný snapshot
Tržby · 2025
455k €
↗ +5.8% YoY
EBITDA · 2025
216k €
Čistý zisk · 2025
143k €
Aktíva spolu
261k €
Zamestnanci
5–9
CRZ zmluvy
7
Σ 0 €
Kredit
A+· 100/100
Vznik
2008
· 18 rokov
Compliance / 02

Risk signály cez 10 kontrol.

Aktuálne 2026-05-17
Denná aktualizácia
Compliance verdikt
Štandardný profil

Všetky rizikové signály sú v prijateľných hraniciach. Žiadne sankcie, politicky exponované osoby, insolvenčné konania, daňové nedoplatky ani koncentrácia na schránkovej adrese. Firma je vhodná na štandardný proces prijatia klienta bez rozšírenej hĺbkovej kontroly.

Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK) Čisté
PEP expozícia Žiadna
Insolvencia / konkurz Žiadna
Daňový dlh (FS) € 0
Dlh zdravotnej poisťovne € 0
Dlh sociálnej poisťovne € 0
Trestné / súdne prepojenie Žiadne
Schránková adresa Nie
Debarment (ÚVO) Čistá
RPVS registrácia Nie
A+
100 / 100
Sankcie / debarment 100
Daňová disciplína 100
Insolvenčný status 100
Doba pôsobenia 100
Stopa v CRZ 85
NIS2 smernica / 07

Verdikt cybersecurity rozsahu.

Aktuálne 2026-05-11
Zákon 366/2024
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
MUDr. Jaroslava Hlavačková, s.r.o. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Financie / 03

Päť rokov finančných výkazov.

Aktuálne 2026-05-11
RUZ účtovné závierky
Tržby Zisk
0 165k 331k 501k 2021 2022 2023 2024 2025
Rok Tržby EBITDA Zisk Aktíva Zdroj
2025 455k € 216k € 143k € 261k € RUZ závierka
2024 431k € 225k € 162k € 250k € RUZ závierka
2023 415k € 203k € 140k € 229k € RUZ závierka
2022 342k € 159k € 111k € 148k € RUZ závierka
2021 251k € 78k € 48k € 79k € RUZ závierka
Účtovné výkazy podľa rokov
Položka202520242023202220212020
Tržby455 tis. €431 tis. €415 tis. €342 tis. €251 tis. €194 tis. €
EBITDA216 tis. €225 tis. €203 tis. €159 tis. €78 tis. €55 tis. €
EBITDA marža47.5 %52.1 %48.8 %46.5 %31.2 %28.2 %
Čistý zisk143 tis. €162 tis. €140 tis. €111 tis. €48 tis. €30 tis. €
Aktíva spolu261 tis. €250 tis. €229 tis. €148 tis. €79 tis. €69 tis. €
Verejné zmluvy / 06

CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.

Aktuálne 2026-05-11
CRZ
7 zmlúv 0 € celková hodnota 2025-06-25 posledná
DátumObstarávateľPredmetHodnota
2018-08-27 Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Liptovský Mikuláš Dohoda o poskytnutí príspevku podľa § 54 PZ 6 452 €
2025-06-25 Všeobecná zdravotná poisťovňa, a. s. Poskytovanie a úhrada zdravotnej starostlivosti a služieb súvisiacich s poskytovaním zdravotnej starostlivosti 0 €
2025-03-26 Všeobecná zdravotná poisťovňa, a. s. Poskytovanie a úhrada zdravotnej starostlivosti a služieb súvisiacich s poskytovaním zdravotnej starostlivosti 0 €
2024-06-26 Všeobecná zdravotná poisťovňa, a. s. Poskytovanie a úhrada zdravotnej starostlivosti a služieb súvisiacich s poskytovaním zdravotnej starostlivosti 0 €
2023-06-09 Všeobecná zdravotná poisťovňa, a. s. Poskytovanie a úhrada zdravotnej starostlivosti a služieb súvisiacich s poskytovaním zdravotnej starostlivosti 0 €
Ľudia & vlastníctvo / 04

Štatutári a skutoční vlastníci.

Aktuálne 2026-05-01
RPO + RPVS

Štatutári (top 3)

MJ
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
MUDr. Jaroslava Hlavačková
Od 2023-04-19
MJ
Konateľ
MUDr. Jaroslava Hlavačková
Od 2008-12-16
MJ
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
MUDr. Jaroslava Hlavačková
Od 2022-05-21
Do 2023-04-18

Ďalší členovia orgánov

MenoFunkciaOdDo
MUDr. Jaroslava Hlavačková Konateľ 2008-12-16 2023-04-18
MUDr. Jaroslava Hlavačková Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2008-12-16 2022-05-20

Sieť prepojení

Skutoční vlastníci (RPVS)

Jaroslava Hlavačková
od 2023-05-04
Jaroslava Hlavačková
od 2022-03-17 · do 2023-05-04
Vyriešené podľa § 4 ods. 4 zákona č. 315/2016 Z. z.
Novinky a OV / 09

Posledné regulačné a OV záznamy.

Aktuálne 2026-05-11
Obchodný vestník
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Registre / 05

Identifikátory cez 10 polí.

Aktuálne 2026-05-01
Registre
Obchodné meno
MUDr. Jaroslava Hlavačková, s.r.o.RPO
Sídlo
Sone Kovačevičovej 1082/18
Vznik
2008-12-16 · 18 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
44525702RPO
DIČ
2022735000FS
NACE
8623 · Zubná lekárska prax
NUTS región
Žilinský kraj
Obec
Liptovský Mikuláš
Krajina
SK
Pre vývojárov / 10

Celá firma jedným requestom.

REST · v1
Bearer autentifikácia
GET /api/v1/companies/44525702/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB)
curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \
     -H "Accept: application/json" \
     "https://entyrix.com/api/v1/companies/44525702/full"

# Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms
# {
#   "ico": "44525702",
#   "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] },
#   "credit":     { "grade": "A", "score": 82 },
#   "nis2":       { "scope": "essential" },
#   "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … }
# }
Zdroje / 11

Audit log — každý fakt, každý zdroj.

8 registrov
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
data.gov.sk○ Bez timestampu
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
registeruz.sk● Aktuálne · 7d
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
financnasprava.sk● Aktuálne · 7d
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
justice.gov.sk● Aktuálne · 7d
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
crz.gov.sk● Aktuálne · 7d
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
opensanctions.org● Aktuálne · 1d
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
gleif.org○ Bez timestampu
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Entyrix● Aktuálne · 7d

Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.