SPOLOČNOSŤ S RUČENÍM OBMEDZENÝM Štandardný profil

🇸🇰 Orspol, s.r.o.

  • IČO44525524
  • DIČ2022761422
  • IČ DPHSK2022761422
  • NACE4618 · Sprostr.obch.so šp.tov.

Spoločnosť s ručením obmedzeným, registrovaná 2009, so sídlom v Námestovo, SK. Pôsobí v odvetví Sprostr.obch.so šp.tov., 3 verejných zmlúv v CRZ.

Compliance Štandardný profil Bez rizikových signálov
Kredit A · 89/100 Veľmi nízke riziko
NIS2 Mimo NIS2 Nereguluje sa
Tržby Bez účtovných závierok
Zamestnanci 3–4 Pásmo zamestnancov
Prehľad / 01

Rizikový profil na prvý pohľad.

Aktuálne 2026-04-27
Denný snapshot
Tržby · 2024
914k €
↘ -0.2% YoY
EBITDA · 2024
69k €
Čistý zisk · 2024
755 €
Aktíva spolu
1.15mil. €
Zamestnanci
3–4
CRZ zmluvy
3
Σ 67k €
Kredit
A· 89/100
Vznik
2009
· 17 rokov
Compliance / 02

Risk signály cez 10 kontrol.

Aktuálne 2026-05-16
Denná aktualizácia
Compliance verdikt
Štandardný profil

Všetky rizikové signály sú v prijateľných hraniciach. Žiadne sankcie, politicky exponované osoby, insolvenčné konania, daňové nedoplatky ani koncentrácia na schránkovej adrese. Firma je vhodná na štandardný proces prijatia klienta bez rozšírenej hĺbkovej kontroly.

Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK) Čisté
PEP expozícia Žiadna
Insolvencia / konkurz Žiadna
Daňový dlh (FS) € 0
Dlh zdravotnej poisťovne € 0
Dlh sociálnej poisťovne € 0
Trestné / súdne prepojenie Žiadne
Schránková adresa Nie
Debarment (ÚVO) Čistá
RPVS registrácia Nie
A
89 / 100
Sankcie / debarment 100
Daňová disciplína 100
Insolvenčný status 100
Doba pôsobenia 100
Stopa v CRZ 65
Financie / 03

Päť rokov finančných výkazov.

Aktuálne 2026-05-11
RUZ účtovné závierky
Tržby Zisk
0 332k 665k 1M 2020 2021 2022 2023 2024
Rok Tržby EBITDA Zisk Aktíva Zdroj
2024 914k € 69k € 755 € 1.15 mil. € RUZ závierka
2023 916k € 76k € 23k € 799k € RUZ závierka
2022 756k € 79k € -120 € 705k € RUZ závierka
2021 361k € -84k € -142k € 494k € RUZ závierka
2020 672k € 2 774 € -43k € 481k € RUZ závierka
Účtovné výkazy podľa rokov
Položka202420232022202120202019
Tržby914 tis. €916 tis. €756 tis. €361 tis. €672 tis. €624 tis. €
EBITDA69 tis. €76 tis. €79 tis. €-84 tis. €3 tis. €45 tis. €
EBITDA marža7.5 %8.3 %10.5 %-23.2 %0.4 %7.2 %
Čistý zisk755 €23 tis. €-120 €-142 tis. €-43 tis. €2 tis. €
Aktíva spolu1.15 M €799 tis. €705 tis. €494 tis. €481 tis. €416 tis. €
Ľudia & vlastníctvo / 04

Štatutári a skutoční vlastníci.

Aktuálne 2026-05-01
RPO + RPVS

Štatutári (top 3)

JP
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Jozef Palider
Od 2015-11-14
JP
Konateľ
Jozef Palider
Od 2015-10-02
RP
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Róbert Palider
Od 2014-04-29
Do 2015-11-13

Ďalší členovia orgánov

MenoFunkciaOdDo
Róbert Palider Konateľ 2014-03-01 2015-10-02
Róbert Palider Konateľ 2014-03-01 2015-11-13
Ing. Jozef Revaj Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2009-02-06 2014-04-28
Ing. Jozef Revaj Konateľ 2009-02-06 2014-04-28
Ing. Jozef Revaj Konateľ 2009-02-06 2014-03-01

Sieť prepojení

Skutoční vlastníci

RPVS pre túto firmu nevedie záznam — pravdepodobne nezmluvujeme s verejným sektorom.
Registre / 05

Identifikátory cez 13 polí.

Aktuálne 2026-05-01
Registre
Obchodné meno
Orspol, s.r.o.RPO
Sídlo
Miestneho priemyslu 1176
Vznik
2009-02-06 · 17 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
44525524RPO
DIČ
2022761422FS
IČ DPH
SK2022761422 · aktívneFS
NACE
4618 · Sprostr.obch.so šp.tov.
NUTS región
Žilinský kraj
Obec
Námestovo
Krajina
SK
IBAN
SK4109000000005060466470FS
Bankové účty
1 evidovanýchFS
Verejné zmluvy / 06

CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.

Aktuálne 2026-05-11
CRZ
3 zmlúv 67k € celková hodnota 2025-03-20 posledná
DátumObstarávateľPredmetHodnota
2022-08-10 Obec Veľký Biel Zmluva o budúcej zmluve 49k €
2025-03-20 Obec Veľký Biel Darovacia zmluva 18k €
2024-10-21 Slovenský pozemkový fond Zmluva o zriadení vecného bremena č. 03127/2024-PKZO-B40363/24.00, Orspol, s. r. o., k. ú. Malý Biel 263 €
NIS2 smernica / 07

Verdikt cybersecurity rozsahu.

Aktuálne 2026-05-11
Zákon 366/2024
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
Orspol, s.r.o. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Novinky a OV / 09

Posledné regulačné a OV záznamy.

Aktuálne 2026-05-11
Obchodný vestník
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Pre vývojárov / 10

Celá firma jedným requestom.

REST · v1
Bearer autentifikácia
GET /api/v1/companies/44525524/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB)
curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \
     -H "Accept: application/json" \
     "https://entyrix.com/api/v1/companies/44525524/full"

# Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms
# {
#   "ico": "44525524",
#   "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] },
#   "credit":     { "grade": "A", "score": 82 },
#   "nis2":       { "scope": "essential" },
#   "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … }
# }
Zdroje / 11

Audit log — každý fakt, každý zdroj.

8 registrov
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
data.gov.sk○ Bez timestampu
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
registeruz.sk● Aktuálne · 5d
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
financnasprava.sk● Aktuálne · 5d
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
justice.gov.sk● Aktuálne · 5d
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
crz.gov.sk● Aktuálne · 5d
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
opensanctions.org● Aktuálne · 1d
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
gleif.org○ Bez timestampu
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Entyrix● Aktuálne · 5d

Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.

Sledovať zmeny — Dostaň email pri zmene štatutárov, sankcií, financií alebo compliance vlajočiek tejto firmy. Free počas bety. Subscribe emailom →