SPOLOČNOSŤ S RUČENÍM OBMEDZENÝM Štandardný profil

🇸🇰 COREX SERVIS, s.r.o.

  • IČO44523351
  • DIČ2022724121
  • IČ DPHSK2022724121
  • NACE9531

Spoločnosť s ručením obmedzeným, registrovaná 2008, so sídlom v Vráble, SK. Pôsobí v odvetví 9531, 15 verejných zmlúv v CRZ.

Compliance Štandardný profil Bez rizikových signálov
Kredit A+ · 93/100 Veľmi nízke riziko
NIS2 Mimo NIS2 Nereguluje sa
Tržby · 2025 8.7 mil. € Zisk 53k €
Zamestnanci 100–149 Pásmo zamestnancov
Prehľad / 01

Rizikový profil na prvý pohľad.

Aktuálne 2026-04-27
Denný snapshot
Tržby · 2025
8.7mil. €
↘ -5.1% YoY
EBITDA · 2025
97k €
Čistý zisk · 2025
53k €
Aktíva spolu
3.68mil. €
Zamestnanci
100–149
CRZ zmluvy
15
Σ 1.72 mil. €
Kredit
A+· 93/100
Vznik
2008
· 18 rokov
Compliance / 02

Risk signály cez 10 kontrol.

Aktuálne 2026-05-15
Denná aktualizácia
Compliance verdikt
Štandardný profil

Všetky rizikové signály sú v prijateľných hraniciach. Žiadne sankcie, politicky exponované osoby, insolvenčné konania, daňové nedoplatky ani koncentrácia na schránkovej adrese. Firma je vhodná na štandardný proces prijatia klienta bez rozšírenej hĺbkovej kontroly.

Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK) Čisté
PEP expozícia Žiadna
Insolvencia / konkurz Žiadna
Daňový dlh (FS) € 0
Dlh zdravotnej poisťovne € 0
Dlh sociálnej poisťovne € 0
Trestné / súdne prepojenie Žiadne
Schránková adresa Nie
Debarment (ÚVO) Čistá
RPVS registrácia Áno
A+
93 / 100
Sankcie / debarment 100
Daňová disciplína 100
Insolvenčný status 100
Doba pôsobenia 100
Profitabilita 90
Stopa v CRZ 100
Financie / 03

Päť rokov finančných výkazov.

Aktuálne 2026-05-11
RUZ účtovné závierky
Tržby Zisk
0 3M 7M 10M 2021 2022 2023 2024 2025
Rok Tržby EBITDA Zisk Aktíva Zdroj
2025 8.7 mil. € 97k € 53k € 3.68 mil. € RUZ závierka
2024 9.17 mil. € 97k € 57k € 2.32 mil. € RUZ závierka
2023 6.52 mil. € 11k € -8 € 3.34 mil. € RUZ závierka
2022 5.34 mil. € 19k € -942 € 2.89 mil. € RUZ závierka
2021 5.9 mil. € 19k € 0 € 2.59 mil. € RUZ závierka
Účtovné výkazy podľa rokov
Položka202520242023202220212020
Tržby8.70 M €9.17 M €6.52 M €5.34 M €5.90 M €5.69 M €
EBITDA97 tis. €97 tis. €11 tis. €19 tis. €19 tis. €25 tis. €
EBITDA marža1.1 %1.1 %0.2 %0.4 %0.3 %0.4 %
Čistý zisk53 tis. €57 tis. €-8 €-942 €0 €28 €
Aktíva spolu3.68 M €2.32 M €3.34 M €2.89 M €2.59 M €2.61 M €
Ľudia & vlastníctvo / 04

Štatutári a skutoční vlastníci.

Aktuálne 2026-05-01
RPO + RPVS

Štatutári (top 3)

IP
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Ing. Peter Závody
Od 2022-07-29
IJ
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Ing. Jozef Pataky
Od 2022-05-23
IJ
Konateľ
Ing. Jozef Pataky
Od 2008-12-02

Ďalší členovia orgánov

MenoFunkciaOdDo
Ing. Peter Závody Konateľ 2008-12-02
Ing. Viera Závodyová Konateľ 2008-12-02
Ing. Jiří Habala Konateľ 2008-12-02 2011-03-09
Ing. Jiří Habala Konateľ 2008-12-02 2011-02-25
Ing. Jozef Pataky Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2008-12-02 2022-05-22
Ing. Peter Závody Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2008-12-02 2022-07-28

Sieť prepojení

Skutoční vlastníci (RPVS)

Jozef Pataky
od 2017-05-29
Peter Závody
od 2017-05-29
Vyriešené podľa § 4 ods. 4 zákona č. 315/2016 Z. z.
Registre / 05

Identifikátory cez 14 polí.

Aktuálne 2026-05-01
Registre
Obchodné meno
COREX SERVIS, s.r.o.RPO
Sídlo
Śtúrova 1046/97
Vznik
2008-12-02 · 18 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
44523351RPO
DIČ
2022724121FS
IČ DPH
SK2022724121 · aktívneFS
NACE
9531
NUTS región
Nitriansky kraj
Obec
Vráble
Krajina
SK
IBAN
SK6502000000002539239751FS
Bankové účty
1 evidovanýchFS
Verejné zmluvy / 06

CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.

Aktuálne 2026-05-11
CRZ
15 zmlúv 1.72 mil. € celková hodnota 2026-02-13 posledná
DátumObstarávateľPredmetHodnota
2025-02-04 Dopravný podnik mesta Martin, s. r. o. Rámcová dohoda 462k €
2024-02-12 Dopravný podnik mesta Martin, s. r. o. Rámcová dohoda 450k €
2023-02-09 Dopravný podnik mesta Martin, s. r. o. Rámcová dohoda 313k €
2023-02-10 Dopravný podnik mesta Martin, s. r. o. Rámcová dohoda 261k €
2022-02-18 Dopravný podnik mesta Martin, s. r. o. Rámcová dohoda 212k €
NIS2 smernica / 07

Verdikt cybersecurity rozsahu.

Aktuálne 2026-05-11
Zákon 366/2024
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
COREX SERVIS, s.r.o. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Novinky a OV / 09

Posledné regulačné a OV záznamy.

Aktuálne 2026-05-11
Obchodný vestník
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Pre vývojárov / 10

Celá firma jedným requestom.

REST · v1
Bearer autentifikácia
GET /api/v1/companies/44523351/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB)
curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \
     -H "Accept: application/json" \
     "https://entyrix.com/api/v1/companies/44523351/full"

# Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms
# {
#   "ico": "44523351",
#   "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] },
#   "credit":     { "grade": "A", "score": 82 },
#   "nis2":       { "scope": "essential" },
#   "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … }
# }
Zdroje / 11

Audit log — každý fakt, každý zdroj.

8 registrov
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
data.gov.sk○ Bez timestampu
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
registeruz.sk● Aktuálne · 4d
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
financnasprava.sk● Aktuálne · 4d
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
justice.gov.sk● Aktuálne · 4d
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
crz.gov.sk● Aktuálne · 4d
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
opensanctions.org● Aktuálne · 0d
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
gleif.org○ Bez timestampu
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Entyrix● Aktuálne · 4d

Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.

Sledovať zmeny — Dostaň email pri zmene štatutárov, sankcií, financií alebo compliance vlajočiek tejto firmy. Free počas bety. Subscribe emailom →