SPOLOČNOSŤ S RUČENÍM OBMEDZENÝM Štandardný profil

🇸🇰 KK Neuro, s.r.o.

  • IČO44518013
  • DIČ2022752743
  • NACE8622 · Čin.špec.lekár.praxe

Spoločnosť s ručením obmedzeným, registrovaná 2009, so sídlom v Žilina, SK. Pôsobí v odvetví Čin.špec.lekár.praxe, 9 verejných zmlúv v CRZ.

Compliance Štandardný profil Bez rizikových signálov
Kredit A+ · 100/100 Veľmi nízke riziko
NIS2 Mimo NIS2 Nereguluje sa
Tržby Bez účtovných závierok
Zamestnanci 3–4 Pásmo zamestnancov
Prehľad / 01

Rizikový profil na prvý pohľad.

Aktuálne 2026-04-27
Denný snapshot
Tržby · 2025
302k €
↗ +1.3% YoY
EBITDA · 2025
75k €
Čistý zisk · 2025
27k €
Aktíva spolu
249k €
Zamestnanci
3–4
CRZ zmluvy
9
Σ 0 €
Kredit
A+· 100/100
Vznik
2009
· 17 rokov
Compliance / 02

Risk signály cez 10 kontrol.

Aktuálne 2026-05-12
Denná aktualizácia
Compliance verdikt
Štandardný profil

Všetky rizikové signály sú v prijateľných hraniciach. Žiadne sankcie, politicky exponované osoby, insolvenčné konania, daňové nedoplatky ani koncentrácia na schránkovej adrese. Firma je vhodná na štandardný proces prijatia klienta bez rozšírenej hĺbkovej kontroly.

Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK) Čisté
PEP expozícia Žiadna
Insolvencia / konkurz Žiadna
Daňový dlh (FS) € 0
Dlh zdravotnej poisťovne € 0
Dlh sociálnej poisťovne € 0
Trestné / súdne prepojenie Žiadne
Schránková adresa Nie
Debarment (ÚVO) Čistá
RPVS registrácia Nie
A+
100 / 100
Sankcie / debarment 100
Daňová disciplína 100
Insolvenčný status 100
Doba pôsobenia 100
Stopa v CRZ 95
Financie / 03

Päť rokov finančných výkazov.

Aktuálne 2026-05-11
RUZ účtovné závierky
Tržby Zisk
0 110k 220k 333k 2021 2022 2023 2024 2025
Rok Tržby EBITDA Zisk Aktíva Zdroj
2025 302k € 75k € 27k € 249k € RUZ závierka
2024 299k € 81k € 54k € 257k € RUZ závierka
2023 276k € 65k € 42k € 189k € RUZ závierka
2022 285k € 107k € 76k € 145k € RUZ závierka
2021 232k € 63k € 40k € 160k € RUZ závierka
Účtovné výkazy podľa rokov
Položka202520242023202220212020
Tržby302 tis. €299 tis. €276 tis. €285 tis. €232 tis. €214 tis. €
EBITDA75 tis. €81 tis. €65 tis. €107 tis. €63 tis. €39 tis. €
EBITDA marža24.8 %27.2 %23.7 %37.6 %27.2 %18.5 %
Čistý zisk27 tis. €54 tis. €42 tis. €76 tis. €40 tis. €24 tis. €
Aktíva spolu249 tis. €257 tis. €189 tis. €145 tis. €160 tis. €117 tis. €
Ľudia & vlastníctvo / 04

Štatutári a skutoční vlastníci.

Aktuálne 2026-05-01
RPO + RPVS

Štatutári (top 3)

MK
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
MUDr. Katarína Gavlák Karašinská
Od 2021-07-20
MK
Konateľ
MUDr. Katarína Gavlák Karašinská
Od 2009-02-03
MK
Konateľ
MUDr. Katarina Karašinská
Od 2009-02-03
Do 2021-07-19

Ďalší členovia orgánov

MenoFunkciaOdDo
MUDr. Katarína Karašinská Konateľ 2009-02-03 2017-06-27
MUDr. Katarína Karašinská Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2009-02-03 2021-07-19

Sieť prepojení

Skutoční vlastníci (RPVS)

Katarína Karašinská
od 2017-06-30 · do 2024-04-24
Vyriešené podľa § 4 ods. 4 zákona č. 315/2016 Z. z.
Registre / 05

Identifikátory cez 10 polí.

Aktuálne 2026-05-01
Registre
Obchodné meno
KK Neuro, s.r.o.RPO
Sídlo
Horný Val 17
Vznik
2009-02-03 · 17 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
44518013RPO
DIČ
2022752743FS
NACE
8622 · Čin.špec.lekár.praxe
NUTS región
Žilinský kraj
Obec
Žilina
Krajina
SK
Verejné zmluvy / 06

CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.

Aktuálne 2026-05-11
CRZ
9 zmlúv 0 € celková hodnota 2025-05-29 posledná
DátumObstarávateľPredmetHodnota
2025-05-29 Všeobecná zdravotná poisťovňa, a. s. Poskytovanie a úhrada zdravotnej starostlivosti a služieb súvisiacich s poskytovaním zdravotnej starostlivosti 0 €
2025-04-29 Všeobecná zdravotná poisťovňa, a. s. Poskytovanie a úhrada zdravotnej starostlivosti a služieb súvisiacich s poskytovaním zdravotnej starostlivosti 0 €
2024-09-27 Všeobecná zdravotná poisťovňa, a. s. Poskytovanie a úhrada zdravotnej starostlivosti a služieb súvisiacich s poskytovaním zdravotnej starostlivosti 0 €
2024-07-30 Všeobecná zdravotná poisťovňa, a. s. Poskytovanie a úhrada zdravotnej starostlivosti a služieb súvisiacich s poskytovaním zdravotnej starostlivosti 0 €
2024-04-30 Všeobecná zdravotná poisťovňa, a. s. Poskytovanie a úhrada zdravotnej starostlivosti a služieb súvisiacich s poskytovaním zdravotnej starostlivosti 0 €
NIS2 smernica / 07

Verdikt cybersecurity rozsahu.

Aktuálne 2026-05-11
Zákon 366/2024
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
KK Neuro, s.r.o. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Novinky a OV / 09

Posledné regulačné a OV záznamy.

Aktuálne 2026-05-11
Obchodný vestník
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Pre vývojárov / 10

Celá firma jedným requestom.

REST · v1
Bearer autentifikácia
GET /api/v1/companies/44518013/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB)
curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \
     -H "Accept: application/json" \
     "https://entyrix.com/api/v1/companies/44518013/full"

# Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms
# {
#   "ico": "44518013",
#   "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] },
#   "credit":     { "grade": "A", "score": 82 },
#   "nis2":       { "scope": "essential" },
#   "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … }
# }
Zdroje / 11

Audit log — každý fakt, každý zdroj.

8 registrov
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
data.gov.sk○ Bez timestampu
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
registeruz.sk● Aktuálne · 4d
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
financnasprava.sk● Aktuálne · 4d
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
justice.gov.sk● Aktuálne · 4d
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
crz.gov.sk● Aktuálne · 4d
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
opensanctions.org● Aktuálne · 3d
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
gleif.org○ Bez timestampu
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Entyrix● Aktuálne · 3d

Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.

Sledovať zmeny — Dostaň email pri zmene štatutárov, sankcií, financií alebo compliance vlajočiek tejto firmy. Free počas bety. Subscribe emailom →