SPOLOČNOSŤ S RUČENÍM OBMEDZENÝM
🇸🇰 TRIFLE, s.r.o.
- IČO44513992
- DIČ2022718907
- IČ DPHSK2022718907
- NACE4763 · Maloobch.s audio.nahráv.
Spoločnosť s ručením obmedzeným, registrovaná 2008, so sídlom v Žilina, SK. Pôsobí v odvetví Maloobch.s audio.nahráv., 3 verejných zmlúv v CRZ.
Compliance
Enhanced due diligence
Rozšírená previerka
Kredit
D · 49/100
Zvýšené riziko
NIS2
Mimo NIS2
Nereguluje sa
Tržby
–
Bez účtovných závierok
Zamestnanci
5–9
Pásmo zamestnancov
Prehľad / 01
Rizikový profil na prvý pohľad.
Tržby · 2024
187k €
↘ -1.6% YoY
EBITDA · 2024
-49k €
Čistý zisk · 2024
-50k €
Aktíva spolu
181k €
Zamestnanci
5–9
CRZ zmluvy
3
Σ 3 600 €
Kredit
D· 49/100
Vznik
2008
· 18 rokov
Compliance / 02
Risk signály cez 10 kontrol.
Compliance verdikt
Enhanced due diligence
Detegované mäkké signály — politicky exponované osoby, súdna história alebo daňový nedoplatok. Pred nadviazaním obchodného vzťahu odporúčame rozšírenú hĺbkovú kontrolu.
Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK)
Čisté
PEP expozícia
Žiadna
Insolvencia / konkurz
Žiadna
Daňový dlh (FS)
4 899 €
Dlh zdravotnej poisťovne
38k €
Dlh sociálnej poisťovne
92k €
Trestné / súdne prepojenie
Žiadne
Schránková adresa
Nie
Debarment (ÚVO)
Čistá
RPVS registrácia
Nie
D
49 / 100
Sankcie / debarment
100
Daňová disciplína
30
Insolvenčný status
100
Doba pôsobenia
100
Stopa v CRZ
65
Financie / 03
Päť rokov finančných výkazov.
Tržby
Zisk
| Rok | Tržby | EBITDA | Zisk | Aktíva | Zdroj |
|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 187k € | -49k € | -50k € | 181k € | RUZ závierka |
| 2023 | 190k € | 4 329 € | 2 560 € | 173k € | RUZ závierka |
| 2022 | 134k € | -42k € | -44k € | 183k € | RUZ závierka |
| 2021 | 98k € | -38k € | -39k € | 109k € | RUZ závierka |
| 2020 | 115k € | -67k € | -69k € | 59k € | RUZ závierka |
Účtovné výkazy podľa rokov
| Položka | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Tržby | 187 tis. € | 190 tis. € | 134 tis. € | 98 tis. € | 115 tis. € | 62 tis. € |
| EBITDA | -49 tis. € | 4 tis. € | -42 tis. € | -38 tis. € | -67 tis. € | -43 tis. € |
| EBITDA marža | -26 % | 2.3 % | -31 % | -38.4 % | -58 % | -70.4 % |
| Čistý zisk | -50 tis. € | 3 tis. € | -44 tis. € | -39 tis. € | -69 tis. € | -45 tis. € |
| Aktíva spolu | 181 tis. € | 173 tis. € | 183 tis. € | 109 tis. € | 59 tis. € | 28 tis. € |
Ľudia & vlastníctvo / 04
Štatutári a skutoční vlastníci.
Štatutári (top 3)
PT
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Patrik Troják
IJ
Konateľ
Ing. Ján Kadik
PT
Konateľ
Patrik Troják
Ďalší členovia orgánov
| Meno | Funkcia | Od | Do |
|---|---|---|---|
| Patrik Troják | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2016-03-24 | 2022-05-20 |
| Iveta Máliková | Konateľ | 2008-11-27 | 2016-03-18 |
| Iveta Máliková | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2008-11-27 | 2016-03-23 |
| Iveta Máliková | Konateľ | 2008-11-27 | 2016-03-23 |
Sieť prepojení
Štatutári (3)
Prepojené firmy (5)
Skutoční vlastníci
RPVS pre túto firmu nevedie záznam — pravdepodobne nezmluvujeme s verejným sektorom.
Registre / 05
Identifikátory cez 13 polí.
Obchodné meno
TRIFLE, s.r.o.RPO
Sídlo
Antona Bernoláka 3268
Vznik
2008-11-27 · 18 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
44513992RPO
DIČ
2022718907FS
IČ DPH
SK2022718907 · aktívneFS
NACE
4763 · Maloobch.s audio.nahráv.
NUTS región
Žilinský kraj
Obec
Žilina
Krajina
SK
IBAN
SK6611000000002949025908FS
Bankové účty
1 evidovanýchFS
Verejné zmluvy / 06
CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.
| Dátum | Obstarávateľ | Predmet | Hodnota |
|---|---|---|---|
| 2024-04-02 | Obec Brezany | Zmluva o prenájme verejného priestranstva | 1 300 € |
| 2023-03-06 | Obec Brezany | Zmluva o prenájme verejného priestranstva a zabezpečení služieb na verejnom podujatí | 1 300 € |
| 2022-06-20 | Obec Lietavská Svinná - Babkov | Zmluva o prenájme ver. priestranstva a zabezp. služieb na ver. podujatí | 1 000 € |
| 2020-04-21 | Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Žilina | Dohoda č. 20/25/54E/108 v rámci projektu "Prvá pomoc" - Opatrenie č1 | 0 € |
NIS2 smernica / 07
Verdikt cybersecurity rozsahu.
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
TRIFLE, s.r.o. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Zákon →
Novinky a OV / 09
Posledné regulačné a OV záznamy.
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Pre vývojárov / 10
Celá firma jedným requestom.
GET /api/v1/companies/44513992/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB) curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \ -H "Accept: application/json" \ "https://entyrix.com/api/v1/companies/44513992/full" # Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms # { # "ico": "44513992", # "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] }, # "credit": { "grade": "A", "score": 82 }, # "nis2": { "scope": "essential" }, # "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … } # }
Zdroje / 11
Audit log — každý fakt, každý zdroj.
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.
Sledovať zmeny — Dostaň email pri zmene štatutárov, sankcií, financií alebo compliance vlajočiek tejto firmy. Free počas bety. Subscribe emailom →