SPOLOČNOSŤ S RUČENÍM OBMEDZENÝM
🇸🇰 ECOLOGY LIFE, s. r. o.
- IČO44509618
- DIČ2022735594
- IČ DPHSK2022735594
- NACE6820 · Prenájom vlast.nehnuteľ.
Spoločnosť s ručením obmedzeným, registrovaná 2008, so sídlom v Prešov, SK. Pôsobí v odvetví Prenájom vlast.nehnuteľ..
Compliance
Štandardný profil
Bez rizikových signálov
Kredit
A · 86/100
Veľmi nízke riziko
NIS2
Mimo NIS2
Nereguluje sa
Tržby
–
Bez účtovných závierok
Zamestnanci
10–19
Pásmo zamestnancov
Prehľad / 01
Rizikový profil na prvý pohľad.
Tržby · 2024
548k €
↗ +27.9% YoY
EBITDA · 2024
23k €
Čistý zisk · 2024
7 233 €
Aktíva spolu
183k €
Zamestnanci
10–19
Kredit
A· 86/100
Vznik
2008
· 18 rokov
Compliance / 02
Risk signály cez 10 kontrol.
Compliance verdikt
Štandardný profil
Všetky rizikové signály sú v prijateľných hraniciach. Žiadne sankcie, politicky exponované osoby, insolvenčné konania, daňové nedoplatky ani koncentrácia na schránkovej adrese. Firma je vhodná na štandardný proces prijatia klienta bez rozšírenej hĺbkovej kontroly.
Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK)
Čisté
PEP expozícia
Žiadna
Insolvencia / konkurz
Žiadna
Daňový dlh (FS)
€ 0
Dlh zdravotnej poisťovne
€ 0
Dlh sociálnej poisťovne
€ 0
Trestné / súdne prepojenie
Žiadne
Schránková adresa
Nie
Debarment (ÚVO)
Čistá
RPVS registrácia
Nie
A
86 / 100
Sankcie / debarment
100
Daňová disciplína
100
Insolvenčný status
100
Doba pôsobenia
100
Financie / 03
Päť rokov finančných výkazov.
Tržby
Zisk
| Rok | Tržby | EBITDA | Zisk | Aktíva | Zdroj |
|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 548k € | 23k € | 7 233 € | 183k € | RUZ závierka |
| 2023 | 428k € | 11k € | 7 873 € | 176k € | RUZ závierka |
| 2022 | 274k € | -1 809 € | -4 585 € | 158k € | RUZ závierka |
| 2021 | 152k € | 850 € | -2 673 € | 160k € | RUZ závierka |
| 2020 | 206k € | 6 743 € | 2 693 € | 165k € | RUZ závierka |
Účtovné výkazy podľa rokov
| Položka | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Tržby | 548 tis. € | 428 tis. € | 274 tis. € | 152 tis. € | 206 tis. € | 287 tis. € |
| EBITDA | 23 tis. € | 11 tis. € | -2 tis. € | 850 € | 7 tis. € | -24 tis. € |
| EBITDA marža | 4.1 % | 2.6 % | -0.7 % | 0.6 % | 3.3 % | -8.4 % |
| Čistý zisk | 7 tis. € | 8 tis. € | -5 tis. € | -3 tis. € | 3 tis. € | -29 tis. € |
| Aktíva spolu | 183 tis. € | 176 tis. € | 158 tis. € | 160 tis. € | 165 tis. € | 156 tis. € |
Ľudia & vlastníctvo / 04
Štatutári a skutoční vlastníci.
Štatutári (top 3)
MJ
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Mgr. Jozef Kaňuk
MD
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Mgr. Daniela Kaňuková
MJ
Konateľ
Mgr. Jozef Kaňuk
Ďalší členovia orgánov
| Meno | Funkcia | Od | Do |
|---|---|---|---|
| Mgr. Daniela Kaňuková | Konateľ | 2015-06-22 | — |
| Mgr. Daniela Kaňuková | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2016-05-10 | 2022-05-21 |
| Mgr. Jozef Kaňuk | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2016-05-10 | 2022-11-07 |
| Mgr. Daniela Lazoriková | Konateľ | 2015-06-22 | 2016-04-25 |
| Mgr. Daniela Lazoriková | Konateľ | 2015-06-22 | 2016-05-09 |
| PhDr. Jaroslav Lazorik | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2008-12-02 | 2016-05-09 |
| PhDr. Jaroslav Lazorik | Konateľ | 2008-12-02 | 2015-06-25 |
| PhDr. Jaroslav Lazorik | Konateľ | 2008-12-02 | 2015-06-22 |
Sieť prepojení
Štatutári (3)
Prepojené firmy (5)
Skutoční vlastníci
RPVS pre túto firmu nevedie záznam — pravdepodobne nezmluvujeme s verejným sektorom.
Registre / 05
Identifikátory cez 14 polí.
Obchodné meno
ECOLOGY LIFE, s. r. o.RPO
Sídlo
Bardejovská 48
Vznik
2008-12-02 · 18 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
44509618RPO
DIČ
2022735594FS
IČ DPH
SK2022735594 · aktívneFS
NACE
6820 · Prenájom vlast.nehnuteľ.
NUTS región
Prešovský kraj
Obec
Prešov
Krajina
SK
IBAN
SK2311000000002947007239FS
Bankové účty
1 evidovanýchFS
Verejné zmluvy / 06
CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.
| Dátum | Obstarávateľ | Predmet | Hodnota |
|---|---|---|---|
| 2020-11-26 | Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Prešov | Dohoda č. 20/37/54X/71 o poskytnutí finančného príspevku na podporu vytvárania pracovných miest v rámci projektu „Pracuj, zmeň svoj život“- Aktivita č.3 Podpora zamestnávania UoZ – Opatrenie č.2 | 14k € |
| 2020-07-08 | Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Prešov | Dohoda číslo: 20/37/54E/5653 o poskytnutí finančného príspevku v rámci projektu „Prvá pomoc“ – Opatrenie č. 3B podľa § 54 ods. 1 písm. e) zákona č. 5/2004 Z. z. o službách zamestnanosti a o zmene a doplnení niektorých zákonov v znení neskorších predpisov | 0 € |
| 2020-04-22 | Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Prešov | Dohoda č. 20/37/54E/968 o poskytnutí finančného príspevku v rámci projektu „Prvá pomoc“ – Opatrenie č. 1 | 0 € |
NIS2 smernica / 07
Verdikt cybersecurity rozsahu.
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
ECOLOGY LIFE, s. r. o. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Zákon →
Novinky a OV / 09
Posledné regulačné a OV záznamy.
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Pre vývojárov / 10
Celá firma jedným requestom.
GET /api/v1/companies/44509618/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB) curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \ -H "Accept: application/json" \ "https://entyrix.com/api/v1/companies/44509618/full" # Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms # { # "ico": "44509618", # "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] }, # "credit": { "grade": "A", "score": 82 }, # "nis2": { "scope": "essential" }, # "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … } # }
Zdroje / 11
Audit log — každý fakt, každý zdroj.
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.
Sledovať zmeny — Dostaň email pri zmene štatutárov, sankcií, financií alebo compliance vlajočiek tejto firmy. Free počas bety. Subscribe emailom →