SPOLOČNOSŤ S RUČENÍM OBMEDZENÝM
🇸🇰 GEMERSTAV s.r.o.
- IČO44507356
- DIČ2022721492
- IČ DPHSK2022721492
- NACE4324
Spoločnosť s ručením obmedzeným, registrovaná 2008, so sídlom v Rimavská Sobota, SK. Pôsobí v odvetví 4324, 13 verejných zmlúv v CRZ.
Compliance
Štandardný profil
Bez rizikových signálov
Kredit
A+ · 100/100
Veľmi nízke riziko
NIS2
Mimo NIS2
Nereguluje sa
Tržby
–
Bez účtovných závierok
Zamestnanci
10–19
Pásmo zamestnancov
Prehľad / 01
Rizikový profil na prvý pohľad.
Tržby · 2025
1.47mil. €
↘ -18.0% YoY
EBITDA · 2025
164k €
Čistý zisk · 2025
118k €
Aktíva spolu
441k €
Zamestnanci
10–19
CRZ zmluvy
13
Σ 17.75 mil. €
Kredit
A+· 100/100
Vznik
2008
· 18 rokov
Compliance / 02
Risk signály cez 10 kontrol.
Compliance verdikt
Štandardný profil
Všetky rizikové signály sú v prijateľných hraniciach. Žiadne sankcie, politicky exponované osoby, insolvenčné konania, daňové nedoplatky ani koncentrácia na schránkovej adrese. Firma je vhodná na štandardný proces prijatia klienta bez rozšírenej hĺbkovej kontroly.
Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK)
Čisté
PEP expozícia
Žiadna
Insolvencia / konkurz
Žiadna
Daňový dlh (FS)
€ 0
Dlh zdravotnej poisťovne
€ 0
Dlh sociálnej poisťovne
€ 0
Trestné / súdne prepojenie
Žiadne
Schránková adresa
Nie
Debarment (ÚVO)
Čistá
RPVS registrácia
Áno
A+
100 / 100
Sankcie / debarment
100
Daňová disciplína
100
Insolvenčný status
100
Doba pôsobenia
100
Stopa v CRZ
100
Financie / 03
Päť rokov finančných výkazov.
Tržby
Zisk
| Rok | Tržby | EBITDA | Zisk | Aktíva | Zdroj |
|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 1.47 mil. € | 164k € | 118k € | 441k € | RUZ závierka |
| 2024 | 1.79 mil. € | 184k € | 154k € | 2.11 mil. € | RUZ závierka |
| 2023 | 878k € | 92k € | 15k € | 2.01 mil. € | RUZ závierka |
| 2022 | 1.44 mil. € | 165k € | 69k € | 2.02 mil. € | RUZ závierka |
| 2021 | 1.42 mil. € | 113k € | 38k € | 1.99 mil. € | RUZ závierka |
Účtovné výkazy podľa rokov
| Položka | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Tržby | 1.47 M € | 1.79 M € | 878 tis. € | 1.44 M € | 1.42 M € | 1.61 M € |
| EBITDA | 164 tis. € | 184 tis. € | 92 tis. € | 165 tis. € | 113 tis. € | 169 tis. € |
| EBITDA marža | 11.2 % | 10.2 % | 10.5 % | 11.4 % | 8 % | 10.5 % |
| Čistý zisk | 118 tis. € | 154 tis. € | 15 tis. € | 69 tis. € | 38 tis. € | 75 tis. € |
| Aktíva spolu | 441 tis. € | 2.11 M € | 2.01 M € | 2.02 M € | 1.99 M € | 2.00 M € |
Ľudia & vlastníctvo / 04
Štatutári a skutoční vlastníci.
Štatutári (top 3)
IR
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Ing. Roland Ádám
RÁ
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Róbert Ádám
EÁ
Konateľ
Elemér Ádám
Ďalší členovia orgánov
| Meno | Funkcia | Od | Do |
|---|---|---|---|
| Ing. Roland Ádám | Konateľ | 2008-11-25 | — |
| Róbert Ádám | Konateľ | 2008-11-25 | — |
| Elemér Ádám | Konateľ | 2009-07-30 | 2011-10-14 |
| Elemér Ádám | Konateľ | 2009-07-30 | 2011-04-29 |
| Ing. Roland Ádám | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2008-11-25 | 2022-08-18 |
| Róbert Ádám | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2008-11-25 | 2022-08-18 |
Sieť prepojení
Štatutári (3)
Prepojené firmy (5)
Skutoční vlastníci (RPVS)
Róbert Ádám
Roland Ádám
Elemér Ádám
Róbert Ádám
Roland Ádám
Vyriešené podľa § 4 ods. 4 zákona č. 315/2016 Z. z.
Registre / 05
Identifikátory cez 14 polí.
Obchodné meno
GEMERSTAV s.r.o.RPO
Sídlo
Cintorínska 712
Vznik
2008-11-25 · 18 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
44507356RPO
DIČ
2022721492FS
IČ DPH
SK2022721492 · aktívneFS
NACE
4324
NUTS región
Banskobystrický kraj
Obec
Rimavská Sobota
Krajina
SK
IBAN
SK3709000000005208786623FS
Bankové účty
3 evidovanýchFS
Verejné zmluvy / 06
CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.
| Dátum | Obstarávateľ | Predmet | Hodnota |
|---|---|---|---|
| 2023-09-27 | Obec Lenartovce | Zmluva o dielo | 9.59 mil. € |
| 2024-07-24 | Obec Lenartovce | Zmluva o dielo | 7.18 mil. € |
| 2019-05-30 | Ministerstvo vnútra SR (Sekcia hnuteľného majetku a nehnuteľného majetku) | Zmluva o dielo č. OVO1-2019/000248-054 na realizáciu akcie „Rimavská Sobota OR PZ, rekonštrukcia a modernizácia objektu“ | 587k € |
| 2025-06-23 | Obec Hrachovo | Zmluva o dielo | 201k € |
| 2024-06-12 | Obec Gemerský Jablonec | Zmluva o dielo | 168k € |
NIS2 smernica / 07
Verdikt cybersecurity rozsahu.
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
GEMERSTAV s.r.o. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Zákon →
Novinky a OV / 09
Posledné regulačné a OV záznamy.
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Pre vývojárov / 10
Celá firma jedným requestom.
GET /api/v1/companies/44507356/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB) curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \ -H "Accept: application/json" \ "https://entyrix.com/api/v1/companies/44507356/full" # Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms # { # "ico": "44507356", # "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] }, # "credit": { "grade": "A", "score": 82 }, # "nis2": { "scope": "essential" }, # "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … } # }
Zdroje / 11
Audit log — každý fakt, každý zdroj.
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.
Sledovať zmeny — Dostaň email pri zmene štatutárov, sankcií, financií alebo compliance vlajočiek tejto firmy. Free počas bety. Subscribe emailom →