SPOLOČNOSŤ S RUČENÍM OBMEDZENÝM Štandardný profil

🇸🇰 Delphia s.r.o.

  • IČO44505736
  • DIČ2022720623
  • IČ DPHSK2022720623
  • NACE7112 · Inžinierske čin,poraden.

Spoločnosť s ručením obmedzeným, registrovaná 2008, so sídlom v Bratislava - mestská časť Staré Mesto, SK. Pôsobí v odvetví Inžinierske čin,poraden., 10 verejných zmlúv v CRZ.

Compliance Štandardný profil Bez rizikových signálov
Kredit A+ · 100/100 Veľmi nízke riziko
NIS2 Mimo NIS2 Nereguluje sa
Tržby · 2024 1.98 mil. € Zisk 94k €
Zamestnanci 10–19 Pásmo zamestnancov
Prehľad / 01

Rizikový profil na prvý pohľad.

Aktuálne 2026-04-27
Denný snapshot
Tržby · 2024
1.98mil. €
↗ +11.3% YoY
EBITDA · 2024
150k €
Čistý zisk · 2024
94k €
Aktíva spolu
937k €
Zamestnanci
10–19
CRZ zmluvy
10
Σ 263k €
Kredit
A+· 100/100
Vznik
2008
· 18 rokov
Compliance / 02

Risk signály cez 10 kontrol.

Aktuálne 2026-05-15
Denná aktualizácia
Compliance verdikt
Štandardný profil

Všetky rizikové signály sú v prijateľných hraniciach. Žiadne sankcie, politicky exponované osoby, insolvenčné konania, daňové nedoplatky ani koncentrácia na schránkovej adrese. Firma je vhodná na štandardný proces prijatia klienta bez rozšírenej hĺbkovej kontroly.

Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK) Čisté
PEP expozícia Žiadna
Insolvencia / konkurz Žiadna
Daňový dlh (FS) € 0
Dlh zdravotnej poisťovne € 0
Dlh sociálnej poisťovne € 0
Trestné / súdne prepojenie Žiadne
Schránková adresa Nie
Debarment (ÚVO) Čistá
RPVS registrácia Nie
A+
100 / 100
Sankcie / debarment 100
Daňová disciplína 100
Insolvenčný status 100
Doba pôsobenia 100
Profitabilita 90
Stopa v CRZ 100
Financie / 03

Päť rokov finančných výkazov.

Aktuálne 2026-05-11
RUZ účtovné závierky
Tržby Zisk
0 718k 1M 2M 2020 2021 2022 2023 2024
Rok Tržby EBITDA Zisk Aktíva Zdroj
2024 1.98 mil. € 150k € 94k € 937k € RUZ závierka
2023 1.78 mil. € 62k € 23k € 652k € RUZ závierka
2022 738k € 69k € 43k € 365k € RUZ závierka
2021 692k € 61k € 31k € 287k € RUZ závierka
2020 1.14 mil. € 72k € 30k € 333k € RUZ závierka
Účtovné výkazy podľa rokov
Položka202420232022202120202019
Tržby1.98 M €1.78 M €738 tis. €692 tis. €1.14 M €1.01 M €
EBITDA150 tis. €62 tis. €69 tis. €61 tis. €72 tis. €66 tis. €
EBITDA marža7.6 %3.5 %9.4 %8.8 %6.3 %6.5 %
Čistý zisk94 tis. €23 tis. €43 tis. €31 tis. €30 tis. €24 tis. €
Aktíva spolu937 tis. €652 tis. €365 tis. €287 tis. €333 tis. €547 tis. €
Ľudia & vlastníctvo / 04

Štatutári a skutoční vlastníci.

Aktuálne 2026-05-01
RPO + RPVS

Štatutári (top 3)

IP
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Ing. Pavol Kopecký
Od 2021-06-02
IP
Konateľ
Ing. Pavol Kopecký
Od 2008-11-26
IP
Konateľ
Ing. Peter Kopecký
Od 2008-11-26

Ďalší členovia orgánov

MenoFunkciaOdDo
Ing. Štefan Kopecký Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2021-06-02 2025-11-24
Ing. Pavol Kopecký Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2008-11-26 2011-12-28
Ing. Peter Kopecký Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2008-11-26 2021-06-01
Ing. Štefan Kopecký Konateľ 2008-11-26 2025-04-14
Ing. Štefan Kopecký Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2008-11-26 2011-12-28
Ing. Štefan Kopecký Konateľ 2008-11-26 2025-08-25

Sieť prepojení

Skutoční vlastníci (RPVS)

Pavol Kopecký
od 2025-09-22
Gabriela Kopecká
od 2025-09-22 · do 2025-12-03
Peter Kopecký
od 2025-09-22 · do 2025-12-03
Pavol KOPECKÝ
od 2021-07-30 · do 2025-09-22
Štefan KOPECKÝ
od 2021-07-30 · do 2025-09-22
Peter Kopecký
od 2017-04-26 · do 2021-07-30
Peter Kopecký
od 2017-01-31 · do 2017-04-26
Vyriešené podľa § 4 ods. 4 zákona č. 315/2016 Z. z.
Registre / 05

Identifikátory cez 14 polí.

Aktuálne 2026-05-01
Registre
Obchodné meno
Delphia s.r.o.RPO
Sídlo
Búdkova cesta 3
Vznik
2008-11-26 · 18 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
44505736RPO
DIČ
2022720623FS
IČ DPH
SK2022720623 · aktívneFS
NACE
7112 · Inžinierske čin,poraden.
NUTS región
Bratislavský kraj
Obec
Bratislava - mestská časť Staré Mesto
Krajina
SK
IBAN
SK0511000000002622158346FS
Bankové účty
3 evidovanýchFS
Verejné zmluvy / 06

CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.

Aktuálne 2026-05-11
CRZ
10 zmlúv 263k € celková hodnota 2026-04-23 posledná
DátumObstarávateľPredmetHodnota
2025-01-14 Slovenská technická univerzita v Bratislave Zmluva o dielo č. 9003/0016/24 208k €
2022-10-21 Mesto Trenčianske Teplice Dodatok č. 2 k Zmluve o dielo 17k €
2022-12-30 PREŠOV REAL, s.r.o. Objednávka číslo 195/N/2022 9 210 €
2023-07-18 PREŠOV REAL, s.r.o. Objednávka číslo 51/N/2023 8 340 €
2025-11-05 Stredná priemyselná škola elektrotechnická, Hálova 16, Bratislava Zmluva o dielo 7 073 €
NIS2 smernica / 07

Verdikt cybersecurity rozsahu.

Aktuálne 2026-05-11
Zákon 366/2024
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
Delphia s.r.o. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Novinky a OV / 09

Posledné regulačné a OV záznamy.

Aktuálne 2026-05-11
Obchodný vestník
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Pre vývojárov / 10

Celá firma jedným requestom.

REST · v1
Bearer autentifikácia
GET /api/v1/companies/44505736/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB)
curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \
     -H "Accept: application/json" \
     "https://entyrix.com/api/v1/companies/44505736/full"

# Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms
# {
#   "ico": "44505736",
#   "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] },
#   "credit":     { "grade": "A", "score": 82 },
#   "nis2":       { "scope": "essential" },
#   "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … }
# }
Zdroje / 11

Audit log — každý fakt, každý zdroj.

8 registrov
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
data.gov.sk○ Bez timestampu
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
registeruz.sk● Aktuálne · 5d
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
financnasprava.sk● Aktuálne · 5d
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
justice.gov.sk● Aktuálne · 4d
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
crz.gov.sk● Aktuálne · 4d
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
opensanctions.org● Aktuálne · 0d
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
gleif.org○ Bez timestampu
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Entyrix● Aktuálne · 4d

Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.

Sledovať zmeny — Dostaň email pri zmene štatutárov, sankcií, financií alebo compliance vlajočiek tejto firmy. Free počas bety. Subscribe emailom →