SPOLOČNOSŤ S RUČENÍM OBMEDZENÝM
🇸🇰 IMREX Holding s. r. o.
- IČO44500106
- DIČ2022728675
- IČ DPHSK2022728675
- NACE4712
Spoločnosť s ručením obmedzeným, registrovaná 2008, so sídlom v Prievidza, SK. Pôsobí v odvetví 4712, 9 verejných zmlúv v CRZ.
Compliance
Štandardný profil
Bez rizikových signálov
Kredit
A+ · 94/100
Veľmi nízke riziko
NIS2
Mimo NIS2
Nereguluje sa
Tržby
–
Bez účtovných závierok
Zamestnanci
5–9
Pásmo zamestnancov
Prehľad / 01
Rizikový profil na prvý pohľad.
Tržby · 2025
1.21mil. €
↘ -4.8% YoY
EBITDA · 2025
67k €
Čistý zisk · 2025
15k €
Aktíva spolu
523k €
Zamestnanci
5–9
CRZ zmluvy
9
Σ 237k €
Kredit
A+· 94/100
Vznik
2008
· 18 rokov
Compliance / 02
Risk signály cez 10 kontrol.
Compliance verdikt
Štandardný profil
Všetky rizikové signály sú v prijateľných hraniciach. Žiadne sankcie, politicky exponované osoby, insolvenčné konania, daňové nedoplatky ani koncentrácia na schránkovej adrese. Firma je vhodná na štandardný proces prijatia klienta bez rozšírenej hĺbkovej kontroly.
Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK)
Čisté
PEP expozícia
Žiadna
Insolvencia / konkurz
Žiadna
Daňový dlh (FS)
€ 0
Dlh zdravotnej poisťovne
€ 0
Dlh sociálnej poisťovne
€ 0
Trestné / súdne prepojenie
Žiadne
Schránková adresa
Nie
Debarment (ÚVO)
Čistá
RPVS registrácia
Áno
A+
94 / 100
Sankcie / debarment
100
Daňová disciplína
100
Insolvenčný status
100
Doba pôsobenia
100
Stopa v CRZ
95
Financie / 03
Päť rokov finančných výkazov.
Tržby
Zisk
| Rok | Tržby | EBITDA | Zisk | Aktíva | Zdroj |
|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 1.21 mil. € | 67k € | 15k € | 523k € | RUZ závierka |
| 2024 | 1.28 mil. € | 66k € | 15k € | 428k € | RUZ závierka |
| 2023 | 1.37 mil. € | 51k € | 3 628 € | 427k € | RUZ závierka |
| 2022 | 1.21 mil. € | 44k € | 1 526 € | 537k € | RUZ závierka |
| 2021 | 797k € | 54k € | -9 165 € | 453k € | RUZ závierka |
Účtovné výkazy podľa rokov
| Položka | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Tržby | 1.21 M € | 1.28 M € | 1.37 M € | 1.21 M € | 797 tis. € | 732 tis. € |
| EBITDA | 67 tis. € | 66 tis. € | 51 tis. € | 44 tis. € | 54 tis. € | 66 tis. € |
| EBITDA marža | 5.5 % | 5.2 % | 3.7 % | 3.6 % | 6.8 % | 9.1 % |
| Čistý zisk | 15 tis. € | 15 tis. € | 4 tis. € | 2 tis. € | -9 tis. € | 6 tis. € |
| Aktíva spolu | 523 tis. € | 428 tis. € | 427 tis. € | 537 tis. € | 453 tis. € | 356 tis. € |
Ľudia & vlastníctvo / 04
Štatutári a skutoční vlastníci.
Štatutári (top 3)
IG
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Ivan Gežík
LG
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Lukáš Gežík
IG
Konateľ
Ivan Gežík
Ďalší členovia orgánov
| Meno | Funkcia | Od | Do |
|---|---|---|---|
| Lukáš Gežík | Konateľ | 2008-12-06 | — |
| Ivan Gežík | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2008-12-06 | 2022-05-16 |
| Lukáš Gežík | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2008-12-06 | 2022-05-16 |
Sieť prepojení
Štatutári (3)
Prepojené firmy (5)
Skutoční vlastníci (RPVS)
Ivan Gežík
Lukáš Gežík
Vyriešené podľa § 4 ods. 4 zákona č. 315/2016 Z. z.
Registre / 05
Identifikátory cez 13 polí.
Obchodné meno
IMREX Holding s. r. o.RPO
Sídlo
Podjazdová 2628/9
Vznik
2008-12-06 · 18 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
44500106RPO
DIČ
2022728675FS
IČ DPH
SK2022728675 · aktívneFS
NACE
4712
NUTS región
Trenčiansky kraj
Obec
Prievidza
Krajina
SK
IBAN
SK6002000000002544057055FS
Bankové účty
2 evidovanýchFS
Verejné zmluvy / 06
CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.
| Dátum | Obstarávateľ | Predmet | Hodnota |
|---|---|---|---|
| 2024-02-08 | Mesto Hriňová | Zmluva o dielo | 49k € |
| 2025-07-14 | Zariadenie pre seniorov Prievidza | Zmluva o dielo | 42k € |
| 2023-06-15 | Mesto Hriňová | Zmluva o dielo | 33k € |
| 2023-06-15 | Mesto Hriňová | Zmluva o dielo | 33k € |
| 2022-03-16 | Základná škola s materskou školou, Lazy pod Makytou 148 | Zmluva o dielo č.01/22 | 25k € |
NIS2 smernica / 07
Verdikt cybersecurity rozsahu.
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
IMREX Holding s. r. o. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Zákon →
Novinky a OV / 09
Posledné regulačné a OV záznamy.
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Pre vývojárov / 10
Celá firma jedným requestom.
GET /api/v1/companies/44500106/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB) curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \ -H "Accept: application/json" \ "https://entyrix.com/api/v1/companies/44500106/full" # Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms # { # "ico": "44500106", # "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] }, # "credit": { "grade": "A", "score": 82 }, # "nis2": { "scope": "essential" }, # "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … } # }
Zdroje / 11
Audit log — každý fakt, každý zdroj.
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.
Sledovať zmeny — Dostaň email pri zmene štatutárov, sankcií, financií alebo compliance vlajočiek tejto firmy. Free počas bety. Subscribe emailom →