SPOLOČNOSŤ S RUČENÍM OBMEDZENÝM Štandardný profil

🇸🇰 P. J. Servis Holding, s. r. o.

  • IČO44488980
  • DIČ2022715772
  • IČ DPHSK2022715772
  • NACE8210

Spoločnosť s ručením obmedzeným, registrovaná 2008, so sídlom v Bratislava, SK. Pôsobí v odvetví 8210.

Compliance Štandardný profil Bez rizikových signálov
Kredit A+ · 95/100 Veľmi nízke riziko
NIS2 Mimo NIS2 Nereguluje sa
Tržby · 2025 779k € Zisk 244k €
Zamestnanci 1 Pásmo zamestnancov
Prehľad / 01

Rizikový profil na prvý pohľad.

Aktuálne 2026-04-27
Denný snapshot
Tržby · 2025
779k €
↗ +18.9% YoY
EBITDA · 2025
339k €
Čistý zisk · 2025
244k €
Aktíva spolu
1.77mil. €
Zamestnanci
1
Kredit
A+· 95/100
Vznik
2008
· 18 rokov
Compliance / 02

Risk signály cez 10 kontrol.

Aktuálne 2026-05-16
Denná aktualizácia
Compliance verdikt
Štandardný profil

Všetky rizikové signály sú v prijateľných hraniciach. Žiadne sankcie, politicky exponované osoby, insolvenčné konania, daňové nedoplatky ani koncentrácia na schránkovej adrese. Firma je vhodná na štandardný proces prijatia klienta bez rozšírenej hĺbkovej kontroly.

Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK) Čisté
PEP expozícia Žiadna
Insolvencia / konkurz Žiadna
Daňový dlh (FS) € 0
Dlh zdravotnej poisťovne € 0
Dlh sociálnej poisťovne € 0
Trestné / súdne prepojenie Žiadne
Schránková adresa 34 firiem
Debarment (ÚVO) Čistá
RPVS registrácia Nie
A+
95 / 100
Sankcie / debarment 100
Daňová disciplína 100
Insolvenčný status 100
Doba pôsobenia 100
Profitabilita 90
Financie / 03

Päť rokov finančných výkazov.

Aktuálne 2026-05-11
RUZ účtovné závierky
Tržby Zisk
0 824k 2M 2M 2021 2022 2023 2024 2025
Rok Tržby EBITDA Zisk Aktíva Zdroj
2025 779k € 339k € 244k € 1.77 mil. € RUZ závierka
2024 655k € 279k € 236k € 1.99 mil. € RUZ závierka
2023 704k € 274k € 246k € 2.01 mil. € RUZ závierka
2022 998k € 359k € 305k € 1.62 mil. € RUZ závierka
2021 2.27 mil. € 751k € 595k € 1.56 mil. € RUZ závierka
Účtovné výkazy podľa rokov
Položka202520242023202220212020
Tržby779 tis. €655 tis. €704 tis. €998 tis. €2.27 M €2.07 M €
EBITDA339 tis. €279 tis. €274 tis. €359 tis. €751 tis. €496 tis. €
EBITDA marža43.6 %42.6 %39 %35.9 %33.1 %23.9 %
Čistý zisk244 tis. €236 tis. €246 tis. €305 tis. €595 tis. €380 tis. €
Aktíva spolu1.77 M €1.99 M €2.01 M €1.62 M €1.56 M €1.18 M €
Ľudia & vlastníctvo / 04

Štatutári a skutoční vlastníci.

Aktuálne 2026-05-01
RPO + RPVS

Štatutári (top 3)

II
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Ing. Ivan Jurkovič
Od 2022-05-24
PH
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Peter Huszár
Od 2021-07-14
II
Konateľ
Ing. Ivan Jurkovič
Od 2008-11-14

Ďalší členovia orgánov

MenoFunkciaOdDo
Peter Huszár Konateľ 2008-11-14
Ing. Ivan Jurkovič Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2013-07-10 2022-05-23
Peter Huszár Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2013-07-10 2021-07-13
Ivan Jurkovič Konateľ 2008-11-14 2013-06-27
Ivan Jurkovič Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2008-11-14 2013-07-09
Peter Huszár Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2008-11-14 2013-07-09
Peter Huszár Konateľ 2008-11-14 2013-06-27
Peter Huszár Konateľ 2008-11-14 2021-07-13

Sieť prepojení

Skutoční vlastníci (RPVS)

Peter Huszár
od 2024-02-02
Ivan Jurkovič
od 2019-08-28
Peter Huszár
od 2019-08-28 · do 2024-02-02
Vyriešené podľa § 4 ods. 4 zákona č. 315/2016 Z. z.
Registre / 05

Identifikátory cez 13 polí.

Aktuálne 2026-05-01
Registre
Obchodné meno
P. J. Servis Holding, s. r. o.RPO
Sídlo
Staré Grunty 36
Vznik
2008-11-14 · 18 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
44488980RPO
DIČ
2022715772FS
IČ DPH
SK2022715772 · aktívneFS
NACE
8210
NUTS región
Bratislavský kraj
Obec
Bratislava
Krajina
SK
IBAN
SK4709000000005210038325FS
Bankové účty
3 evidovanýchFS
Verejné zmluvy / 06

CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.

Aktuálne 2026-05-11
CRZ
5 zmlúv
DátumObstarávateľPredmetHodnota
2020-05-14 Slovenská technická univerzita v Bratislave Rámcová dohoda č. 9711/0014/20 o poskytnutí služby 48k €
2019-01-24 Univerzita veterinárskeho lekárstva a farmácie v Košiciach Rámcová dohoda 19k €
2013-02-27 Ministerstvo vnútra Slovenskej republiky Zmluva o dočasnom pridelení brigádnikov na výkon práce k inému zamestnávateľovi 12k €
2019-03-04 Slovenské národné múzeum zmluva o poskytovaní služieb 5 994 €
2020-01-20 Slovenský plynárenský priemysel, a.s. Rámcová zmluva o poskytovaní služieb 0 €
NIS2 smernica / 07

Verdikt cybersecurity rozsahu.

Aktuálne 2026-05-11
Zákon 366/2024
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
P. J. Servis Holding, s. r. o. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Novinky a OV / 09

Posledné regulačné a OV záznamy.

Aktuálne 2026-05-11
Obchodný vestník
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Pre vývojárov / 10

Celá firma jedným requestom.

REST · v1
Bearer autentifikácia
GET /api/v1/companies/44488980/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB)
curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \
     -H "Accept: application/json" \
     "https://entyrix.com/api/v1/companies/44488980/full"

# Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms
# {
#   "ico": "44488980",
#   "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] },
#   "credit":     { "grade": "A", "score": 82 },
#   "nis2":       { "scope": "essential" },
#   "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … }
# }
Zdroje / 11

Audit log — každý fakt, každý zdroj.

8 registrov
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
data.gov.sk○ Bez timestampu
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
registeruz.sk● Aktuálne · 6d
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
financnasprava.sk● Aktuálne · 6d
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
justice.gov.sk● Aktuálne · 6d
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
crz.gov.sk● Aktuálne · 6d
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
opensanctions.org● Aktuálne · 1d
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
gleif.org○ Bez timestampu
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Entyrix● Aktuálne · 6d

Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.

Sledovať zmeny — Dostaň email pri zmene štatutárov, sankcií, financií alebo compliance vlajočiek tejto firmy. Free počas bety. Subscribe emailom →