SPOLOČNOSŤ S RUČENÍM OBMEDZENÝM
🇸🇰 JazzWelt, s. r. o.
- IČO44462701
- DIČ2022703606
- IČ DPHSK2022703606
- NACE7912 · Čin.cestov.kancelárií
Spoločnosť s ručením obmedzeným, registrovaná 2008, so sídlom v Bratislava, SK. Pôsobí v odvetví Čin.cestov.kancelárií, 1 verejných zmlúv v CRZ.
Compliance
Štandardný profil
Bez rizikových signálov
Kredit
A · 89/100
Veľmi nízke riziko
NIS2
Mimo NIS2
Nereguluje sa
Tržby
–
Bez účtovných závierok
Zamestnanci
3–4
Pásmo zamestnancov
Prehľad / 01
Rizikový profil na prvý pohľad.
Tržby · 2025
90k €
↘ -47.6% YoY
EBITDA · 2025
-66k €
Čistý zisk · 2025
-80k €
Aktíva spolu
19k €
Zamestnanci
3–4
CRZ zmluvy
1
Σ 67k €
Kredit
A· 89/100
Vznik
2008
· 18 rokov
Compliance / 02
Risk signály cez 10 kontrol.
Compliance verdikt
Štandardný profil
Všetky rizikové signály sú v prijateľných hraniciach. Žiadne sankcie, politicky exponované osoby, insolvenčné konania, daňové nedoplatky ani koncentrácia na schránkovej adrese. Firma je vhodná na štandardný proces prijatia klienta bez rozšírenej hĺbkovej kontroly.
Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK)
Čisté
PEP expozícia
Žiadna
Insolvencia / konkurz
Žiadna
Daňový dlh (FS)
€ 0
Dlh zdravotnej poisťovne
€ 0
Dlh sociálnej poisťovne
€ 0
Trestné / súdne prepojenie
Žiadne
Schránková adresa
Nie
Debarment (ÚVO)
Čistá
RPVS registrácia
Nie
A
89 / 100
Sankcie / debarment
100
Daňová disciplína
100
Insolvenčný status
100
Doba pôsobenia
100
Stopa v CRZ
55
Financie / 03
Päť rokov finančných výkazov.
Tržby
Zisk
| Rok | Tržby | EBITDA | Zisk | Aktíva | Zdroj |
|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 90k € | -66k € | -80k € | 19k € | RUZ závierka |
| 2024 | 172k € | -68k € | -84k € | 39k € | RUZ závierka |
| 2023 | 343k € | 48k € | 32k € | 49k € | RUZ závierka |
| 2022 | 152k € | -48k € | -59k € | 141k € | RUZ závierka |
| 2021 | 130k € | 1 174 € | 663 € | 53k € | RUZ závierka |
Účtovné výkazy podľa rokov
| Položka | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Tržby | 90 tis. € | 172 tis. € | 343 tis. € | 152 tis. € | 130 tis. € | 33 tis. € |
| EBITDA | -66 tis. € | -68 tis. € | 48 tis. € | -48 tis. € | 1 tis. € | -24 tis. € |
| EBITDA marža | -73.4 % | -39.6 % | 14 % | -31.5 % | 0.9 % | -73 % |
| Čistý zisk | -80 tis. € | -84 tis. € | 32 tis. € | -59 tis. € | 663 € | -24 tis. € |
| Aktíva spolu | 19 tis. € | 39 tis. € | 49 tis. € | 141 tis. € | 53 tis. € | 70 tis. € |
Ľudia & vlastníctvo / 04
Štatutári a skutoční vlastníci.
Štatutári (top 3)
IA
Konateľ
Ing. Alexandra Mikulec
IP
Konateľ
Ing. Pavel Gašparík
MT
Konateľ
Mgr. Tomáš Gašparík
Ďalší členovia orgánov
| Meno | Funkcia | Od | Do |
|---|---|---|---|
| Ing. Alexandra Gašparíková | Konateľ | 2008-10-22 | 2010-04-22 |
| Ing. Pavel Gašparík | Konateľ | 2008-10-22 | 2010-04-22 |
| Mgr. Rudolf Matejka | Konateľ | 2008-10-22 | 2009-12-18 |
| Mgr. Rudolf Matejka | Konateľ | 2008-10-22 | 2009-11-27 |
| Mgr. Tomáš Gašparík | Konateľ | 2008-10-22 | 2010-04-22 |
Sieť prepojení
Štatutári (3)
Prepojené firmy (2)
Skutoční vlastníci
RPVS pre túto firmu nevedie záznam — pravdepodobne nezmluvujeme s verejným sektorom.
Registre / 05
Identifikátory cez 13 polí.
Obchodné meno
JazzWelt, s. r. o.RPO
Sídlo
Panská 12
Vznik
2008-10-22 · 18 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
44462701RPO
DIČ
2022703606FS
IČ DPH
SK2022703606 · aktívneFS
NACE
7912 · Čin.cestov.kancelárií
NUTS región
Bratislavský kraj
Obec
Bratislava
Krajina
SK
IBAN
SK1811110000001043845016FS
Bankové účty
2 evidovanýchFS
Verejné zmluvy / 06
CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.
| Dátum | Obstarávateľ | Predmet | Hodnota |
|---|---|---|---|
| 2021-10-05 | Ministerstvo financií SR | Zmluva o návratnej finančnej výpomoci medzi Ministerstvom financií Slovenskej republiky a JazzWelt, s. r. o. | 67k € |
| 2011-05-20 | Univerzitná nemocnica Martin | Zmluva o obstaraní zájazdu | 5 382 € |
NIS2 smernica / 07
Verdikt cybersecurity rozsahu.
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
JazzWelt, s. r. o. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Zákon →
Novinky a OV / 09
Posledné regulačné a OV záznamy.
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Pre vývojárov / 10
Celá firma jedným requestom.
GET /api/v1/companies/44462701/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB) curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \ -H "Accept: application/json" \ "https://entyrix.com/api/v1/companies/44462701/full" # Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms # { # "ico": "44462701", # "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] }, # "credit": { "grade": "A", "score": 82 }, # "nis2": { "scope": "essential" }, # "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … } # }
Zdroje / 11
Audit log — každý fakt, každý zdroj.
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.
Sledovať zmeny — Dostaň email pri zmene štatutárov, sankcií, financií alebo compliance vlajočiek tejto firmy. Free počas bety. Subscribe emailom →