🇸🇰 Spoločnosť s ručením obmedzeným · Polomka · SK
AGB SERVICE s.r.o.
IČO44449119DIČ2022702440NACE0150 · Zmiešané hospodárstvoEST.2008 · 18r.
Compliance · Zvýšené rizikoKredit · F · 13/1000 zamestnancov
Compliance verdiktODPORÚČANIE
Zvýšené riziko
Materiálny rizikový signál — eskaluj na compliance review.
Prečo? Daňové nedoplatky
BonitaF · 13/100
F
13/100
Kritické riziko · iba na predplatbu.
NIS2 smernicaMIMO
Mimo NIS2
Nepodlieha NIS2 smernici.
Prehľad / 01
Rizikový profil na prvý pohľad.
EBITDA · 2022
-521k €
Čistý zisk · 2022
-523k €
Aktíva spolu
1.15mil. €
Zamestnanci
0
Kredit
F· 13/100
Vznik
2008
· 18 rokov
Compliance / 02
Risk signály cez 10 kontrol.
Compliance verdikt
Zvýšené riziko
Prítomné tvrdé rizikové znaky — významný daňový nedoplatok, reštrukturalizácia alebo nespoľahlivý platiteľ DPH. Pred akýmkoľvek záväzkom je potrebné manuálne preverenie.
Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK)
Čisté
PEP expozícia
Žiadna
Insolvencia / konkurz
Žiadna
Daňový dlh (FS)
115k €
Dlh zdravotnej poisťovne
€ 0
Dlh sociálnej poisťovne
29 €
Trestné / súdne prepojenie
Žiadne
Schránková adresa
Nie
Debarment (ÚVO)
Čistá
RPVS registrácia
Nie
F
13 / 100
Sankcie / debarment
100
Daňová disciplína
30
Insolvenčný status
100
Doba pôsobenia
100
Profitabilita
30
NIS2 smernica / 07
Verdikt cybersecurity rozsahu.
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
AGB SERVICE s.r.o. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Zákon →
Financie / 03
Päť rokov finančných výkazov.
Tržby
Zisk
| Rok | Tržby | EBITDA | Zisk | Aktíva | Zdroj |
|---|---|---|---|---|---|
| 2022 | — | -521k € | -523k € | 1.15 mil. € | RUZ závierka |
| 2021 | 386k € | -724k € | -875k € | 1.67 mil. € | RUZ závierka |
| 2020 | 1.3 mil. € | -56k € | -257k € | 3.84 mil. € | RUZ závierka |
| 2019 | 1.72 mil. € | 176k € | 66k € | 3.97 mil. € | RUZ závierka |
| 2018 | 1.58 mil. € | 185k € | 61k € | 2.7 mil. € | RUZ závierka |
Účtovné výkazy podľa rokov
| Položka | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Tržby | — | 386 tis. € | 1.30 M € | 1.72 M € | 1.58 M € | 1.50 M € |
| EBITDA | -521 tis. € | -724 tis. € | -56 tis. € | 176 tis. € | 185 tis. € | 274 tis. € |
| EBITDA marža | — | -187.5 % | -4.3 % | 10.2 % | 11.7 % | 18.2 % |
| Čistý zisk | -523 tis. € | -875 tis. € | -257 tis. € | 66 tis. € | 61 tis. € | 148 tis. € |
| Aktíva spolu | 1.15 M € | 1.67 M € | 3.84 M € | 3.97 M € | 2.70 M € | 1.16 M € |
Verejné zmluvy / 06
CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.
| Dátum | Obstarávateľ | Predmet | Hodnota |
|---|---|---|---|
| 2014-11-28 | Pôdohospodárska platobná agentúra | Zmluva o zriadení záložného práva k hnuteľným veciam č. 4336/14 | 0 € |
| 2014-10-15 | Pôdohospodárska platobná agentúra | Zmluva o zriadení záložného práva k hnuteľným veciam | 0 € |
Ľudia & vlastníctvo / 04
Štatutári a skutoční vlastníci.
Štatutári (top 3)
JJ
Konateľ
JUDr. Jozef Kanoš
JK
Konateľ
Jozef Kanoš
MJ
Konateľ
Mgr. Jozef Kanoš
Ďalší členovia orgánov
| Meno | Funkcia | Od | Do |
|---|---|---|---|
| JUDr. Juraj Remšík | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2010-03-30 | 2010-10-25 |
| JUDr. Juraj Remšík | Konateľ | 2008-10-15 | 2010-10-25 |
| JUDr. Juraj Remšík | Konateľ | 2008-10-15 | 2010-09-24 |
Sieť prepojení
Štatutári (1)
Prepojené firmy (5)
Skutoční vlastníci (RPVS)
Peter Skvašik
Peter Skvašik
Vyriešené podľa § 4 ods. 4 zákona č. 315/2016 Z. z.
Novinky a OV / 09
Posledné regulačné a OV záznamy.
2026-03-05
Okresný súd Banská Bystrica
OZNAMUJE,
že v právnej veci zrušenia obchodnej spoločnosti (družstva) AGB SERVICE s.r.o., Jegorovova 1114/3, 97666 Polomka, IČO 44449119, zapísanej v obchodnom registri vedenej pod spisovou značkou 25Cbr/108/2025, zverejňuje oznámenie o zrušení obchodnej spolocnosti (družstva) v zmysle ustanovenia § 309e Civilného mimosporového poriadku.
Ak obchodná spoločnosť (družstvo) do 90 dní od zverejnenia tohto oznámenia nevstúpi do likvidácie, predpokladá sa na pod
bankruptcy
Registre / 05
Identifikátory cez 10 polí.
Obchodné meno
AGB SERVICE s.r.o.RPO
Sídlo
Jegorovova 1114/3
Vznik
2008-10-15 · 18 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
44449119RPO
DIČ
2022702440FS
NACE
0150 · Zmiešané hospodárstvo
NUTS región
Banskobystrický kraj
Obec
Polomka
Krajina
SK
Pre vývojárov / 10
Celá firma jedným requestom.
GET /api/v1/companies/44449119/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB) curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \ -H "Accept: application/json" \ "https://entyrix.com/api/v1/companies/44449119/full" # Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms # { # "ico": "44449119", # "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] }, # "credit": { "grade": "A", "score": 82 }, # "nis2": { "scope": "essential" }, # "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … } # }
Zdroje / 11
Audit log — každý fakt, každý zdroj.
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.