SPOLOČNOSŤ S RUČENÍM OBMEDZENÝM
🇸🇰 MINERAL AGRO, s.r.o.
- IČO44422113
- DIČ2022689724
- NACE4712
Spoločnosť s ručením obmedzeným, registrovaná 2008, so sídlom v Košice, SK. Pôsobí v odvetví 4712.
Compliance
Štandardný profil
Bez rizikových signálov
Kredit
A · 83/100
Veľmi nízke riziko
NIS2
Mimo NIS2
Nereguluje sa
Tržby · 2024
–
Bez účtovných závierok
Zamestnanci
1
Pásmo zamestnancov
Prehľad / 01
Rizikový profil na prvý pohľad.
EBITDA · 2024
-13k €
Čistý zisk · 2024
-58k €
Aktíva spolu
485k €
Zamestnanci
1
Kredit
A· 83/100
Vznik
2008
· 18 rokov
Compliance / 02
Risk signály cez 10 kontrol.
Compliance verdikt
Štandardný profil
Všetky rizikové signály sú v prijateľných hraniciach. Žiadne sankcie, politicky exponované osoby, insolvenčné konania, daňové nedoplatky ani koncentrácia na schránkovej adrese. Firma je vhodná na štandardný proces prijatia klienta bez rozšírenej hĺbkovej kontroly.
Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK)
Čisté
PEP expozícia
Žiadna
Insolvencia / konkurz
Žiadna
Daňový dlh (FS)
€ 0
Dlh zdravotnej poisťovne
€ 0
Dlh sociálnej poisťovne
€ 0
Trestné / súdne prepojenie
Žiadne
Schránková adresa
16 firiem
Debarment (ÚVO)
Čistá
RPVS registrácia
Nie
A
83 / 100
Sankcie / debarment
100
Daňová disciplína
100
Insolvenčný status
100
Doba pôsobenia
100
Profitabilita
30
Financie / 03
Päť rokov finančných výkazov.
Tržby
Zisk
| Rok | Tržby | EBITDA | Zisk | Aktíva | Zdroj |
|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | — | -13k € | -58k € | 485k € | RUZ závierka |
| 2023 | 416 € | -8 481 € | -57k € | 476k € | RUZ závierka |
| 2022 | 212 € | -12k € | -63k € | 557k € | RUZ závierka |
| 2021 | 112 € | -20k € | -73k € | 667k € | RUZ závierka |
| 2020 | 194 € | -52k € | -105k € | 619k € | RUZ závierka |
Účtovné výkazy podľa rokov
| Položka | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Tržby | — | 416 € | 212 € | 112 € | 194 € | 171 € |
| EBITDA | -13 tis. € | -8 tis. € | -12 tis. € | -20 tis. € | -52 tis. € | -24 tis. € |
| EBITDA marža | — | -2038.7 % | -5843.4 % | -18125 % | -26932.5 % | -13798.2 % |
| Čistý zisk | -58 tis. € | -57 tis. € | -63 tis. € | -73 tis. € | -105 tis. € | -77 tis. € |
| Aktíva spolu | 485 tis. € | 476 tis. € | 557 tis. € | 667 tis. € | 619 tis. € | 629 tis. € |
Ľudia & vlastníctvo / 04
Štatutári a skutoční vlastníci.
Štatutári (top 3)
ID
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Ing. Darina Kozárová
ID
Konateľ
Ing. Darina Kozárová
ID
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Ing. Darina Kaščáková
Ďalší členovia orgánov
| Meno | Funkcia | Od | Do |
|---|---|---|---|
| Ing. Darina Kaščáková | Konateľ | 2021-06-10 | 2024-04-24 |
| Ing. Darina Kaščáková | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2016-12-13 | 2022-08-01 |
| Ing. Stanislav Rákoš | Konateľ | 2009-02-02 | 2021-06-10 |
| Ing. Stanislav Rákoš | Konateľ | 2009-02-02 | 2021-06-22 |
| JUDr. Mária Olšavská | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2008-10-01 | 2009-02-09 |
| JUDr. Mária Olšavská | Konateľ | 2008-10-01 | 2009-02-09 |
| JUDr. Mária Olšavská | Konateľ | 2008-10-01 | 2009-02-02 |
Sieť prepojení
Štatutári (2)
Prepojené firmy (2)
Skutoční vlastníci (RPVS)
Jacek Engel
Jacek Engel
Jacek Engel
Vyriešené podľa § 4 ods. 4 zákona č. 315/2016 Z. z.
Registre / 05
Identifikátory cez 10 polí.
Obchodné meno
MINERAL AGRO, s.r.o.RPO
Sídlo
Južná trieda 125
Vznik
2008-10-01 · 18 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
44422113RPO
DIČ
2022689724FS
NACE
4712
NUTS región
Košický kraj
Obec
Košice
Krajina
SK
Verejné zmluvy / 06
CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.
K tejto firme neevidujeme zmluvy v CRZ (SK dodávateľská strana).
NIS2 smernica / 07
Verdikt cybersecurity rozsahu.
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
MINERAL AGRO, s.r.o. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Zákon →
Novinky a OV / 09
Posledné regulačné a OV záznamy.
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Pre vývojárov / 10
Celá firma jedným requestom.
GET /api/v1/companies/44422113/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB) curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \ -H "Accept: application/json" \ "https://entyrix.com/api/v1/companies/44422113/full" # Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms # { # "ico": "44422113", # "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] }, # "credit": { "grade": "A", "score": 82 }, # "nis2": { "scope": "essential" }, # "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … } # }
Zdroje / 11
Audit log — každý fakt, každý zdroj.
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.
Sledovať zmeny — Dostaň email pri zmene štatutárov, sankcií, financií alebo compliance vlajočiek tejto firmy. Free počas bety. Subscribe emailom →