🇸🇰 Spoločnosť s ručením obmedzeným · Krakovany · SK
MVK Servis, s.r.o.
IČO44395655DIČ2022683344IČ DPHSK2022683344NACE4335EST.2008 · 18r.
Compliance · Zvýšené rizikoKredit · C · 65/10010–19 zamestnancov
Compliance verdiktODPORÚČANIE
Zvýšené riziko
Materiálny rizikový signál — eskaluj na compliance review.
Prečo? Bez rizikových signálov.
BonitaC · 65/100
C
65/100
Stredná bonita · štandardný monitoring.
NIS2 smernicaMIMO
Mimo NIS2
Nepodlieha NIS2 smernici.
Prehľad / 01
Rizikový profil na prvý pohľad.
Tržby · 2024
1.42mil. €
↘ -36.7% YoY
EBITDA · 2024
200k €
Čistý zisk · 2024
80k €
Aktíva spolu
1.53mil. €
Zamestnanci
10–19
CRZ zmluvy
8
Σ 84k €
Kredit
C· 65/100
Vznik
2008
· 18 rokov
Compliance / 02
Risk signály cez 10 kontrol.
Compliance verdikt
Zvýšené riziko
Prítomné tvrdé rizikové znaky — významný daňový nedoplatok, reštrukturalizácia alebo nespoľahlivý platiteľ DPH. Pred akýmkoľvek záväzkom je potrebné manuálne preverenie.
Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK)
Čisté
PEP expozícia
Žiadna
Insolvencia / konkurz
Žiadna
Daňový dlh (FS)
€ 0
Dlh zdravotnej poisťovne
€ 0
Dlh sociálnej poisťovne
€ 0
Trestné / súdne prepojenie
Žiadne
Schránková adresa
Nie
Debarment (ÚVO)
Čistá
RPVS registrácia
Nie
C
65 / 100
Sankcie / debarment
100
Daňová disciplína
100
Insolvenčný status
100
Doba pôsobenia
100
Profitabilita
90
Stopa v CRZ
90
NIS2 smernica / 07
Verdikt cybersecurity rozsahu.
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
MVK Servis, s.r.o. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Zákon →
Financie / 03
Päť rokov finančných výkazov.
Tržby
Zisk
| Rok | Tržby | EBITDA | Zisk | Aktíva | Zdroj |
|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 1.42 mil. € | 200k € | 80k € | 1.53 mil. € | RUZ závierka |
| 2023 | 2.24 mil. € | 212k € | 85k € | 1.37 mil. € | RUZ závierka |
| 2022 | 716k € | 62k € | 40k € | 1.04 mil. € | RUZ závierka |
| 2021 | 125k € | -2 030 € | -2 372 € | 1.16 mil. € | RUZ závierka |
| 2020 | 377k € | 16k € | 3 576 € | 1.17 mil. € | RUZ závierka |
Účtovné výkazy podľa rokov
| Položka | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Tržby | 1.42 M € | 2.24 M € | 716 tis. € | 125 tis. € | 377 tis. € | 308 tis. € |
| EBITDA | 200 tis. € | 212 tis. € | 62 tis. € | -2 tis. € | 16 tis. € | 15 tis. € |
| EBITDA marža | 14.1 % | 9.4 % | 8.7 % | -1.6 % | 4.2 % | 5 % |
| Čistý zisk | 80 tis. € | 85 tis. € | 40 tis. € | -2 tis. € | 4 tis. € | 3 tis. € |
| Aktíva spolu | 1.53 M € | 1.37 M € | 1.04 M € | 1.16 M € | 1.17 M € | 880 tis. € |
Verejné zmluvy / 06
CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.
| Dátum | Obstarávateľ | Predmet | Hodnota |
|---|---|---|---|
| 2023-10-10 | LESY Slovenskej republiky, štátny podnik organizačná zložka OZ Karpaty | Zmluva o dielo č. 1/2023/01/01-260 | 84k € |
| 2024-05-07 | LESY Slovenskej republiky, štátny podnik organizačná zložka OZ Karpaty | RÁMCOVÁ DOHODA O POSKYTOVANÍ SLUŽIEB č. R/604/2024/01/07,08 | 102 € |
| 2024-11-11 | LESY Slovenskej republiky, štátny podnik organizačná zložka OZ Karpaty | RÁMCOVÁ DOHODA O POSKYTOVANÍ SLUŽIEB č. R 608/2024/01/10, 11 | 70 € |
| 2024-11-11 | LESY Slovenskej republiky, štátny podnik organizačná zložka OZ Karpaty | RÁMCOVÁ DOHODA O POSKYTOVANÍ SLUŽIEB č. R 607/2024/01/07, 08 | 70 € |
| 2026-04-28 | LESY Slovenskej republiky, štátny podnik organizačná zložka OZ Karpaty | RÁMCOVÁ DOHODA O POSKYTOVANÍ SLUŽIEB: Služby mechanizačnými prostriedkami - OZ Karpaty, LS Pezinok | 0 € |
Ľudia & vlastníctvo / 04
Štatutári a skutoční vlastníci.
Štatutári (top 3)
EV
Konateľ
Eva Vojtková
MV
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Miloš Vojtko
MV
Konateľ
Miloš Vojtko
Ďalší členovia orgánov
| Meno | Funkcia | Od | Do |
|---|---|---|---|
| Miloš Vojtko | Konateľ | 2024-04-03 | 2024-05-02 |
| Eva Vojtková | Konateľ | 2020-02-07 | 2024-04-10 |
| Eva Vojtková | Konateľ | 2020-02-07 | 2024-04-03 |
| Renáta Rišková | Konateľ | 2019-02-16 | 2020-02-07 |
| Renáta Rišková | Konateľ | 2019-02-16 | 2020-02-12 |
| Miloš Vojtko | Konateľ | 2008-09-18 | 2019-02-16 |
| Miloš Vojtko | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2008-09-18 | 2022-08-12 |
| Miloš Vojtko | Konateľ | 2008-09-18 | 2019-03-22 |
Sieť prepojení
Štatutári (2)
Prepojené firmy (2)
Skutoční vlastníci (RPVS)
Miloš Vojtko
Vyriešené podľa § 4 ods. 4 zákona č. 315/2016 Z. z.
Novinky a OV / 09
Posledné regulačné a OV záznamy.
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Registre / 05
Identifikátory cez 14 polí.
Obchodné meno
MVK Servis, s.r.o.RPO
Sídlo
Dolná 1/59
Vznik
2008-09-18 · 18 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
44395655RPO
DIČ
2022683344FS
IČ DPH
SK2022683344 · aktívneFS
NACE
4335
NUTS región
Trnavský kraj
Obec
Krakovany
Krajina
SK
IBAN
SK6402000000002654786654FS
Bankové účty
2 evidovanýchFS
Pre vývojárov / 10
Celá firma jedným requestom.
GET /api/v1/companies/44395655/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB) curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \ -H "Accept: application/json" \ "https://entyrix.com/api/v1/companies/44395655/full" # Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms # { # "ico": "44395655", # "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] }, # "credit": { "grade": "A", "score": 82 }, # "nis2": { "scope": "essential" }, # "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … } # }
Zdroje / 11
Audit log — každý fakt, každý zdroj.
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.