SPOLOČNOSŤ S RUČENÍM OBMEDZENÝM
🇸🇰 NANOTRANS, s.r.o.
- IČO44392885
- DIČ2022690516
- IČ DPHSK2022690516
- NACE4941 · Nákladná cestná doprava
Spoločnosť s ručením obmedzeným, registrovaná 2008, so sídlom v Oravská Polhora, SK. Pôsobí v odvetví Nákladná cestná doprava.
Compliance
Štandardný profil
Bez rizikových signálov
Kredit
A · 86/100
Veľmi nízke riziko
NIS2
Mimo NIS2
Nereguluje sa
Tržby · 2024
2.06 mil. €
Zisk 3 615 €
Zamestnanci
10–19
Pásmo zamestnancov
Prehľad / 01
Rizikový profil na prvý pohľad.
Tržby · 2024
2.06mil. €
↗ +5.3% YoY
EBITDA · 2024
233k €
Čistý zisk · 2024
3 615 €
Aktíva spolu
1.28mil. €
Zamestnanci
10–19
Kredit
A· 86/100
Vznik
2008
· 18 rokov
Compliance / 02
Risk signály cez 10 kontrol.
Compliance verdikt
Štandardný profil
Všetky rizikové signály sú v prijateľných hraniciach. Žiadne sankcie, politicky exponované osoby, insolvenčné konania, daňové nedoplatky ani koncentrácia na schránkovej adrese. Firma je vhodná na štandardný proces prijatia klienta bez rozšírenej hĺbkovej kontroly.
Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK)
Čisté
PEP expozícia
Žiadna
Insolvencia / konkurz
Žiadna
Daňový dlh (FS)
€ 0
Dlh zdravotnej poisťovne
€ 0
Dlh sociálnej poisťovne
€ 0
Trestné / súdne prepojenie
Žiadne
Schránková adresa
148 firiem
Debarment (ÚVO)
Čistá
RPVS registrácia
Nie
A
86 / 100
Sankcie / debarment
100
Daňová disciplína
100
Insolvenčný status
100
Doba pôsobenia
100
Profitabilita
90
Financie / 03
Päť rokov finančných výkazov.
Tržby
Zisk
| Rok | Tržby | EBITDA | Zisk | Aktíva | Zdroj |
|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 2.06 mil. € | 233k € | 3 615 € | 1.28 mil. € | RUZ závierka |
| 2023 | 1.96 mil. € | 256k € | 2 389 € | 1.56 mil. € | RUZ závierka |
| 2022 | 2.21 mil. € | 333k € | 52k € | 1.75 mil. € | RUZ závierka |
| 2021 | 1.73 mil. € | 293k € | 61k € | 1.5 mil. € | RUZ závierka |
| 2020 | 1.44 mil. € | 237k € | 36k € | 1.28 mil. € | RUZ závierka |
Účtovné výkazy podľa rokov
| Položka | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Tržby | 2.06 M € | 1.96 M € | 2.21 M € | 1.73 M € | 1.44 M € | 1.23 M € |
| EBITDA | 233 tis. € | 256 tis. € | 333 tis. € | 293 tis. € | 237 tis. € | 231 tis. € |
| EBITDA marža | 11.3 % | 13.1 % | 15.1 % | 16.9 % | 16.4 % | 18.8 % |
| Čistý zisk | 4 tis. € | 2 tis. € | 52 tis. € | 61 tis. € | 36 tis. € | 22 tis. € |
| Aktíva spolu | 1.28 M € | 1.56 M € | 1.75 M € | 1.50 M € | 1.28 M € | 1.15 M € |
Ľudia & vlastníctvo / 04
Štatutári a skutoční vlastníci.
Štatutári (top 3)
MR
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Marián Rusnák
MR
Konateľ
Marián Rusnák
MR
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Marián Rusnák
Sieť prepojení
Štatutári (2)
Prepojené firmy (5)
Skutoční vlastníci
RPVS pre túto firmu nevedie záznam — pravdepodobne nezmluvujeme s verejným sektorom.
Registre / 05
Identifikátory cez 14 polí.
Obchodné meno
NANOTRANS, s.r.o.RPO
Sídlo
334
Vznik
2008-09-18 · 18 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
44392885RPO
DIČ
2022690516FS
IČ DPH
SK2022690516 · aktívneFS
NACE
4941 · Nákladná cestná doprava
NUTS región
Žilinský kraj
Obec
Oravská Polhora
Krajina
SK
IBAN
SK1875000000004026788949FS
Bankové účty
2 evidovanýchFS
Verejné zmluvy / 06
CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.
| Dátum | Obstarávateľ | Predmet | Hodnota |
|---|---|---|---|
| 2020-12-17 | Ústredie práce, sociálnych vecí a rodiny | "Dohoda o poskytnutí finančného príspevku v rámci projektu „Prvá pomoc“ – Opatrenie č. 3A podľa § 54 ods. 1 písm. e) zákona č. 5/2004 Z. z. o službách zamestnanosti a o zmene a doplnení niektorých zákonov v znení neskorších predpisov | 0 € |
NIS2 smernica / 07
Verdikt cybersecurity rozsahu.
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
NANOTRANS, s.r.o. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Zákon →
Novinky a OV / 09
Posledné regulačné a OV záznamy.
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Pre vývojárov / 10
Celá firma jedným requestom.
GET /api/v1/companies/44392885/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB) curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \ -H "Accept: application/json" \ "https://entyrix.com/api/v1/companies/44392885/full" # Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms # { # "ico": "44392885", # "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] }, # "credit": { "grade": "A", "score": 82 }, # "nis2": { "scope": "essential" }, # "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … } # }
Zdroje / 11
Audit log — každý fakt, každý zdroj.
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.
Sledovať zmeny — Dostaň email pri zmene štatutárov, sankcií, financií alebo compliance vlajočiek tejto firmy. Free počas bety. Subscribe emailom →