🇸🇰 Spoločnosť s ručením obmedzeným · Nové Zámky · SK

HANDIMEX-správa bytov, s.r.o.

IČO44382553DIČ2022700977NACE6832 · Správa nehnuteľnostíEST.2008 · 18r.
Compliance · Štandardný profilKredit · A+ · 97/1001 zamestnancov
Compliance verdiktODPORÚČANIE
Štandardný profil
Všetky rizikové kontroly v poriadku. Štandardný onboarding.
Prečo? Bez rizikových signálov.
BonitaA+ · 97/100
A+
97/100
Najvyššia bonita · veľmi nízke riziko zlyhania v 12 mes.
↑ Lepšie než median odvetvia
NIS2 smernicaMIMO
Mimo NIS2
Nepodlieha NIS2 smernici.
Prehľad / 01

Rizikový profil na prvý pohľad.

Aktuálne 2026-04-27
Denný snapshot
Tržby · 2025
48k €
↗ +5.3% YoY
EBITDA · 2025
28k €
Čistý zisk · 2025
25k €
Aktíva spolu
1.15mil. €
Zamestnanci
1
CRZ zmluvy
3
Σ 50 €
Kredit
A+· 97/100
Vznik
2008
· 18 rokov
Compliance / 02

Risk signály cez 10 kontrol.

Aktuálne 2026-05-17
Denná aktualizácia
Compliance verdikt
Štandardný profil

Všetky rizikové signály sú v prijateľných hraniciach. Žiadne sankcie, politicky exponované osoby, insolvenčné konania, daňové nedoplatky ani koncentrácia na schránkovej adrese. Firma je vhodná na štandardný proces prijatia klienta bez rozšírenej hĺbkovej kontroly.

Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK) Čisté
PEP expozícia Žiadna
Insolvencia / konkurz Žiadna
Daňový dlh (FS) € 0
Dlh zdravotnej poisťovne € 0
Dlh sociálnej poisťovne € 0
Trestné / súdne prepojenie Žiadne
Schránková adresa Nie
Debarment (ÚVO) Čistá
RPVS registrácia Nie
A+
97 / 100
Sankcie / debarment 100
Daňová disciplína 100
Insolvenčný status 100
Doba pôsobenia 100
Profitabilita 90
Stopa v CRZ 65
NIS2 smernica / 07

Verdikt cybersecurity rozsahu.

Aktuálne 2026-05-11
Zákon 366/2024
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
HANDIMEX-správa bytov, s.r.o. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Financie / 03

Päť rokov finančných výkazov.

Aktuálne 2026-05-11
RUZ účtovné závierky
Tržby Zisk
0 17k 35k 53k 2021 2022 2023 2024 2025
Rok Tržby EBITDA Zisk Aktíva Zdroj
2025 48k € 28k € 25k € 1.15 mil. € RUZ závierka
2024 46k € 29k € 25k € 1.12 mil. € RUZ závierka
2023 48k € 3 126 € 2 540 € 1.03 mil. € RUZ závierka
2022 45k € 175 € 82 € 856k € RUZ závierka
2021 45k € 1 230 € 943 € 781k € RUZ závierka
Účtovné výkazy podľa rokov
Položka202520242023202220212020
Tržby48 tis. €46 tis. €48 tis. €45 tis. €45 tis. €45 tis. €
EBITDA28 tis. €29 tis. €3 tis. €175 €1 tis. €189 €
EBITDA marža57.4 %63.8 %6.6 %0.4 %2.7 %0.4 %
Čistý zisk25 tis. €25 tis. €3 tis. €82 €943 €46 €
Aktíva spolu1.15 M €1.12 M €1.03 M €856 tis. €781 tis. €669 tis. €
Verejné zmluvy / 06

CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.

Aktuálne 2026-05-11
CRZ
3 zmlúv 50 € celková hodnota 2024-11-26 posledná
DátumObstarávateľPredmetHodnota
2012-02-20 Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Nové Zámky Dohoda č. 6/§50a/PS/2012/NZ o poskytnutí príspevku na podporu udržania v zamestnaní zamestnancov s nízkymi mzdami 4 460 €
2024-11-26 Regionálne osvetové stredisko v Nových Zámkoch Regionális Művelődési Központ Érsekújvár Zmluva o nájme nebytových priestorov 25 €
2023-10-13 Regionálne osvetové stredisko v Nových Zámkoch Regionális Művelődési Központ Érsekújvár Zmluva o nájme nebytových priestorov 25 €
2024-01-19 Mesto-Mestský úrad Nové Zámky Zmluva o odbere elektrickej energie č. MSP/0040/2024 0 €
Ľudia & vlastníctvo / 04

Štatutári a skutoční vlastníci.

Aktuálne 2026-05-01
RPO + RPVS

Štatutári (top 3)

JJ
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
JUDr. Jaromír Valent
Od 2021-05-22
JD
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Juraj Domin
Od 2021-05-22
JJ
Konateľ
JUDr. Jaromír Valent
Od 2008-10-17

Ďalší členovia orgánov

MenoFunkciaOdDo
Juraj Domin Konateľ 2008-10-17
Ivan Šuba Konateľ 2008-10-17 2013-02-20
Ivan Šuba Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2008-10-17 2013-02-20
Ivan Šuba Konateľ 2008-10-17 2013-01-15
Jozefína Gilanová Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2008-10-17 2013-02-20
Jozefína Gilanová Konateľ 2008-10-17 2013-01-15
Jozefína Gilanová Konateľ 2008-10-17 2013-02-20
JUDr. Jaromír Valent Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2008-10-17 2021-05-21
JUDr. Jaromír Valent Konateľ 2008-10-17 2021-05-21

Sieť prepojení

Skutoční vlastníci

RPVS pre túto firmu nevedie záznam — pravdepodobne nezmluvujeme s verejným sektorom.
Novinky a OV / 09

Posledné regulačné a OV záznamy.

Aktuálne 2026-05-11
Obchodný vestník
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Registre / 05

Identifikátory cez 10 polí.

Aktuálne 2026-05-01
Registre
Obchodné meno
HANDIMEX-správa bytov, s.r.o.RPO
Sídlo
Jiráskova 864/29
Vznik
2008-10-17 · 18 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
44382553RPO
DIČ
2022700977FS
NACE
6832 · Správa nehnuteľností
NUTS región
Nitriansky kraj
Obec
Nové Zámky
Krajina
SK
Pre vývojárov / 10

Celá firma jedným requestom.

REST · v1
Bearer autentifikácia
GET /api/v1/companies/44382553/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB)
curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \
     -H "Accept: application/json" \
     "https://entyrix.com/api/v1/companies/44382553/full"

# Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms
# {
#   "ico": "44382553",
#   "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] },
#   "credit":     { "grade": "A", "score": 82 },
#   "nis2":       { "scope": "essential" },
#   "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … }
# }
Zdroje / 11

Audit log — každý fakt, každý zdroj.

8 registrov
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
data.gov.sk○ Bez timestampu
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
registeruz.sk● Aktuálne · 7d
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
financnasprava.sk● Aktuálne · 7d
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
justice.gov.sk● Aktuálne · 7d
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
crz.gov.sk● Aktuálne · 7d
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
opensanctions.org● Aktuálne · 1d
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
gleif.org○ Bez timestampu
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Entyrix● Aktuálne · 7d

Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.