SPOLOČNOSŤ S RUČENÍM OBMEDZENÝM
🇸🇰 PAMA Nitra, s.r.o.
- IČO44355351
- DIČ2022683894
- IČ DPHSK2022683894
- NACE1429
Spoločnosť s ručením obmedzeným, registrovaná 2008, so sídlom v Ivanka pri Nitre, SK. Pôsobí v odvetví 1429.
Compliance
Štandardný profil
Bez rizikových signálov
Kredit
A+ · 96/100
Veľmi nízke riziko
NIS2
Mimo NIS2
Nereguluje sa
Tržby · 2025
440k €
Zisk 28k €
Zamestnanci
10–19
Pásmo zamestnancov
Prehľad / 01
Rizikový profil na prvý pohľad.
Tržby · 2025
440k €
↗ +12.5% YoY
EBITDA · 2025
76k €
Čistý zisk · 2025
28k €
Aktíva spolu
436k €
Zamestnanci
10–19
Kredit
A+· 96/100
Vznik
2008
· 18 rokov
Compliance / 02
Risk signály cez 10 kontrol.
Compliance verdikt
Štandardný profil
Všetky rizikové signály sú v prijateľných hraniciach. Žiadne sankcie, politicky exponované osoby, insolvenčné konania, daňové nedoplatky ani koncentrácia na schránkovej adrese. Firma je vhodná na štandardný proces prijatia klienta bez rozšírenej hĺbkovej kontroly.
Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK)
Čisté
PEP expozícia
Žiadna
Insolvencia / konkurz
Žiadna
Daňový dlh (FS)
€ 0
Dlh zdravotnej poisťovne
€ 0
Dlh sociálnej poisťovne
€ 0
Trestné / súdne prepojenie
Žiadne
Schránková adresa
Nie
Debarment (ÚVO)
Čistá
RPVS registrácia
Nie
A+
96 / 100
Sankcie / debarment
100
Daňová disciplína
100
Insolvenčný status
100
Doba pôsobenia
100
Profitabilita
90
Financie / 03
Päť rokov finančných výkazov.
Tržby
Zisk
| Rok | Tržby | EBITDA | Zisk | Aktíva | Zdroj |
|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 440k € | 76k € | 28k € | 436k € | RUZ závierka |
| 2024 | 391k € | 87k € | 41k € | 405k € | RUZ závierka |
| 2023 | 394k € | 92k € | 49k € | 376k € | RUZ závierka |
| 2022 | 297k € | 94k € | 49k € | 355k € | RUZ závierka |
| 2021 | 268k € | 80k € | 43k € | 309k € | RUZ závierka |
Účtovné výkazy podľa rokov
| Položka | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Tržby | 440 tis. € | 391 tis. € | 394 tis. € | 297 tis. € | 268 tis. € | 214 tis. € |
| EBITDA | 76 tis. € | 87 tis. € | 92 tis. € | 94 tis. € | 80 tis. € | 65 tis. € |
| EBITDA marža | 17.4 % | 22.1 % | 23.3 % | 31.5 % | 30.1 % | 30.3 % |
| Čistý zisk | 28 tis. € | 41 tis. € | 49 tis. € | 49 tis. € | 43 tis. € | 13 tis. € |
| Aktíva spolu | 436 tis. € | 405 tis. € | 376 tis. € | 355 tis. € | 309 tis. € | 190 tis. € |
Ľudia & vlastníctvo / 04
Štatutári a skutoční vlastníci.
Štatutári (top 3)
JP
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Juraj Pavlík
JP
Konateľ
Juraj Pavlík
JP
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Juraj Pavlík
Sieť prepojení
Štatutári (2)
Prepojené firmy (5)
Skutoční vlastníci
RPVS pre túto firmu nevedie záznam — pravdepodobne nezmluvujeme s verejným sektorom.
Registre / 05
Identifikátory cez 14 polí.
Obchodné meno
PAMA Nitra, s.r.o.RPO
Sídlo
Horná 19
Vznik
2008-09-11 · 18 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
44355351RPO
DIČ
2022683894FS
IČ DPH
SK2022683894 · aktívneFS
NACE
1429
NUTS región
Nitriansky kraj
Obec
Ivanka pri Nitre
Krajina
SK
Web
IBAN
SK2811000000002625148733FS
Bankové účty
1 evidovanýchFS
Verejné zmluvy / 06
CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.
| Dátum | Obstarávateľ | Predmet | Hodnota |
|---|---|---|---|
| 2021-03-25 | Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Nitra | Dohoda č. 21/16/54E/1466 o poskytnutí finančného príspevku v rámci projektu Prvá pomoc – Opatrenie č. 1,3A alebo 3B podľa §54 ods. 1 písm. e/ zák. 5/2004 Z.z. o službách zamestnanosti a o zmene a doplnení niektorých zákonov v znení nesk. predpisov | 0 € |
NIS2 smernica / 07
Verdikt cybersecurity rozsahu.
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
PAMA Nitra, s.r.o. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Zákon →
Novinky a OV / 09
Posledné regulačné a OV záznamy.
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Pre vývojárov / 10
Celá firma jedným requestom.
GET /api/v1/companies/44355351/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB) curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \ -H "Accept: application/json" \ "https://entyrix.com/api/v1/companies/44355351/full" # Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms # { # "ico": "44355351", # "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] }, # "credit": { "grade": "A", "score": 82 }, # "nis2": { "scope": "essential" }, # "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … } # }
Zdroje / 11
Audit log — každý fakt, každý zdroj.
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.
Sledovať zmeny — Dostaň email pri zmene štatutárov, sankcií, financií alebo compliance vlajočiek tejto firmy. Free počas bety. Subscribe emailom →