SPOLOČNOSŤ S RUČENÍM OBMEDZENÝM
🇸🇰 KIPECH Mounting s. r. o.
- IČO44352182
- DIČ2022673741
- IČ DPHSK2022673741
- NACE2599 · Výroba ost.kovových výr.
Spoločnosť s ručením obmedzeným, registrovaná 2008, so sídlom v Vyšná Šebastová, SK. Pôsobí v odvetví Výroba ost.kovových výr., 6 verejných zmlúv v CRZ.
Compliance
Štandardný profil
Bez rizikových signálov
Kredit
A+ · 100/100
Veľmi nízke riziko
NIS2
Mimo NIS2
Nereguluje sa
Tržby · 2025
3.7 mil. €
Zisk 69k €
Zamestnanci
25–49
Pásmo zamestnancov
Prehľad / 01
Rizikový profil na prvý pohľad.
Tržby · 2025
3.7mil. €
↘ -22.5% YoY
EBITDA · 2025
341k €
Čistý zisk · 2025
69k €
Aktíva spolu
1.7mil. €
Zamestnanci
25–49
CRZ zmluvy
6
Σ 20k €
Kredit
A+· 100/100
Vznik
2008
· 18 rokov
Compliance / 02
Risk signály cez 10 kontrol.
Compliance verdikt
Štandardný profil
Všetky rizikové signály sú v prijateľných hraniciach. Žiadne sankcie, politicky exponované osoby, insolvenčné konania, daňové nedoplatky ani koncentrácia na schránkovej adrese. Firma je vhodná na štandardný proces prijatia klienta bez rozšírenej hĺbkovej kontroly.
Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK)
Čisté
PEP expozícia
Žiadna
Insolvencia / konkurz
Žiadna
Daňový dlh (FS)
€ 0
Dlh zdravotnej poisťovne
€ 0
Dlh sociálnej poisťovne
€ 0
Trestné / súdne prepojenie
Žiadne
Schránková adresa
203 firiem
Debarment (ÚVO)
Čistá
RPVS registrácia
Nie
A+
100 / 100
Sankcie / debarment
100
Daňová disciplína
100
Insolvenčný status
100
Doba pôsobenia
100
Profitabilita
90
Stopa v CRZ
80
Financie / 03
Päť rokov finančných výkazov.
Tržby
Zisk
| Rok | Tržby | EBITDA | Zisk | Aktíva | Zdroj |
|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 3.7 mil. € | 341k € | 69k € | 1.7 mil. € | RUZ závierka |
| 2024 | 4.78 mil. € | 493k € | 165k € | 1.96 mil. € | RUZ závierka |
| 2023 | 5.99 mil. € | 552k € | 289k € | 2.16 mil. € | RUZ závierka |
| 2022 | 4.56 mil. € | 406k € | 228k € | 1.18 mil. € | RUZ závierka |
| 2021 | 2.77 mil. € | 192k € | 77k € | 940k € | RUZ závierka |
Účtovné výkazy podľa rokov
| Položka | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Tržby | 3.70 M € | 4.78 M € | 5.99 M € | 4.56 M € | 2.77 M € | 1.95 M € |
| EBITDA | 341 tis. € | 493 tis. € | 552 tis. € | 406 tis. € | 192 tis. € | 180 tis. € |
| EBITDA marža | 9.2 % | 10.3 % | 9.2 % | 8.9 % | 6.9 % | 9.3 % |
| Čistý zisk | 69 tis. € | 165 tis. € | 289 tis. € | 228 tis. € | 77 tis. € | 98 tis. € |
| Aktíva spolu | 1.70 M € | 1.96 M € | 2.16 M € | 1.18 M € | 940 tis. € | 493 tis. € |
Ľudia & vlastníctvo / 04
Štatutári a skutoční vlastníci.
Štatutári (top 3)
IM
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Ing. Milan Safko
JF
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Jozef Ferenc
IM
Konateľ
Ing. Milan Safko
Ďalší členovia orgánov
| Meno | Funkcia | Od | Do |
|---|---|---|---|
| Milan Safko | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2022-05-26 | 2025-12-08 |
| Jozef Ferenc | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2008-09-05 | 2022-05-25 |
| Milan Safko | Konateľ | 2008-09-05 | 2025-12-08 |
| Milan Safko | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2008-09-05 | 2022-05-25 |
| Per Christiansen | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2008-09-05 | 2017-12-29 |
Sieť prepojení
Štatutári (3)
Prepojené firmy (4)
Skutoční vlastníci
RPVS pre túto firmu nevedie záznam — pravdepodobne nezmluvujeme s verejným sektorom.
Registre / 05
Identifikátory cez 14 polí.
Obchodné meno
KIPECH Mounting s. r. o.RPO
Sídlo
295
Vznik
2008-09-05 · 18 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
44352182RPO
DIČ
2022673741FS
IČ DPH
SK2022673741 · aktívneFS
NACE
2599 · Výroba ost.kovových výr.
NUTS región
Prešovský kraj
Obec
Vyšná Šebastová
Krajina
SK
IBAN
SK2475000000004006766101FS
Bankové účty
2 evidovanýchFS
Verejné zmluvy / 06
CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.
| Dátum | Obstarávateľ | Predmet | Hodnota |
|---|---|---|---|
| 2015-09-09 | Slovak Business Agency | Zmluva o úvere číslo 10/2015/0014 | 50k € |
| 2019-08-26 | Slovak Business Agency | Zmluva o úvere číslo 10/2019/0010 | 46k € |
| 2022-12-13 | Slovak Business Agency | Zmluva o úvere číslo 10/2022/0017 | 20k € |
| 2025-08-11 | SPŠ strojnícka | Zmluva o poskytovaní praktického vyučovania | 0 € |
| 2024-08-26 | SPŠ strojnícka | Zmluva o poskytovaní praktického vyučovania | 0 € |
NIS2 smernica / 07
Verdikt cybersecurity rozsahu.
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
KIPECH Mounting s. r. o. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Zákon →
Novinky a OV / 09
Posledné regulačné a OV záznamy.
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Pre vývojárov / 10
Celá firma jedným requestom.
GET /api/v1/companies/44352182/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB) curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \ -H "Accept: application/json" \ "https://entyrix.com/api/v1/companies/44352182/full" # Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms # { # "ico": "44352182", # "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] }, # "credit": { "grade": "A", "score": 82 }, # "nis2": { "scope": "essential" }, # "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … } # }
Zdroje / 11
Audit log — každý fakt, každý zdroj.
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.
Sledovať zmeny — Dostaň email pri zmene štatutárov, sankcií, financií alebo compliance vlajočiek tejto firmy. Free počas bety. Subscribe emailom →