🇸🇰 Spoločnosť s ručením obmedzeným · Košice - mestská časť Juh · SK

Motorex Slovensko s. r. o.

IČO44350902DIČ2022689867NACE4618 · Sprostr.obch.so šp.tov.EST.2008 · 18r.
Compliance · Zvýšené rizikoKredit · E · 38/1000 zamestnancov
Compliance verdiktODPORÚČANIE
Zvýšené riziko
Materiálny rizikový signál — eskaluj na compliance review.
Prečo? Daňové nedoplatky · 225 firiem zdieľa adresu
BonitaE · 38/100
E
38/100
Vysoké riziko · krátke platobné termíny.
NIS2 smernicaMIMO
Mimo NIS2
Nepodlieha NIS2 smernici.
Prehľad / 01

Rizikový profil na prvý pohľad.

Aktuálne 2026-04-27
Denný snapshot
EBITDA · 2023
-5 830 €
Čistý zisk · 2023
-6 040 €
Aktíva spolu
338 €
Zamestnanci
0
Kredit
E· 38/100
Vznik
2008
· 18 rokov
Compliance / 02

Risk signály cez 10 kontrol.

Aktuálne 2026-05-17
Denná aktualizácia
Compliance verdikt
Zvýšené riziko

Prítomné tvrdé rizikové znaky — významný daňový nedoplatok, reštrukturalizácia alebo nespoľahlivý platiteľ DPH. Pred akýmkoľvek záväzkom je potrebné manuálne preverenie.

Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK) Čisté
PEP expozícia Žiadna
Insolvencia / konkurz Žiadna
Daňový dlh (FS) 95k €
Dlh zdravotnej poisťovne € 0
Dlh sociálnej poisťovne € 0
Trestné / súdne prepojenie Žiadne
Schránková adresa 225 firiem
Debarment (ÚVO) Čistá
RPVS registrácia Nie
E
38 / 100
Sankcie / debarment 100
Daňová disciplína 30
Insolvenčný status 100
Doba pôsobenia 100
Profitabilita 30
NIS2 smernica / 07

Verdikt cybersecurity rozsahu.

Aktuálne 2026-05-11
Zákon 366/2024
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
Motorex Slovensko s. r. o. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Financie / 03

Päť rokov finančných výkazov.

Aktuálne 2026-05-11
RUZ účtovné závierky
Tržby Zisk
0 193k 385k 584k 2019 2020 2021 2022 2023
Rok Tržby EBITDA Zisk Aktíva Zdroj
2023 -5 830 € -6 040 € 338 € RUZ závierka
2022 2 156 € -4 306 € -4 587 € 590 € RUZ závierka
2021 255k € -20k € -20k € 3 596 € RUZ závierka
2020 394k € -7 313 € -13k € 133k € RUZ závierka
2019 531k € 11k € 5 471 € 165k € RUZ závierka
Účtovné výkazy podľa rokov
Položka202320222021202020192018
Tržby2 tis. €255 tis. €394 tis. €531 tis. €523 tis. €
EBITDA-6 tis. €-4 tis. €-20 tis. €-7 tis. €11 tis. €-802 €
EBITDA marža-199.7 %-7.8 %-1.9 %2 %-0.2 %
Čistý zisk-6 tis. €-5 tis. €-20 tis. €-13 tis. €5 tis. €-4 tis. €
Aktíva spolu338 €590 €4 tis. €133 tis. €165 tis. €164 tis. €
Verejné zmluvy / 06

CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.

Aktuálne 2026-05-11
CRZ
2 zmlúv
DátumObstarávateľPredmetHodnota
2020-06-23 Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Rožňava Dohoda o poskytnutí finančného príspevku v rámci projektu „Prvá pomoc“ – Opatrenie č. 3B 0 €
2020-04-28 Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Rožňava Dohoda o poskytnutí finančného príspevku v rámci projektu „Prvá pomoc“ – Opatrenie č. 1 0 €
Ľudia & vlastníctvo / 04

Štatutári a skutoční vlastníci.

Aktuálne 2026-05-01
RPO + RPVS

Štatutári (top 3)

IL
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Imréné Lakatos
Od 2025-05-03
IL
Konateľ
Imréné Lakatos
Od 2025-05-03
FG
Konateľ
Filip Griščík
Od 2024-12-31
Do 2025-05-03

Ďalší členovia orgánov

MenoFunkciaOdDo
Filip Griščík Konateľ 2024-12-31 2025-05-02
István Kulcsár Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2022-05-20 2024-12-30
Norbert Klómer Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2022-05-20 2024-12-30
István Kulcsár Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2011-11-04 2022-05-19
Norbert Klómer Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2011-11-04 2022-05-19
Norbert Klómer Konateľ 2011-09-16 2024-12-30
Norbert Klómer Konateľ 2011-09-16 2024-12-31
István Kulcsár Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2008-09-18 2011-11-03
István Kulcsár Konateľ 2008-09-18 2024-12-31

Sieť prepojení

Skutoční vlastníci

RPVS pre túto firmu nevedie záznam — pravdepodobne nezmluvujeme s verejným sektorom.
Novinky a OV / 09

Posledné regulačné a OV záznamy.

Aktuálne 2026-05-11
Obchodný vestník
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Registre / 05

Identifikátory cez 10 polí.

Aktuálne 2026-05-01
Registre
Obchodné meno
Motorex Slovensko s. r. o.RPO
Sídlo
Werferova 3782/6
Vznik
2008-09-18 · 18 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
44350902RPO
DIČ
2022689867FS
NACE
4618 · Sprostr.obch.so šp.tov.
NUTS región
Košický kraj
Obec
Košice - mestská časť Juh
Krajina
SK
Pre vývojárov / 10

Celá firma jedným requestom.

REST · v1
Bearer autentifikácia
GET /api/v1/companies/44350902/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB)
curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \
     -H "Accept: application/json" \
     "https://entyrix.com/api/v1/companies/44350902/full"

# Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms
# {
#   "ico": "44350902",
#   "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] },
#   "credit":     { "grade": "A", "score": 82 },
#   "nis2":       { "scope": "essential" },
#   "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … }
# }
Zdroje / 11

Audit log — každý fakt, každý zdroj.

8 registrov
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
data.gov.sk○ Bez timestampu
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
registeruz.sk● Aktuálne · 6d
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
financnasprava.sk● Aktuálne · 6d
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
justice.gov.sk● Aktuálne · 6d
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
crz.gov.sk● Aktuálne · 6d
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
opensanctions.org● Aktuálne · 0d
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
gleif.org○ Bez timestampu
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Entyrix● Aktuálne · 6d

Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.