SPOLOČNOSŤ S RUČENÍM OBMEDZENÝM Štandardný profil

🇸🇰 ESPRIT - SPEDITION, s. r. o.

  • IČO44301499
  • DIČ2022656680
  • IČ DPHSK2022656680
  • NACE4763 · Maloobch.s audio.nahráv.

Spoločnosť s ručením obmedzeným, registrovaná 2008, so sídlom v Dolný Kubín, SK. Pôsobí v odvetví Maloobch.s audio.nahráv..

Compliance Štandardný profil Bez rizikových signálov
Kredit A · 85/100 Veľmi nízke riziko
NIS2 Mimo NIS2 Nereguluje sa
Tržby · 2025 575k € Zisk 768 €
Zamestnanci 2 Pásmo zamestnancov
Prehľad / 01

Rizikový profil na prvý pohľad.

Aktuálne 2026-04-27
Denný snapshot
Tržby · 2025
575k €
↗ +9.7% YoY
EBITDA · 2025
11k €
Čistý zisk · 2025
768 €
Aktíva spolu
244k €
Zamestnanci
2
Kredit
A· 85/100
Vznik
2008
· 18 rokov
Compliance / 02

Risk signály cez 10 kontrol.

Aktuálne 2026-05-15
Denná aktualizácia
Compliance verdikt
Štandardný profil

Všetky rizikové signály sú v prijateľných hraniciach. Žiadne sankcie, politicky exponované osoby, insolvenčné konania, daňové nedoplatky ani koncentrácia na schránkovej adrese. Firma je vhodná na štandardný proces prijatia klienta bez rozšírenej hĺbkovej kontroly.

Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK) Čisté
PEP expozícia Žiadna
Insolvencia / konkurz Žiadna
Daňový dlh (FS) € 0
Dlh zdravotnej poisťovne € 0
Dlh sociálnej poisťovne € 0
Trestné / súdne prepojenie Žiadne
Schránková adresa 37 firiem
Debarment (ÚVO) Čistá
RPVS registrácia Nie
A
85 / 100
Sankcie / debarment 100
Daňová disciplína 100
Insolvenčný status 100
Doba pôsobenia 100
Profitabilita 90
Financie / 03

Päť rokov finančných výkazov.

Aktuálne 2026-05-11
RUZ účtovné závierky
Tržby Zisk
0 341k 683k 1M 2021 2022 2023 2024 2025
Rok Tržby EBITDA Zisk Aktíva Zdroj
2025 575k € 11k € 768 € 244k € RUZ závierka
2024 525k € 17k € 2 405 € 219k € RUZ závierka
2023 602k € 14k € 1 389 € 225k € RUZ závierka
2022 854k € 15k € 3 141 € 231k € RUZ závierka
2021 940k € 55k € 34k € 291k € RUZ závierka
Účtovné výkazy podľa rokov
Položka202520242023202220212020
Tržby575 tis. €525 tis. €602 tis. €854 tis. €940 tis. €826 tis. €
EBITDA11 tis. €17 tis. €14 tis. €15 tis. €55 tis. €57 tis. €
EBITDA marža1.8 %3.3 %2.4 %1.8 %5.9 %6.9 %
Čistý zisk768 €2 tis. €1 tis. €3 tis. €34 tis. €38 tis. €
Aktíva spolu244 tis. €219 tis. €225 tis. €231 tis. €291 tis. €285 tis. €
Ľudia & vlastníctvo / 04

Štatutári a skutoční vlastníci.

Aktuálne 2026-05-01
RPO + RPVS

Štatutári (top 3)

RS
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Roman Sučák
Od 2022-05-21
PS
Konateľ
Pavol Sučák
Od 2010-01-25
RS
Konateľ
Roman Sučák
Od 2008-07-24

Ďalší členovia orgánov

MenoFunkciaOdDo
Roman Sučák Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2019-02-06 2022-05-20
Roman Sučák Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2013-07-13 2019-02-05
Pavol Sučák Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2010-02-03 2013-07-12
Roman Sučák Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2008-07-24 2010-02-02
Roman Sučák Konateľ 2008-07-24 2019-02-05

Sieť prepojení

Skutoční vlastníci

RPVS pre túto firmu nevedie záznam — pravdepodobne nezmluvujeme s verejným sektorom.
Registre / 05

Identifikátory cez 13 polí.

Aktuálne 2026-05-01
Registre
Obchodné meno
ESPRIT - SPEDITION, s. r. o.RPO
Sídlo
Lucenkova 1222/14
Vznik
2008-07-24 · 18 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
44301499RPO
DIČ
2022656680FS
IČ DPH
SK2022656680 · aktívneFS
NACE
4763 · Maloobch.s audio.nahráv.
NUTS región
Žilinský kraj
Obec
Dolný Kubín
Krajina
SK
IBAN
SK8711000000002923104026FS
Bankové účty
1 evidovanýchFS
Verejné zmluvy / 06

CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.

Aktuálne 2026-05-11
CRZ
3 zmlúv
DátumObstarávateľPredmetHodnota
2018-12-21 Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Dolný Kubín D O H O D A číslo: 18/20/054/51 o poskytnutí finančných príspevkov na mentorované zapracovanie a prax u zamestnávateľa, ktorý na tento účel vytvorí pracovné miesto podľa § 54 ods. 1 písm. a) zákona č. 5/2004 Z. z o službách zamestnanosti a o zmene a do 6 327 €
2020-05-27 Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Dolný Kubín Dohoda o poskytnutí finančného príspevku v rámci projektu "Prvá pomoc"-Opatrenie č.3B 0 €
2015-05-14 Implementačná agentúra Ministerstva práce, sociálnych vecí a rodiny Slovenskej republiky ZMLUVA O POSKYTNUTÍ NENÁVRATNÉHO FINANČNÉHO PRÍSPEVKU ZAMESTNÁVATEĽOVI číslo 476/2015-IZ-4.0/V v rámci NP RaP 0 €
NIS2 smernica / 07

Verdikt cybersecurity rozsahu.

Aktuálne 2026-05-11
Zákon 366/2024
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
ESPRIT - SPEDITION, s. r. o. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Novinky a OV / 09

Posledné regulačné a OV záznamy.

Aktuálne 2026-05-11
Obchodný vestník
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Pre vývojárov / 10

Celá firma jedným requestom.

REST · v1
Bearer autentifikácia
GET /api/v1/companies/44301499/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB)
curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \
     -H "Accept: application/json" \
     "https://entyrix.com/api/v1/companies/44301499/full"

# Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms
# {
#   "ico": "44301499",
#   "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] },
#   "credit":     { "grade": "A", "score": 82 },
#   "nis2":       { "scope": "essential" },
#   "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … }
# }
Zdroje / 11

Audit log — každý fakt, každý zdroj.

8 registrov
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
data.gov.sk○ Bez timestampu
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
registeruz.sk● Aktuálne · 5d
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
financnasprava.sk● Aktuálne · 5d
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
justice.gov.sk● Aktuálne · 5d
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
crz.gov.sk● Aktuálne · 5d
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
opensanctions.org● Aktuálne · 1d
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
gleif.org○ Bez timestampu
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Entyrix● Aktuálne · 5d

Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.

Sledovať zmeny — Dostaň email pri zmene štatutárov, sankcií, financií alebo compliance vlajočiek tejto firmy. Free počas bety. Subscribe emailom →