SPOLOČNOSŤ S RUČENÍM OBMEDZENÝM
🇸🇰 EUGENICA LIPTOV, s. r. o.
- IČO44296959
- DIČ2022693464
- IČ DPHSK2022693464
- NACE6831 · Realitné kancelárie
Spoločnosť s ručením obmedzeným, registrovaná 2008, so sídlom v Liptovský Hrádok, SK. Pôsobí v odvetví Realitné kancelárie, 1 verejných zmlúv v CRZ.
Compliance
Štandardný profil
Bez rizikových signálov
Kredit
A · 89/100
Veľmi nízke riziko
NIS2
Mimo NIS2
Nereguluje sa
Tržby · 2025
–
Bez účtovných závierok
Zamestnanci
0
Pásmo zamestnancov
Prehľad / 01
Rizikový profil na prvý pohľad.
EBITDA · 2025
-3 580 €
Čistý zisk · 2025
-9 926 €
Aktíva spolu
947k €
Zamestnanci
0
CRZ zmluvy
1
Σ 1 €
Kredit
A· 89/100
Vznik
2008
· 18 rokov
Compliance / 02
Risk signály cez 10 kontrol.
Compliance verdikt
Štandardný profil
Všetky rizikové signály sú v prijateľných hraniciach. Žiadne sankcie, politicky exponované osoby, insolvenčné konania, daňové nedoplatky ani koncentrácia na schránkovej adrese. Firma je vhodná na štandardný proces prijatia klienta bez rozšírenej hĺbkovej kontroly.
Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK)
Čisté
PEP expozícia
Žiadna
Insolvencia / konkurz
Žiadna
Daňový dlh (FS)
€ 0
Dlh zdravotnej poisťovne
€ 0
Dlh sociálnej poisťovne
€ 0
Trestné / súdne prepojenie
Žiadne
Schránková adresa
Nie
Debarment (ÚVO)
Čistá
RPVS registrácia
Nie
A
89 / 100
Sankcie / debarment
100
Daňová disciplína
100
Insolvenčný status
100
Doba pôsobenia
100
Profitabilita
30
Stopa v CRZ
55
Financie / 03
Päť rokov finančných výkazov.
Tržby
Zisk
| Rok | Tržby | EBITDA | Zisk | Aktíva | Zdroj |
|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | — | -3 580 € | -9 926 € | 947k € | RUZ závierka |
| 2024 | — | -8 541 € | -11k € | 841k € | RUZ závierka |
| 2023 | — | -6 432 € | -8 528 € | 840k € | RUZ závierka |
| 2022 | — | -1 806 € | -2 619 € | 846k € | RUZ závierka |
| 2021 | — | -5 101 € | -6 094 € | 1.02 mil. € | RUZ závierka |
Účtovné výkazy podľa rokov
| Položka | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Tržby | — | — | — | — | — | — |
| EBITDA | -4 tis. € | -9 tis. € | -6 tis. € | -2 tis. € | -5 tis. € | -2 tis. € |
| EBITDA marža | — | — | — | — | — | — |
| Čistý zisk | -10 tis. € | -11 tis. € | -9 tis. € | -3 tis. € | -6 tis. € | -2 tis. € |
| Aktíva spolu | 947 tis. € | 841 tis. € | 840 tis. € | 846 tis. € | 1.02 M € | 650 tis. € |
Ľudia & vlastníctvo / 04
Štatutári a skutoční vlastníci.
Štatutári (top 3)
IA
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Ing. arch. Martin Lichardus
JS
Konateľ
JUDr. Saida Lichardusová
IR
Konateľ
Ing. Roland Tóth
Ďalší členovia orgánov
| Meno | Funkcia | Od | Do |
|---|---|---|---|
| Ing. arch. Martin Lichardus | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2018-06-19 | 2022-05-20 |
| JUDr. Saida Lichardusova | Konateľ | 2018-05-07 | 2020-02-12 |
| JUDr. Saida Lichardusová | Konateľ | 2018-05-07 | 2021-04-28 |
| Ing. Dušan Lichardus | Konateľ | 2008-07-24 | 2018-05-07 |
| Ing. Dušan Lichardus | Konateľ | 2008-07-24 | 2018-06-18 |
Sieť prepojení
Štatutári (3)
Prepojené firmy (5)
Skutoční vlastníci
RPVS pre túto firmu nevedie záznam — pravdepodobne nezmluvujeme s verejným sektorom.
Registre / 05
Identifikátory cez 13 polí.
Obchodné meno
EUGENICA LIPTOV, s. r. o.RPO
Sídlo
Pálenica 53/79
Vznik
2008-07-24 · 18 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
44296959RPO
DIČ
2022693464FS
IČ DPH
SK2022693464 · aktívneFS
NACE
6831 · Realitné kancelárie
NUTS región
Žilinský kraj
Obec
Liptovský Hrádok
Krajina
SK
IBAN
SK8509000000000334109444FS
Bankové účty
1 evidovanýchFS
Verejné zmluvy / 06
CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.
| Dátum | Obstarávateľ | Predmet | Hodnota |
|---|---|---|---|
| 2022-06-22 | Liptovská vodárenská spoločnosť, a.s. | Zmluva o uzatvorení budúcej zmluvy o zriadení vecného bremena č. 75/2022 | 1 € |
NIS2 smernica / 07
Verdikt cybersecurity rozsahu.
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
EUGENICA LIPTOV, s. r. o. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Zákon →
Novinky a OV / 09
Posledné regulačné a OV záznamy.
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Pre vývojárov / 10
Celá firma jedným requestom.
GET /api/v1/companies/44296959/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB) curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \ -H "Accept: application/json" \ "https://entyrix.com/api/v1/companies/44296959/full" # Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms # { # "ico": "44296959", # "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] }, # "credit": { "grade": "A", "score": 82 }, # "nis2": { "scope": "essential" }, # "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … } # }
Zdroje / 11
Audit log — každý fakt, každý zdroj.
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.
Sledovať zmeny — Dostaň email pri zmene štatutárov, sankcií, financií alebo compliance vlajočiek tejto firmy. Free počas bety. Subscribe emailom →