🇸🇰 Spoločnosť s ručením obmedzeným · Bratislava · SK
Pro Partners Development, s. r. o.
IČO44282214DIČ2022781453LEI097900CAKA0000039842NACE4100EST.2008 · 18r.
Compliance · Štandardný profilKredit · A · 83/1000 zamestnancov
Compliance verdiktODPORÚČANIE
Štandardný profil
Všetky rizikové kontroly v poriadku. Štandardný onboarding.
Prečo? 75 firiem zdieľa adresu
BonitaA · 83/100
A
83/100
Najvyššia bonita · veľmi nízke riziko zlyhania v 12 mes.
↑ Lepšie než median odvetvia
NIS2 smernicaMIMO
Mimo NIS2
Nepodlieha NIS2 smernici.
Prehľad / 01
Rizikový profil na prvý pohľad.
Tržby · 2024
1.29mil. €
EBITDA · 2024
-23k €
Čistý zisk · 2024
61k €
Aktíva spolu
11.07mil. €
Zamestnanci
0
Kredit
A· 83/100
Vznik
2008
· 18 rokov
Compliance / 02
Risk signály cez 10 kontrol.
Compliance verdikt
Štandardný profil
Všetky rizikové signály sú v prijateľných hraniciach. Žiadne sankcie, politicky exponované osoby, insolvenčné konania, daňové nedoplatky ani koncentrácia na schránkovej adrese. Firma je vhodná na štandardný proces prijatia klienta bez rozšírenej hĺbkovej kontroly.
Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK)
Čisté
PEP expozícia
Žiadna
Insolvencia / konkurz
Žiadna
Daňový dlh (FS)
€ 0
Dlh zdravotnej poisťovne
€ 0
Dlh sociálnej poisťovne
€ 0
Trestné / súdne prepojenie
Žiadne
Schránková adresa
75 firiem
Debarment (ÚVO)
Čistá
RPVS registrácia
Nie
A
83 / 100
Sankcie / debarment
100
Daňová disciplína
100
Insolvenčný status
100
Doba pôsobenia
100
Profitabilita
90
NIS2 smernica / 07
Verdikt cybersecurity rozsahu.
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
Pro Partners Development, s. r. o. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Zákon →
Financie / 03
Päť rokov finančných výkazov.
Tržby
Zisk
| Rok | Tržby | EBITDA | Zisk | Aktíva | Zdroj |
|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 1.29 mil. € | -23k € | 61k € | 11.07 mil. € | RUZ závierka |
| 2023 | — | -21k € | 98k € | 13.24 mil. € | RUZ závierka |
| 2022 | — | 369k € | 290k € | 10.13 mil. € | RUZ závierka |
| 2021 | — | -414k € | -384k € | 6.42 mil. € | RUZ závierka |
| 2020 | — | -1 640 € | -9 510 € | 347k € | RUZ závierka |
Účtovné výkazy podľa rokov
| Položka | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Tržby | 1.29 M € | — | — | — | — | — |
| EBITDA | -23 tis. € | -21 tis. € | 369 tis. € | -414 tis. € | -2 tis. € | -879 € |
| EBITDA marža | -1.8 % | — | — | — | — | — |
| Čistý zisk | 61 tis. € | 98 tis. € | 290 tis. € | -384 tis. € | -10 tis. € | 106 tis. € |
| Aktíva spolu | 11.07 M € | 13.24 M € | 10.13 M € | 6.42 M € | 347 tis. € | 2.44 M € |
Verejné zmluvy / 06
CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.
K tejto firme neevidujeme zmluvy v CRZ (SK dodávateľská strana).
Ľudia & vlastníctvo / 04
Štatutári a skutoční vlastníci.
Štatutári (top 3)
IM
Člen dozorného orgánu
Ing. Miroslav Vester
IT
Člen dozorného orgánu
Ing. Tomáš Zedníček
IV
Člen dozorného orgánu
Ing. Vanda Vránska
Ďalší členovia orgánov
| Meno | Funkcia | Od | Do |
|---|---|---|---|
| Petr Matovič | Konateľ | 2017-03-31 | — |
| Mgr. Gabriela Hrbáňová | Konateľ | 2008-07-12 | 2015-07-21 |
| Mgr. Gabriela Hrbáňová | Konateľ | 2008-07-12 | 2017-03-03 |
| Mgr. Gabriela Hrbáňová | Konateľ | 2008-07-12 | 2017-04-11 |
Sieť prepojení
Štatutári (3)
Prepojené firmy (5)
Skutoční vlastníci
RPVS pre túto firmu nevedie záznam — pravdepodobne nezmluvujeme s verejným sektorom.
Novinky a OV / 09
Posledné regulačné a OV záznamy.
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Registre / 05
Identifikátory cez 11 polí.
Obchodné meno
Pro Partners Development, s. r. o.RPO
Sídlo
Malý trh 2/A
Vznik
2008-07-12 · 18 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
44282214RPO
DIČ
2022781453FS
LEI
097900CAKA0000039842GLEIF
NACE
4100
NUTS región
Bratislavský kraj
Obec
Bratislava
Krajina
SK
Pre vývojárov / 10
Celá firma jedným requestom.
GET /api/v1/companies/44282214/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB) curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \ -H "Accept: application/json" \ "https://entyrix.com/api/v1/companies/44282214/full" # Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms # { # "ico": "44282214", # "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] }, # "credit": { "grade": "A", "score": 82 }, # "nis2": { "scope": "essential" }, # "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … } # }
Zdroje / 11
Audit log — každý fakt, každý zdroj.
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.