SPOLOČNOSŤ S RUČENÍM OBMEDZENÝM
🇸🇰 ARAD Slovakia s.r.o.
- IČO44278381
- DIČ2022666382
- IČ DPHSK2022666382
- NACE4712
Spoločnosť s ručením obmedzeným, registrovaná 2008, so sídlom v Košice, SK. Pôsobí v odvetví 4712, 26 verejných zmlúv v CRZ.
Compliance
Štandardný profil
Bez rizikových signálov
Kredit
A+ · 100/100
Veľmi nízke riziko
NIS2
Mimo NIS2
Nereguluje sa
Tržby
–
Bez účtovných závierok
Zamestnanci
10–19
Pásmo zamestnancov
Prehľad / 01
Rizikový profil na prvý pohľad.
Tržby · 2025
2.28mil. €
↗ +19.6% YoY
EBITDA · 2025
115k €
Čistý zisk · 2025
14k €
Aktíva spolu
1.21mil. €
Zamestnanci
10–19
CRZ zmluvy
26
Σ 2.65 mil. €
Kredit
A+· 100/100
Vznik
2008
· 18 rokov
Compliance / 02
Risk signály cez 10 kontrol.
Compliance verdikt
Štandardný profil
Všetky rizikové signály sú v prijateľných hraniciach. Žiadne sankcie, politicky exponované osoby, insolvenčné konania, daňové nedoplatky ani koncentrácia na schránkovej adrese. Firma je vhodná na štandardný proces prijatia klienta bez rozšírenej hĺbkovej kontroly.
Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK)
Čisté
PEP expozícia
Žiadna
Insolvencia / konkurz
Žiadna
Daňový dlh (FS)
€ 0
Dlh zdravotnej poisťovne
€ 0
Dlh sociálnej poisťovne
€ 0
Trestné / súdne prepojenie
Žiadne
Schránková adresa
16 firiem
Debarment (ÚVO)
Čistá
RPVS registrácia
Nie
A+
100 / 100
Sankcie / debarment
100
Daňová disciplína
100
Insolvenčný status
100
Doba pôsobenia
100
Stopa v CRZ
100
Financie / 03
Päť rokov finančných výkazov.
Tržby
Zisk
| Rok | Tržby | EBITDA | Zisk | Aktíva | Zdroj |
|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 2.28 mil. € | 115k € | 14k € | 1.21 mil. € | RUZ závierka |
| 2024 | 1.9 mil. € | 107k € | 18k € | 1.05 mil. € | RUZ závierka |
| 2023 | 2.6 mil. € | 104k € | 37k € | 680k € | RUZ závierka |
| 2022 | 1.47 mil. € | 64k € | 18k € | 790k € | RUZ závierka |
| 2021 | 1.24 mil. € | 58k € | 13k € | 700k € | RUZ závierka |
Účtovné výkazy podľa rokov
| Položka | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Tržby | 2.28 M € | 1.90 M € | 2.60 M € | 1.47 M € | 1.24 M € | 1.99 M € |
| EBITDA | 115 tis. € | 107 tis. € | 104 tis. € | 64 tis. € | 58 tis. € | 96 tis. € |
| EBITDA marža | 5 % | 5.6 % | 4 % | 4.4 % | 4.7 % | 4.8 % |
| Čistý zisk | 14 tis. € | 18 tis. € | 37 tis. € | 18 tis. € | 13 tis. € | 50 tis. € |
| Aktíva spolu | 1.21 M € | 1.05 M € | 680 tis. € | 790 tis. € | 700 tis. € | 714 tis. € |
Ľudia & vlastníctvo / 04
Štatutári a skutoční vlastníci.
Štatutári (top 3)
ED
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Ehud David Reuveni
MZ
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Martin Zabrecký
ED
Konateľ
Ehud David Reuveni
Ďalší členovia orgánov
| Meno | Funkcia | Od | Do |
|---|---|---|---|
| Ing. Ľubomír Škripko | Konateľ | 2009-09-09 | — |
| Ehud David Reuveni | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2014-02-22 | 2021-07-02 |
| Ehud David Reuveni | Konateľ | 2014-01-21 | 2022-08-16 |
| Ran Har-Tzvi | Konateľ | 2008-07-23 | 2014-01-21 |
| Ran Har-Tzvi | Konateľ | 2008-07-23 | 2014-02-21 |
Sieť prepojení
Štatutári (3)
Prepojené firmy (4)
Skutoční vlastníci (RPVS)
Ehud David Reuveni
Ľubomír Škripko
Vyriešené podľa § 4 ods. 4 zákona č. 315/2016 Z. z.
Registre / 05
Identifikátory cez 14 polí.
Obchodné meno
ARAD Slovakia s.r.o.RPO
Sídlo
Alžbetina 41
Vznik
2008-07-23 · 18 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
44278381RPO
DIČ
2022666382FS
IČ DPH
SK2022666382 · aktívneFS
NACE
4712
NUTS región
Košický kraj
Obec
Košice
Krajina
SK
Web
IBAN
SK0711000000002944023516FS
Bankové účty
2 evidovanýchFS
Verejné zmluvy / 06
CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.
| Dátum | Obstarávateľ | Predmet | Hodnota |
|---|---|---|---|
| 2023-05-03 | Východoslovenská vodárenská spoločnosť, a.s. | Rámcová dohoda č. 226/40/2023/UVO ,,Vodomery" | 845k € |
| 2026-04-20 | Podtatranská vodárenská spoločnosť, a.s. | Zmluva o dielo | 340k € |
| 2025-07-09 | Podtatranská vodárenská spoločnosť, a.s. | Zmluva o dielo | 311k € |
| 2025-10-31 | Podtatranská vodárenská spoločnosť, a.s. | Zmluva o dielo | 149k € |
| 2023-07-04 | Západoslovenská vodárenská spoločnosť, a.s. | Kúpna zmluva č. 45059/2023 | 146k € |
NIS2 smernica / 07
Verdikt cybersecurity rozsahu.
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
ARAD Slovakia s.r.o. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Zákon →
Novinky a OV / 09
Posledné regulačné a OV záznamy.
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Pre vývojárov / 10
Celá firma jedným requestom.
GET /api/v1/companies/44278381/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB) curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \ -H "Accept: application/json" \ "https://entyrix.com/api/v1/companies/44278381/full" # Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms # { # "ico": "44278381", # "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] }, # "credit": { "grade": "A", "score": 82 }, # "nis2": { "scope": "essential" }, # "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … } # }
Zdroje / 11
Audit log — každý fakt, každý zdroj.
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.
Sledovať zmeny — Dostaň email pri zmene štatutárov, sankcií, financií alebo compliance vlajočiek tejto firmy. Free počas bety. Subscribe emailom →