🇸🇰 Spoločnosť s ručením obmedzeným · Žilina · SK

TWINLOGY s. r. o. v konkurze

IČO44187653DIČ2022618169IČ DPHSK2022618169NACE3515EST.2008 · 18r.
Compliance · Zakázaná spoluprácaKredit · F · 0/1000 zamestnancov
Compliance verdiktODPORÚČANIE
Zakázaná spolupráca
Tvrdý stop-signál. Neonboardovať bez právneho schválenia.
Prečo? V konkurze · V reštrukturalizácii
BonitaF · 0/100
F
0/100
Kritické riziko · iba na predplatbu.
NIS2 smernicaMIMO
Mimo NIS2
Nepodlieha NIS2 smernici.
Prehľad / 01

Rizikový profil na prvý pohľad.

Aktuálne 2026-04-27
Denný snapshot
Tržby · 2022
4.23mil. €
↘ -83.2% YoY
EBITDA · 2022
-1.97mil. €
Čistý zisk · 2022
-2.06mil. €
Aktíva spolu
2.68mil. €
Zamestnanci
0
Kredit
F· 0/100
Vznik
2008
· 18 rokov
Tato firma je v konkurze. Nové obchodné vzťahy sú výrazne obmedzené; pred uzatvorením zmluvy konzultuj s insolvenčným správcom.
Compliance / 02

Risk signály cez 10 kontrol.

Aktuálne 2026-05-17
Denná aktualizácia
Compliance verdikt
Zakázaná spolupráca

Detegované sankcie, zákaz účasti vo verejnom obstarávaní, konkurz alebo likvidácia. Spolupráca je zakázaná podľa sankčných predpisov a pravidiel AML.

Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK) Čisté
PEP expozícia Žiadna
Insolvencia / konkurz Konkurz
Daňový dlh (FS) € 0
Dlh zdravotnej poisťovne € 0
Dlh sociálnej poisťovne € 0
Trestné / súdne prepojenie Žiadne
Schránková adresa 16 firiem
Debarment (ÚVO) Čistá
RPVS registrácia Nie
F
0 / 100
Sankcie / debarment 100
Daňová disciplína 100
Insolvenčný status 0
Doba pôsobenia 100
Profitabilita 30
NIS2 smernica / 07

Verdikt cybersecurity rozsahu.

Aktuálne 2026-05-11
Zákon 366/2024
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
TWINLOGY s. r. o. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Financie / 03

Posledné výkazy pred zmenou statusu.

Aktuálne 2026-05-11
RUZ účtovné závierky
Tržby Zisk
0 9M 18M 28M 2018 2019 2020 2021 2022
Rok Tržby EBITDA Zisk Aktíva Zdroj
2022 4.23 mil. € -1.97 mil. € -2.06 mil. € 2.68 mil. € RUZ závierka
2021 25.15 mil. € -1.63 mil. € -1.77 mil. € 6.23 mil. € RUZ závierka
2020 17.35 mil. € 401k € 246k € 3.05 mil. € RUZ závierka
2019 11.62 mil. € 163k € 75k € 2.52 mil. € RUZ závierka
2018 9.55 mil. € -175k € -227k € 2.19 mil. € RUZ závierka
Účtovné výkazy podľa rokov
Položka202220212020201920182017
Tržby4.23 M €25.15 M €17.35 M €11.62 M €9.55 M €5.88 M €
EBITDA-1.97 M €-1.63 M €401 tis. €163 tis. €-175 tis. €-537 tis. €
EBITDA marža-46.6 %-6.5 %2.3 %1.4 %-1.8 %-9.1 %
Čistý zisk-2.06 M €-1.77 M €246 tis. €75 tis. €-227 tis. €-590 tis. €
Aktíva spolu2.68 M €6.23 M €3.05 M €2.52 M €2.19 M €780 tis. €
Verejné zmluvy / 06

CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.

Aktuálne 2026-05-11
CRZ
5 zmlúv
DátumObstarávateľPredmetHodnota
2018-10-23 Mesto Dubnica nad Váhom Zmluva o poskytovaní služieb 221k €
2017-12-05 Mesto Dubnica nad Váhom Zmluva o poskytovaní služieb 210k €
2016-12-06 Mesto Dubnica nad Váhom Zmluva o poskytovaní služieb 206k €
2015-09-04 KSP, s.r.o. Kúpna zmluva 85k €
2015-10-27 Psychiatrická nemocnica Hronovce Kúpna zmluva 63k €
Ľudia & vlastníctvo / 04

Štatutári a skutoční vlastníci.

Aktuálne 2026-05-01
RPO + RPVS

Štatutári (top 3)

PK
Konateľ
Peter Kalman
Od 2016-10-01
IH
Konateľ
Ing. Henrich Kiš
Od 2016-06-11
IM
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Ing. Miroslav Macko
Od 2011-12-14
Do 2016-06-21

Ďalší členovia orgánov

MenoFunkciaOdDo
Katarína Seberíniová Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2011-12-14 2016-06-21
Emília Rusnáková Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2008-05-30 2016-06-21
Ladislav Horvát Konateľ 2008-05-30 2016-06-10
Ladislav Horvát Konateľ 2008-05-30 2016-06-21
Marián Braun Konateľ 2008-05-30 2009-11-02
Marián Braun Konateľ 2008-05-30 2009-11-09
Marián Braun Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2008-05-30 2009-11-09

Sieť prepojení

Skutoční vlastníci (RPVS)

Peter Krištofovič
od 2019-01-29 · do 2025-02-26
Peter Krištofovič
od 2017-06-21 · do 2019-01-29
Pavol Krúpa
od 2017-06-21 · do 2018-06-05
Rastislav Velič
od 2017-06-21 · do 2025-02-26
Miroslav Macko
od 2017-01-31 · do 2017-06-21
Emília Rusnáková
od 2017-01-31 · do 2017-06-21
Katarína Seberíniová
od 2017-01-31 · do 2017-06-21
Vyriešené podľa § 4 ods. 4 zákona č. 315/2016 Z. z.
Novinky a OV / 09

Posledné regulačné a OV záznamy.

Aktuálne 2026-05-11
Obchodný vestník
2024-09-18
Okresný súd Žilina v právnej veci vyhláseného konkurzu na majetok dlžníka: TWINLOGY s. r. o., so sídlom Závodská cesta 2945/38, 010 01 Žilina, IČO: 44 187 653, správcom ktorého je I&R KONKURZY A REŠTRUKTURALIZÁCIE, k.s, so sídlom kancelárie Revolučná 10, 010 01 Žilina, IČO: 36 865 265, značka správcu: S1436, v časti o návrhu správcu na priznanie paušálnej odmeny do konania prvej schôdzi veriteľov, takto
bankruptcy
2024-06-10
Okresný súd Žilina v právnej veci vyhláseného konkurzu na majetok dlžníka : TWINLOGY s. r. o., so sídlom Závodská cesta 2945/38, 010 01 Žilina, IČO: 44 187 653, správcom ktorého je I&R KONKURZY A REŠTRUKTURALIZÁCIE, k.s, so sídlom kancelárie Revolučná 10, 010 01 Žilina, IČO: 36 865 265, značka správcu: S1436, v časti o podaní, pri ktorom má správca za to, že sa naň neprihliada ako na prihlášku, takto
bankruptcy
2024-03-22
Okresný súd Žilina v právnej veci vyhláseného konkurzu na majetok úpadcu: TWINLOGY s. r. o., so sídlom Závodská cesta 2945/38, 010 01 Žilina, IČO: 44 187 653, správcom ktorého je I&R KONKURZY A REŠTRUKTURALIZÁCIE, k.s., so sídlom kancelárie Revolučná 10, 010 01 Žilina, IČO: 36 865 265, značka správcu: S1436, takto
bankruptcy
2024-03-11
Okresný súd Žilina v právnej veci navrhovateľa - dlžníka: TWINLOGY s. r. o., so sídlom Závodská cesta 2945/38, 010 01 Žilina, IČO: 44 187 653, o návrhu na vyhlásenie konkurzu na majetok dlžníka, takto
bankruptcy
2024-02-27
Okresný súd Žilina v právnej veci navrhovateľa - dlžníka: TWINLOGY s. r. o., so sídlom Závodská cesta 2945/38, 010 01 Žilina, IČO: 44 187 653, o návrhu na vyhlásenie konkurzu na majetok dlžníka, takto
bankruptcy
Registre / 05

Identifikátory cez 13 polí.

Aktuálne 2026-05-01
Registre
Obchodné meno
TWINLOGY s. r. o.RPO
Sídlo
Závodská cesta 2945/38
Vznik
2008-05-30 · 18 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
44187653RPO
DIČ
2022618169FS
IČ DPH
SK2022618169 · aktívneFS
NACE
3515
NUTS región
Žilinský kraj
Obec
Žilina
Krajina
SK
IBAN
SK2111000000002945072125FS
Bankové účty
3 evidovanýchFS
Pre vývojárov / 10

Celá firma jedným requestom.

REST · v1
Bearer autentifikácia
GET /api/v1/companies/44187653/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB)
curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \
     -H "Accept: application/json" \
     "https://entyrix.com/api/v1/companies/44187653/full"

# Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms
# {
#   "ico": "44187653",
#   "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] },
#   "credit":     { "grade": "A", "score": 82 },
#   "nis2":       { "scope": "essential" },
#   "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … }
# }
Zdroje / 11

Audit log — každý fakt, každý zdroj.

8 registrov
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
data.gov.sk○ Bez timestampu
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
registeruz.sk● Aktuálne · 6d
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
financnasprava.sk● Aktuálne · 6d
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
justice.gov.sk● Aktuálne · 6d
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
crz.gov.sk● Aktuálne · 6d
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
opensanctions.org● Aktuálne · 0d
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
gleif.org○ Bez timestampu
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Entyrix● Aktuálne · 6d

Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.