AKCIOVÁ SPOLOČNOSŤ Štandardný profil

🇸🇰 E-Group, a. s.

  • IČO44183453
  • DIČ2022618719
  • IČ DPHSK2022618719
  • LEI9845009EBB9N05BHJ004
  • NACE6820 · Prenájom vlast.nehnuteľ.

Akciová spoločnosť, registrovaná 2008, so sídlom v Bratislava - mestská časť Ružinov, SK. Pôsobí v odvetví Prenájom vlast.nehnuteľ..

Compliance Štandardný profil Bez rizikových signálov
Kredit A · 86/100 Veľmi nízke riziko
NIS2 Mimo NIS2 Nereguluje sa
Tržby · 2024 1.13 mil. € Zisk 482k €
Zamestnanci 10–19 Pásmo zamestnancov
Prehľad / 01

Rizikový profil na prvý pohľad.

Aktuálne 2026-04-27
Denný snapshot
Tržby · 2024
1.13mil. €
↗ +73.6% YoY
EBITDA · 2024
-1.17mil. €
Čistý zisk · 2024
482k €
Aktíva spolu
30.33mil. €
Zamestnanci
10–19
Kredit
A· 86/100
Vznik
2008
· 18 rokov
Compliance / 02

Risk signály cez 10 kontrol.

Aktuálne 2026-05-12
Denná aktualizácia
Compliance verdikt
Štandardný profil

Všetky rizikové signály sú v prijateľných hraniciach. Žiadne sankcie, politicky exponované osoby, insolvenčné konania, daňové nedoplatky ani koncentrácia na schránkovej adrese. Firma je vhodná na štandardný proces prijatia klienta bez rozšírenej hĺbkovej kontroly.

Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK) Čisté
PEP expozícia Žiadna
Insolvencia / konkurz Žiadna
Daňový dlh (FS) € 0
Dlh zdravotnej poisťovne € 0
Dlh sociálnej poisťovne € 0
Trestné / súdne prepojenie Žiadne
Schránková adresa 66 firiem
Debarment (ÚVO) Čistá
RPVS registrácia Nie
A
86 / 100
Sankcie / debarment 100
Daňová disciplína 100
Insolvenčný status 100
Doba pôsobenia 100
Profitabilita 90
Financie / 03

Päť rokov finančných výkazov.

Aktuálne 2026-05-11
RUZ účtovné závierky
Tržby Zisk
0 411k 822k 1M 2020 2021 2022 2023 2024
Rok Tržby EBITDA Zisk Aktíva Zdroj
2024 1.13 mil. € -1.17 mil. € 482k € 30.33 mil. € RUZ závierka
2023 653k € -1.56 mil. € 1.53 mil. € 27.99 mil. € RUZ závierka
2022 375k € -1.06 mil. € 765k € 26.64 mil. € RUZ závierka
2021 496k € -674k € 2.87 mil. € 24.74 mil. € RUZ závierka
2020 369k € -718k € 553k € 20.06 mil. € RUZ závierka
Účtovné výkazy podľa rokov
Položka202420232022202120202019
Tržby1.13 M €653 tis. €375 tis. €496 tis. €369 tis. €360 tis. €
EBITDA-1.17 M €-1.56 M €-1.06 M €-674 tis. €-718 tis. €-570 tis. €
EBITDA marža-103.4 %-239.7 %-283.7 %-135.9 %-194.7 %-158.5 %
Čistý zisk482 tis. €1.53 M €765 tis. €2.87 M €553 tis. €816 tis. €
Aktíva spolu30.33 M €27.99 M €26.64 M €24.74 M €20.06 M €22.50 M €
Ľudia & vlastníctvo / 04

Štatutári a skutoční vlastníci.

Aktuálne 2026-05-01
RPO + RPVS

Štatutári (top 3)

IP
Člen dozorného orgánu
Ing. Peter Dufek
Od 2024-09-30
MD
Člen predstavenstva
Mgr. Dušan Dovičovič
Od 2024-09-30
JS
Člen dozorného orgánu
Jana Shafique Bieliková
Od 2023-02-02

Ďalší členovia orgánov

MenoFunkciaOdDo
Ing. Martin Melichárek Podpredseda predstavenstva 2021-06-04
Ing. Anton Bielik predseda predstavenstva 2017-09-04
Ing. Igor Trebatický Člen dozorného orgánu 2017-09-04
Mgr. Tomáš Orešanský Člen predstavenstva 2023-02-02 2024-09-30
Mgr. Tomáš Orešanský Člen predstavenstva 2023-02-02 2024-11-25
Mgr. Dušan Dovičovič Člen dozorného orgánu 2021-12-09 2024-11-25
Mgr. Dušan Dovičovič Člen dozorného orgánu 2021-12-09 2024-09-30
Ing. Martin Melichárek Predseda predstavenstva 2021-06-04 2021-06-04
Ing. Martin Melichárek Predseda predstavenstva 2021-06-04 2021-12-29

Sieť prepojení

Skutoční vlastníci (RPVS)

Anton Bielik
od 2024-02-29 · do 2024-08-19
Anton Bielik
od 2023-02-16 · do 2024-02-29
Anton Bielik
od 2022-11-21 · do 2023-02-16
Zuzana Klebercová
od 2022-10-20 · do 2022-11-21
Jozef Brhel
od 2022-03-02 · do 2022-11-21
Jozef Brhel
od 2022-03-02 · do 2022-11-21
Michal Brhel
od 2022-03-02 · do 2022-11-21
Eva Brhlová
od 2022-03-02 · do 2022-11-21
Zuzana Brhlová
od 2022-03-02 · do 2022-10-20
Michal Brhel
od 2021-03-02 · do 2022-03-02
Eva Brhlová
od 2021-03-02 · do 2022-03-02
Zuzana Brhlová
od 2021-03-02 · do 2022-03-02
Jozef Brhel
od 2020-02-24 · do 2022-03-02
Jozef Brhel
od 2020-02-24 · do 2022-03-02
Jozef Brhel
od 2019-08-23 · do 2020-02-24
Jozef Brhel
od 2019-08-23 · do 2020-02-24
Jozef Brhel
od 2018-09-25 · do 2019-08-23
Jozef Brhel
od 2018-09-25 · do 2019-08-23
Jozef Brhel
od 2018-02-01 · do 2018-09-25
Jozef Brhel
od 2017-06-23 · do 2018-09-25
Vyriešené podľa § 4 ods. 4 zákona č. 315/2016 Z. z.
Registre / 05

Identifikátory cez 15 polí.

Aktuálne 2026-05-01
Registre
Obchodné meno
E-Group, a. s.RPO
Sídlo
Plynárenská 1
Vznik
2008-06-03 · 18 rokov
Právna forma
Akciová spoločnosťRPO
IČO
44183453RPO
DIČ
2022618719FS
IČ DPH
SK2022618719 · aktívneFS
LEI
9845009EBB9N05BHJ004GLEIF
NACE
6820 · Prenájom vlast.nehnuteľ.
NUTS región
Bratislavský kraj
Obec
Bratislava - mestská časť Ružinov
Krajina
SK
IBAN
SK0602000000002837983159FS
Bankové účty
3 evidovanýchFS
Verejné zmluvy / 06

CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.

Aktuálne 2026-05-11
CRZ

K tejto firme neevidujeme zmluvy v CRZ (SK dodávateľská strana).

NIS2 smernica / 07

Verdikt cybersecurity rozsahu.

Aktuálne 2026-05-11
Zákon 366/2024
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
E-Group, a. s. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Novinky a OV / 09

Posledné regulačné a OV záznamy.

Aktuálne 2026-05-11
Obchodný vestník
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Pre vývojárov / 10

Celá firma jedným requestom.

REST · v1
Bearer autentifikácia
GET /api/v1/companies/44183453/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB)
curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \
     -H "Accept: application/json" \
     "https://entyrix.com/api/v1/companies/44183453/full"

# Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms
# {
#   "ico": "44183453",
#   "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] },
#   "credit":     { "grade": "A", "score": 82 },
#   "nis2":       { "scope": "essential" },
#   "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … }
# }
Zdroje / 11

Audit log — každý fakt, každý zdroj.

8 registrov
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
data.gov.sk○ Bez timestampu
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
registeruz.sk● Aktuálne · 4d
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
financnasprava.sk● Aktuálne · 4d
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
justice.gov.sk● Aktuálne · 4d
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
crz.gov.sk● Aktuálne · 4d
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
opensanctions.org● Aktuálne · 3d
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
gleif.org○ Bez timestampu
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Entyrix● Aktuálne · 4d

Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.

Sledovať zmeny — Dostaň email pri zmene štatutárov, sankcií, financií alebo compliance vlajočiek tejto firmy. Free počas bety. Subscribe emailom →