🇸🇰 Spoločnosť s ručením obmedzeným · Kysucké Nové Mesto · SK
FreePort, s. r. o.
IČO44165684DIČ2022612361IČ DPHSK2022612361NACE4763 · Maloobch.s audio.nahráv.EST.2008 · 18r.
Compliance · Štandardný profilKredit · A+ · 90/10010–19 zamestnancov
Compliance verdiktODPORÚČANIE
Štandardný profil
Všetky rizikové kontroly v poriadku. Štandardný onboarding.
Prečo? Bez rizikových signálov.
BonitaA+ · 90/100
A+
90/100
Najvyššia bonita · veľmi nízke riziko zlyhania v 12 mes.
↑ Lepšie než median odvetvia
NIS2 smernicaMIMO
Mimo NIS2
Nepodlieha NIS2 smernici.
Prehľad / 01
Rizikový profil na prvý pohľad.
Tržby · 2025
2.1mil. €
↘ -4.6% YoY
EBITDA · 2025
48k €
Čistý zisk · 2025
-2 268 €
Aktíva spolu
1.13mil. €
Zamestnanci
10–19
CRZ zmluvy
1
Σ 0 €
Kredit
A+· 90/100
Vznik
2008
· 18 rokov
Compliance / 02
Risk signály cez 10 kontrol.
Compliance verdikt
Štandardný profil
Všetky rizikové signály sú v prijateľných hraniciach. Žiadne sankcie, politicky exponované osoby, insolvenčné konania, daňové nedoplatky ani koncentrácia na schránkovej adrese. Firma je vhodná na štandardný proces prijatia klienta bez rozšírenej hĺbkovej kontroly.
Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK)
Čisté
PEP expozícia
Žiadna
Insolvencia / konkurz
Žiadna
Daňový dlh (FS)
€ 0
Dlh zdravotnej poisťovne
€ 0
Dlh sociálnej poisťovne
€ 0
Trestné / súdne prepojenie
Žiadne
Schránková adresa
Nie
Debarment (ÚVO)
Čistá
RPVS registrácia
Nie
A+
90 / 100
Sankcie / debarment
100
Daňová disciplína
100
Insolvenčný status
100
Doba pôsobenia
100
Profitabilita
30
Stopa v CRZ
55
NIS2 smernica / 07
Verdikt cybersecurity rozsahu.
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
FreePort, s. r. o. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Zákon →
Financie / 03
Päť rokov finančných výkazov.
Tržby
Zisk
| Rok | Tržby | EBITDA | Zisk | Aktíva | Zdroj |
|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 2.1 mil. € | 48k € | -2 268 € | 1.13 mil. € | RUZ závierka |
| 2024 | 2.2 mil. € | 90k € | 26k € | 1.05 mil. € | RUZ závierka |
| 2023 | 2.29 mil. € | 54k € | -6 637 € | 1.02 mil. € | RUZ závierka |
| 2022 | 2.62 mil. € | 68k € | 603 € | 1.09 mil. € | RUZ závierka |
| 2021 | 3.41 mil. € | 353k € | 224k € | 1.21 mil. € | RUZ závierka |
Účtovné výkazy podľa rokov
| Položka | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Tržby | 2.10 M € | 2.20 M € | 2.29 M € | 2.62 M € | 3.41 M € | 3.37 M € |
| EBITDA | 48 tis. € | 90 tis. € | 54 tis. € | 68 tis. € | 353 tis. € | 392 tis. € |
| EBITDA marža | 2.3 % | 4.1 % | 2.4 % | 2.6 % | 10.3 % | 11.6 % |
| Čistý zisk | -2 tis. € | 26 tis. € | -7 tis. € | 603 € | 224 tis. € | 253 tis. € |
| Aktíva spolu | 1.13 M € | 1.05 M € | 1.02 M € | 1.09 M € | 1.21 M € | 1.37 M € |
Verejné zmluvy / 06
CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.
| Dátum | Obstarávateľ | Predmet | Hodnota |
|---|---|---|---|
| 2025-04-23 | Stredná odborná škola podnikania a služieb, Hlavná 2, Žilina-Bytčica | Zmluva o psokytovaní praktického vyučovania formou odbornej praxe žiakov č. 059 pre školský rok 2024/2025 | 0 € |
| 2020-06-01 | Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Žilina | Dohoda č.20/25/54E/1404 v rámci NP „Prvá pomoc“ – Opatrenie č. 3B | 0 € |
| 2015-10-27 | Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Žilina | Dohoda o poskytnutí príspevku na podporu zamestnávania znevýhodneného uchádzača o zamestnanie | 0 € |
Ľudia & vlastníctvo / 04
Štatutári a skutoční vlastníci.
Štatutári (top 3)
IJ
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Ing. Jaroslav Leuko
IJ
Konateľ
Ing. Jaroslav Leuko
IJ
Konateľ
Ing. Jaroslav Leuko
Ďalší členovia orgánov
| Meno | Funkcia | Od | Do |
|---|---|---|---|
| Ing. Jaroslav Leuko | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2008-05-17 | 2022-11-11 |
Sieť prepojení
Štatutári (2)
Prepojené firmy (1)
Skutoční vlastníci (RPVS)
Jaroslav Leuko
Jaroslav Leuko
Vyriešené podľa § 4 ods. 4 zákona č. 315/2016 Z. z.
Novinky a OV / 09
Posledné regulačné a OV záznamy.
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Registre / 05
Identifikátory cez 14 polí.
Obchodné meno
FreePort, s. r. o.RPO
Sídlo
Športová 2757
Vznik
2008-05-17 · 18 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
44165684RPO
DIČ
2022612361FS
IČ DPH
SK2022612361 · aktívneFS
NACE
4763 · Maloobch.s audio.nahráv.
NUTS región
Žilinský kraj
Obec
Kysucké Nové Mesto
Krajina
SK
IBAN
SK0209000000005060305570FS
Bankové účty
2 evidovanýchFS
Poloha
Súradnice: OSM POI match (osm_pois). Približné. Otvoriť v OpenStreetMap →
Pre vývojárov / 10
Celá firma jedným requestom.
GET /api/v1/companies/44165684/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB) curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \ -H "Accept: application/json" \ "https://entyrix.com/api/v1/companies/44165684/full" # Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms # { # "ico": "44165684", # "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] }, # "credit": { "grade": "A", "score": 82 }, # "nis2": { "scope": "essential" }, # "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … } # }
Zdroje / 11
Audit log — každý fakt, každý zdroj.
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.