🇸🇰 Spoločnosť s ručením obmedzeným · Bratislava · SK
ANDRE-MONA, s.r.o.
IČO44159421DIČ2022642831NACE6920 · Účtovnícke činnostiEST.2008 · 18r.
Compliance · Štandardný profilKredit · A · 83/1000 zamestnancov
Compliance verdiktODPORÚČANIE
Štandardný profil
Všetky rizikové kontroly v poriadku. Štandardný onboarding.
Prečo? Bez rizikových signálov.
BonitaA · 83/100
A
83/100
Najvyššia bonita · veľmi nízke riziko zlyhania v 12 mes.
↑ Lepšie než median odvetvia
NIS2 smernicaMIMO
Mimo NIS2
Nepodlieha NIS2 smernici.
Prehľad / 01
Rizikový profil na prvý pohľad.
EBITDA · 2024
-802 €
Čistý zisk · 2024
-1 264 €
Aktíva spolu
1 441 €
Zamestnanci
0
Kredit
A· 83/100
Vznik
2008
· 18 rokov
Compliance / 02
Risk signály cez 10 kontrol.
Compliance verdikt
Štandardný profil
Všetky rizikové signály sú v prijateľných hraniciach. Žiadne sankcie, politicky exponované osoby, insolvenčné konania, daňové nedoplatky ani koncentrácia na schránkovej adrese. Firma je vhodná na štandardný proces prijatia klienta bez rozšírenej hĺbkovej kontroly.
Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK)
Čisté
PEP expozícia
Žiadna
Insolvencia / konkurz
Žiadna
Daňový dlh (FS)
€ 0
Dlh zdravotnej poisťovne
€ 0
Dlh sociálnej poisťovne
€ 0
Trestné / súdne prepojenie
Žiadne
Schránková adresa
Nie
Debarment (ÚVO)
Čistá
RPVS registrácia
Nie
A
83 / 100
Sankcie / debarment
100
Daňová disciplína
100
Insolvenčný status
100
Doba pôsobenia
100
Profitabilita
30
NIS2 smernica / 07
Verdikt cybersecurity rozsahu.
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
ANDRE-MONA, s.r.o. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Zákon →
Financie / 03
Päť rokov finančných výkazov.
Tržby
Zisk
| Rok | Tržby | EBITDA | Zisk | Aktíva | Zdroj |
|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | — | -802 € | -1 264 € | 1 441 € | RUZ závierka |
| 2023 | 535 € | 1 455 € | 1 140 € | 2 670 € | RUZ závierka |
| 2022 | 2 500 € | 447 € | 353 € | 4 097 € | RUZ závierka |
| 2021 | 3 018 € | 1 030 € | 922 € | 4 492 € | RUZ závierka |
| 2020 | 3 982 € | 2 272 € | 2 133 € | 6 111 € | RUZ závierka |
Účtovné výkazy podľa rokov
| Položka | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Tržby | — | 535 € | 3 tis. € | 3 tis. € | 4 tis. € | 3 tis. € |
| EBITDA | -802 € | 1 tis. € | 447 € | 1 tis. € | 2 tis. € | 1 tis. € |
| EBITDA marža | — | 272 % | 17.9 % | 34.1 % | 57.1 % | 47.3 % |
| Čistý zisk | -1 tis. € | 1 tis. € | 353 € | 922 € | 2 tis. € | 1 tis. € |
| Aktíva spolu | 1 tis. € | 3 tis. € | 4 tis. € | 4 tis. € | 6 tis. € | 4 tis. € |
Verejné zmluvy / 06
CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.
K tejto firme neevidujeme zmluvy v CRZ (SK dodávateľská strana).
Ľudia & vlastníctvo / 04
Štatutári a skutoční vlastníci.
Štatutári (top 3)
JC
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
JUDr. Cyril Balaško
JC
Konateľ
JUDr. Cyril Balaško
JC
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
JUDr. Cyril Balaško
Ďalší členovia orgánov
| Meno | Funkcia | Od | Do |
|---|---|---|---|
| JUDr. Cyril Balaško | Konateľ | 2014-06-12 | 2014-09-22 |
| Bc. Andrea Kramaričová Smolinská | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2010-03-12 | 2014-07-08 |
| Bc. Andrea Kramaričová Smolinská | Konateľ | 2008-06-24 | 2014-07-08 |
| Bc. Andrea Kramaričová Smolinská | Konateľ | 2008-06-24 | 2014-06-11 |
| Bc. Andrea Smolinská | Konateľ | 2008-06-24 | 2010-03-11 |
| Bc. Andrea Smolinská | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2008-06-24 | 2010-03-11 |
Sieť prepojení
Štatutári (2)
Prepojené firmy (3)
Skutoční vlastníci
RPVS pre túto firmu nevedie záznam — pravdepodobne nezmluvujeme s verejným sektorom.
Novinky a OV / 09
Posledné regulačné a OV záznamy.
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Registre / 05
Identifikátory cez 10 polí.
Obchodné meno
ANDRE-MONA, s.r.o.RPO
Sídlo
Nejedlého 21
Vznik
2008-06-24 · 18 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
44159421RPO
DIČ
2022642831FS
NACE
6920 · Účtovnícke činnosti
NUTS región
Bratislavský kraj
Obec
Bratislava
Krajina
SK
Pre vývojárov / 10
Celá firma jedným requestom.
GET /api/v1/companies/44159421/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB) curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \ -H "Accept: application/json" \ "https://entyrix.com/api/v1/companies/44159421/full" # Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms # { # "ico": "44159421", # "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] }, # "credit": { "grade": "A", "score": 82 }, # "nis2": { "scope": "essential" }, # "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … } # }
Zdroje / 11
Audit log — každý fakt, každý zdroj.
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.