🇸🇰 Spoločnosť s ručením obmedzeným · Bratislava - mestská časť Staré Mesto · SK
PÖSCHL, s.r.o. v likvidácii v likvidácii
IČO44156472DIČ2022644305NACE6832 · Správa nehnuteľnostíEST.2008 · 18r.
Compliance · Zakázaná spoluprácaKredit · F · 0/1000 zamestnancov
Compliance verdiktODPORÚČANIE
Zakázaná spolupráca
Tvrdý stop-signál. Neonboardovať bez právneho schválenia.
Prečo? V likvidácii
BonitaF · 0/100
F
0/100
Kritické riziko · iba na predplatbu.
NIS2 smernicaMIMO
Mimo NIS2
Nepodlieha NIS2 smernici.
Prehľad / 01
Rizikový profil na prvý pohľad.
EBITDA · 2025
-9 343 €
Čistý zisk · 2025
-5 011 €
Aktíva spolu
330k €
Zamestnanci
0
Kredit
F· 0/100
Vznik
2008
· 18 rokov
Tato firma je v likvidácii. Právny subjekt sa zatvára; nové záväzky obvykle nie sú vymáhateľné.
Compliance / 02
Risk signály cez 10 kontrol.
Compliance verdikt
Zakázaná spolupráca
Detegované sankcie, zákaz účasti vo verejnom obstarávaní, konkurz alebo likvidácia. Spolupráca je zakázaná podľa sankčných predpisov a pravidiel AML.
Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK)
Čisté
PEP expozícia
Žiadna
Insolvencia / konkurz
Likvidácia
Daňový dlh (FS)
€ 0
Dlh zdravotnej poisťovne
€ 0
Dlh sociálnej poisťovne
€ 0
Trestné / súdne prepojenie
Žiadne
Schránková adresa
18 firiem
Debarment (ÚVO)
Čistá
RPVS registrácia
Nie
F
0 / 100
Sankcie / debarment
100
Daňová disciplína
100
Insolvenčný status
0
Doba pôsobenia
100
Profitabilita
30
NIS2 smernica / 07
Verdikt cybersecurity rozsahu.
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
PÖSCHL, s.r.o. v likvidácii nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Zákon →
Financie / 03
Posledné výkazy pred zmenou statusu.
Tržby
Zisk
| Rok | Tržby | EBITDA | Zisk | Aktíva | Zdroj |
|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | — | -9 343 € | -5 011 € | 330k € | RUZ závierka |
| 2024 | — | 190k € | 165k € | 348k € | RUZ závierka |
| 2023 | — | -21k € | -42k € | 253k € | RUZ závierka |
| 2022 | 12k € | 12k € | -517 € | 115k € | RUZ závierka |
| 2021 | 17k € | 27k € | 14k € | 128k € | RUZ závierka |
Účtovné výkazy podľa rokov
| Položka | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Tržby | — | — | — | 12 tis. € | 17 tis. € | 17 tis. € |
| EBITDA | -9 tis. € | 190 tis. € | -21 tis. € | 12 tis. € | 27 tis. € | 27 tis. € |
| EBITDA marža | — | — | — | 103.7 % | 152.8 % | 152.9 % |
| Čistý zisk | -5 tis. € | 165 tis. € | -42 tis. € | -517 € | 14 tis. € | 14 tis. € |
| Aktíva spolu | 330 tis. € | 348 tis. € | 253 tis. € | 115 tis. € | 128 tis. € | 127 tis. € |
Verejné zmluvy / 06
CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.
K tejto firme neevidujeme zmluvy v CRZ (SK dodávateľská strana).
Ľudia & vlastníctvo / 04
Štatutári a skutoční vlastníci.
Štatutári (top 3)
JV
Likvidátor
JUDr. Viktor Mišík
LP
Konateľ
Ludwig Pöschl
LP
Konateľ
Ludwig Pöschl
Ďalší členovia orgánov
| Meno | Funkcia | Od | Do |
|---|---|---|---|
| Ludwig Pöschl | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2008-06-03 | 2014-11-14 |
Sieť prepojení
Štatutári (2)
Prepojené firmy (5)
Skutoční vlastníci
RPVS pre túto firmu nevedie záznam — pravdepodobne nezmluvujeme s verejným sektorom.
Novinky a OV / 09
Posledné regulačné a OV záznamy.
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Registre / 05
Identifikátory cez 10 polí.
Obchodné meno
PÖSCHL, s.r.o. v likvidáciiRPO
Sídlo
Europeum Business Center, Suché mýto 1
Vznik
2008-06-03 · 18 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
44156472RPO
DIČ
2022644305FS
NACE
6832 · Správa nehnuteľností
NUTS región
Bratislavský kraj
Obec
Bratislava - mestská časť Staré Mesto
Krajina
SK
Pre vývojárov / 10
Celá firma jedným requestom.
GET /api/v1/companies/44156472/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB) curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \ -H "Accept: application/json" \ "https://entyrix.com/api/v1/companies/44156472/full" # Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms # { # "ico": "44156472", # "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] }, # "credit": { "grade": "A", "score": 82 }, # "nis2": { "scope": "essential" }, # "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … } # }
Zdroje / 11
Audit log — každý fakt, každý zdroj.
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.