🇸🇰 Spoločnosť s ručením obmedzeným · Bratislava - mestská časť Lamač · SK

Kopaagro s.r.o.

IČO44133138DIČ2022598237IČ DPHSK2022598237NACE4100EST.2008 · 18r.
Compliance · Štandardný profilKredit · A · 85/1000 zamestnancov
Compliance verdiktODPORÚČANIE
Štandardný profil
Všetky rizikové kontroly v poriadku. Štandardný onboarding.
Prečo? Bez rizikových signálov.
BonitaA · 85/100
A
85/100
Najvyššia bonita · veľmi nízke riziko zlyhania v 12 mes.
↑ Lepšie než median odvetvia
NIS2 smernicaMIMO
Mimo NIS2
Nepodlieha NIS2 smernici.
Prehľad / 01

Rizikový profil na prvý pohľad.

Aktuálne 2026-04-27
Denný snapshot
Tržby · 2024
26k €
↘ -19.8% YoY
EBITDA · 2024
469k €
Čistý zisk · 2024
400k €
Aktíva spolu
4.45mil. €
Zamestnanci
0
Kredit
A· 85/100
Vznik
2008
· 18 rokov
Compliance / 02

Risk signály cez 10 kontrol.

Aktuálne 2026-05-17
Denná aktualizácia
Compliance verdikt
Štandardný profil

Všetky rizikové signály sú v prijateľných hraniciach. Žiadne sankcie, politicky exponované osoby, insolvenčné konania, daňové nedoplatky ani koncentrácia na schránkovej adrese. Firma je vhodná na štandardný proces prijatia klienta bez rozšírenej hĺbkovej kontroly.

Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK) Čisté
PEP expozícia Žiadna
Insolvencia / konkurz Žiadna
Daňový dlh (FS) € 0
Dlh zdravotnej poisťovne € 0
Dlh sociálnej poisťovne € 0
Trestné / súdne prepojenie Žiadne
Schránková adresa 18 firiem
Debarment (ÚVO) Čistá
RPVS registrácia Nie
A
85 / 100
Sankcie / debarment 100
Daňová disciplína 100
Insolvenčný status 100
Doba pôsobenia 100
Profitabilita 90
NIS2 smernica / 07

Verdikt cybersecurity rozsahu.

Aktuálne 2026-05-11
Zákon 366/2024
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
Kopaagro s.r.o. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Financie / 03

Päť rokov finančných výkazov.

Aktuálne 2026-05-11
RUZ účtovné závierky
Tržby Zisk
0 367k 735k 1M 2020 2021 2022 2023 2024
Rok Tržby EBITDA Zisk Aktíva Zdroj
2024 26k € 469k € 400k € 4.45 mil. € RUZ závierka
2023 32k € -70k € -141k € 4.5 mil. € RUZ závierka
2022 32k € -81k € -142k € 4.6 mil. € RUZ závierka
2021 482k € 189k € 116k € 4.28 mil. € RUZ závierka
2020 1.01 mil. € -146k € -197k € 2.58 mil. € RUZ závierka
Účtovné výkazy podľa rokov
Položka202420232022202120202019
Tržby26 tis. €32 tis. €32 tis. €482 tis. €1.01 M €5.18 M €
EBITDA469 tis. €-70 tis. €-81 tis. €189 tis. €-146 tis. €546 tis. €
EBITDA marža1833.5 %-219.2 %-255.5 %39.3 %-14.4 %10.5 %
Čistý zisk400 tis. €-141 tis. €-142 tis. €116 tis. €-197 tis. €420 tis. €
Aktíva spolu4.45 M €4.50 M €4.60 M €4.28 M €2.58 M €3.53 M €
Verejné zmluvy / 06

CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.

Aktuálne 2026-05-11
CRZ

K tejto firme neevidujeme zmluvy v CRZ (SK dodávateľská strana).

Ľudia & vlastníctvo / 04

Štatutári a skutoční vlastníci.

Aktuálne 2026-05-01
RPO + RPVS

Štatutári (top 3)

IV
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Ing. Vladimír Jalakša
Od 2021-01-27
IV
Konateľ
Ing. Vladimír Jalakša
Od 2021-01-18
VS
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Vladimír Stančík
Od 2015-10-22
Do 2021-01-26

Ďalší členovia orgánov

MenoFunkciaOdDo
Vladimír Stančík Konateľ 2015-10-14 2021-01-26
Vladimír Stančík Konateľ 2015-10-14 2021-01-18
Ing. Branislav Sroka Konateľ 2008-04-24 2015-10-14
Ing. Branislav Sroka Konateľ 2008-04-24 2009-06-01
Ing. Branislav Sroka Konateľ 2008-04-24 2015-10-21
Ing. Vladimír Jalakša Konateľ 2008-04-24 2015-10-21
Ing. Vladimír Jalakša Konateľ 2008-04-24 2015-10-14

Sieť prepojení

Skutoční vlastníci (RPVS)

Vladimír Stančík
od 2019-04-09 · do 2020-10-28
Vyriešené podľa § 4 ods. 4 zákona č. 315/2016 Z. z.
Novinky a OV / 09

Posledné regulačné a OV záznamy.

Aktuálne 2026-05-11
Obchodný vestník
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Registre / 05

Identifikátory cez 13 polí.

Aktuálne 2026-05-01
Registre
Obchodné meno
Kopaagro s.r.o.RPO
Sídlo
Lamačská cesta 3/A
Vznik
2008-04-24 · 18 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
44133138RPO
DIČ
2022598237FS
IČ DPH
SK2022598237 · aktívneFS
NACE
4100
NUTS región
Bratislavský kraj
Obec
Bratislava - mestská časť Lamač
Krajina
SK
IBAN
SK3531000000004040374208FS
Bankové účty
1 evidovanýchFS
Pre vývojárov / 10

Celá firma jedným requestom.

REST · v1
Bearer autentifikácia
GET /api/v1/companies/44133138/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB)
curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \
     -H "Accept: application/json" \
     "https://entyrix.com/api/v1/companies/44133138/full"

# Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms
# {
#   "ico": "44133138",
#   "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] },
#   "credit":     { "grade": "A", "score": 82 },
#   "nis2":       { "scope": "essential" },
#   "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … }
# }
Zdroje / 11

Audit log — každý fakt, každý zdroj.

8 registrov
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
data.gov.sk○ Bez timestampu
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
registeruz.sk● Aktuálne · 6d
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
financnasprava.sk● Aktuálne · 6d
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
justice.gov.sk● Aktuálne · 6d
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
crz.gov.sk● Aktuálne · 6d
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
opensanctions.org● Aktuálne · 0d
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
gleif.org○ Bez timestampu
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Entyrix● Aktuálne · 6d

Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.